Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:41:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И хората, които НЕ поканихме  (Прочетена 89465 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 27, 2016, 09:53:01 »

Това, което AIVEN казва, звучи доста логично и си заслужава да се обмисли. Но много зависи от работната среда и от самите колеги. Аз нямам колеги, но мъжът ми реши да покани прекия си началник и няколко колеги, с които са си най-близки, повечето от тях дойдоха с жените/мъжете си, също поканени от нас. Ами тези хора бяха едни от най-забавните на сватбата (ако може да се степенува, на тази сватба беше пълно с всякакви образи  tease), дивяха си без задръжки и искрено се забавляваха, поне според мен. Дори единият от тях хвана букета ми  funnytooth И въпреки това наистина трябва да се обмисли добре, ако става въпрос за хора, които се канят само от уважение и трябва да се внимава покрай тях, по-добре не. Ако обаче хората са готини и сте си близки, тогава нямате какво да криете от тях  pardon Просто трябва да се обмисли конкретната ситуация. Колкото до хората, които аз не поканих - пропуснах да поканя някои от роднините си, с които не сме си близки, предпочетох да наблегна на приятелите. Е, имаше фасони след това, но нищо катастрофално  pardon За протокола, гостите ни бяха малко под 140  blum
Активен
Alisa85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #121 -: март 15, 2016, 11:39:49 »

Тъй като сватбата ни ще е в много тесен кръг, ще поканим само най-близките ни приятели, без роднини и братовчеди.
Замислили сме по-натам по-голяма сватба с църковен брак и тогава вече ще видим кой точно ще каним, сега обаче искаме само близки хора.
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #122 -: октомври 20, 2017, 14:33:40 »

Според мен покани колкото желаеш! Това е твоят ден и трябва ти да се чувстваш добре! smile
Аз планирам на моята сватба да има 7 човека - кумувете, сестра ми с приятеля й, брат му и ние двамата  yahoo И се чувствам прекрасно от идеята!  yahoo
Така, че, направи го както ще си най-щастлива!  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines