Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 10:40:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Цветова гама за сватбата  (Прочетена 157487 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #30 -: февруари 14, 2007, 11:03:01 »

При мен беше снежно бяло и сребристо
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 14, 2007, 14:22:00 »

НАШАТА СВАТБА ЩЕ БЪДЕ В РОЗОВО И БЯЛО !!!!!!!!!!! РОЗОВОТО МИ Е ЛЮБИМИЯТ ЦВЯТ !!!

РОКЛЯТА ЩЕ БЪДЕ В РОЗОВО ИБЯЛО, БУКЕТА РОЗОВ, УКРАСАТА РОЗОВО И БЯЛО , САМО МЛАДОЖЕНЕЦА ОЩЕ НЕ ЗНАЕМ - ТОЙ МАЙ ЩЕ Е В ШАМПАНСКО !! НЕ СМЕ РЕШИЛИ ОЩЕ !!! smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #32 -: февруари 14, 2007, 17:46:12 »

НАШАТА СВАТБА ЩЕ БЪДЕ В РОЗОВО И БЯЛО !!!!!!!!!!! РОЗОВОТО МИ Е ЛЮБИМИЯТ ЦВЯТ !!!

РОКЛЯТА ЩЕ БЪДЕ В РОЗОВО ИБЯЛО, БУКЕТА РОЗОВ, УКРАСАТА РОЗОВО И БЯЛО , САМО МЛАДОЖЕНЕЦА ОЩЕ НЕ ЗНАЕМ - ТОЙ МАЙ ЩЕ Е В ШАМПАНСКО !! НЕ СМЕ РЕШИЛИ ОЩЕ !!! smile


 good good И моят любим цвят е розовото!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #33 -: февруари 15, 2007, 16:56:10 »

Нашите цветове бяха екрю и златисто. Sunshine
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #34 -: февруари 15, 2007, 23:47:57 »

някой може ли да ми каже кои  са най-важните елементи ,в които трябва да се отрази цветът на сватбата.
За роклята е ясно,но кажете ми как да накарам милото да сложи  червена вратовръзка напр. ohmyТой неневижда цвета и ще каже че е гейско или ... kezz той ще иска сам да избере този елемент и съм на мнение че не мога да се намесвам,както той е оставил на мен да движа цялата организация Bravo
И кои са елементите?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 15, 2007, 23:50:59 »

junglegirl^84
1.украсата  в ресторанта
2.чашите
3.букета
4.грим и маникюр
5.неговитя костюм ,риза и вратовръзка
6.роклята,но ти вече я спомена  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 15, 2007, 23:52:27 »

той и моя не искаше костюм с елече отдолу под сакото ама мн бързо го убедих Wink
ами при нас цвета бордо ще го има в кошничките за хварляне,поканите,букета за булката,масата,колата,бутониерите на милото и кръстниците,по украсата на масите,тортата(е не цялата само малко lol,
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #37 -: февруари 15, 2007, 23:55:13 »

ето това се казва бърз и изчерпателен отговор Bravo
много ви благодаря girl_wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 19, 2007, 12:05:47 »

Аз си представях сватбата в червено, с много червени рози или пък в тревисто зелено, с много нестандартен букет само от зелени растения  Yes В крайна сметка обаче, годеникът ми предреши всичко като категорично заяви, че иска розова вратовръзка  biggrin
Сега вече се оглеждам и за рокля с розов елемент и може би в букета също, защото вратовръзка купихме... Аз лично мисля, че цветовете, които се запомнят са именно от тоалетите на младоженците. Веднага се сещам за синьото в сватбата на fiibi_bg  drinks  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 19, 2007, 12:12:59 »

Аз си представях сватбата в червено, с много червени рози или пък в тревисто зелено, с много нестандартен букет само от зелени растения Yes В крайна сметка обаче, годеникът ми предреши всичко като категорично заяви, че иска розова вратовръзка  biggrin
Сега вече се оглеждам и за рокля с розов елемент и може би в букета също, защото вратовръзка купихме... Аз лично мисля, че цветовете, които се запомнят са именно от тоалетите на младоженците. Веднага се сещам за синьото в сватбата на fiibi_bg  drinks  girl_wink

Хахааа, как набързо е решил цвета!!! girl_wink Съгласна съм с теб, че цветовете най-много се запомнят от видя на малдоженците, при нас поне беше така!!! girl_in_love
Успех!!! good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #40 -: февруари 19, 2007, 12:35:05 »

моято рокля ще бъде в цвят карамел - така се води и е доста трудно да се комбинира с различните атрибути за сватбата - говоря за по-дребните неща (бутониери, бонбонките за хвърляне, панделките за чашите и свещите и т.н.), но ще ги правя в модната къща от където е роклята. Украсата на ресторанта също искам да е в този цвят, но се притеснявам, че е нестандартен и да не стане кич - т.е. да не се връзват съвсем цветовете. Затова там съм готова да хвърля повече усилия - според мен атмосферата в ресторанта е най-важната, там гостите са най-дълго време все пак.
Мисля, че ако заложа на повече естествени цветя и органза ще стане стилно, няма да се натрапва и няма да е фатално ако има дребно разминаване на цветовете.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #41 -: февруари 19, 2007, 12:45:56 »

Разбира се че няма да е фатално,мъжът ми например не се хареса с риза в екрю или шампанско и си купи розова + вратовръзка в подобни тонове.Не мога да кажа че е било фатално,нито грозно или разминаващо се,бас ловя че на повечето не им е направило впечатление.Обаче всичко останало беше в тон(екрю и златисто)
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 19, 2007, 22:59:45 »

Виждам,че доста булки са се спрели на варианта синя сватба. И аз съм от тези булки. Любимите ми цветове са синьото и жълтото. Смятам да заложа на светло синьото, ярко наситеното жълто и сребърното. Все още не съм измислила, кое как ще направя, но определено това ще са цветовете. В събота си набавих малко материали, главно панделки от различни материи и едни цветчета като паети но по-скоро изглеждат като стъклени, сметам тях да ги включа в изпълнението на кошничките и украсата на шампанското,свещите и чашите. Лошото обаче е, че ресторанта е с бели и зелени покривки. Сега ми хрумва,че зелените може изобщо да не се слагат, а вместо тях да се сложи светло син воал през средата на масата. Гледах по кинкалериите, където продават пердета 1м с ширина 2,80м струва 6.50лв. Като го гледам става за целта за една маса не ми трябва чак 1м, може да се нареже на парчета по 30-40см.
По долу прилагам три снимки:
1-вата - масите в нашия ресторант, е разположението ще е такова, каквота ние решим;
2-рата и третата - примерно подреждане на масите с воал.


* restorant.jpg (12.9 KB, 297x205 - видяно 308 пъти.)

* 6026_130697.jpg (50.11 KB, 426x640 - видяно 318 пъти.)

* 000414178-big[1].jpg (62.35 KB, 640x480 - видяно 302 пъти.)
« Последна редакция: февруари 19, 2007, 23:02:13 от mari_i_i » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 19, 2007, 23:58:18 »

Виждам,че доста булки са се спрели на варианта синя сватба. И аз съм от тези булки. Любимите ми цветове са синьото и жълтото. Смятам да заложа на светло синьото, ярко наситеното жълто и сребърното. Все още не съм измислила, кое как ще направя, но определено това ще са цветовете. В събота си набавих малко материали, главно панделки от различни материи и едни цветчета като паети но по-скоро изглеждат като стъклени, сметам тях да ги включа в изпълнението на кошничките и украсата на шампанското,свещите и чашите. Лошото обаче е, че ресторанта е с бели и зелени покривки. Сега ми хрумва,че зелените може изобщо да не се слагат, а вместо тях да се сложи светло син воал през средата на масата. Гледах по кинкалериите, където продават пердета 1м с ширина 2,80м струва 6.50лв. Като го гледам става за целта за една маса не ми трябва чак 1м, може да се нареже на парчета по 30-40см.
По долу прилагам три снимки:
1-вата - масите в нашия ресторант, е разположението ще е такова, каквота ние решим;
2-рата и третата - примерно подреждане на масите с воал.
[/col
и аз съм намислила същото в вишнаво good
« Последна редакция: април 24, 2007, 11:14:53 от maria_lakova » Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #44 -: февруари 20, 2007, 12:24:57 »

много ми хареса осонено последната украса е невероятна Bravo
аз сериозно почвам да се замислям са сватба в прасковено(въпреки че милото казва че прасковата е плод,не цвят beating)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines