Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 05:41:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 2 част  (Прочетена 164747 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: август 12, 2008, 15:27:45 »

хайде и аз ще споделя за моята първа песен, почти съм сигурна , че  никой друг няма да я избере ,защото не е много известна, а наистина искам да имам песен, която да знам че си е само  наша. Песента е на Робърт Плант, the Greatest gift, уникална е и продължава 7 минути.  няма я по по- полпулярните сайтове, затова не мога да я кача.
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #166 -: август 12, 2008, 15:52:30 »

Това ли е песента, за която говориш?

http://www.youtube.com/watch?v=5lEj7fOUyI0

Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: август 13, 2008, 22:03:29 »

Ние за сега сме се спрели на тази песен и текста е много подходящ за започване на съвместен живот!

http://www.youtube.com/watch?v=NdeLKAfKQNE

Страшно ми харесва, най-вече заради текста, просто ме раплаква, права си, че е страшно подходящ за сватба, на нас тя ни беше на танца с кумовете, много се чудих тя ли да ни е на 1-вия сватбен танц, но в крайна сметка решихме да си е нашата песен - Wet Wet Wet - Love is all around, а тази понеже страшно я исках също, я сложих за танца с кумовете - малко егоистично от моя страна, понеже кумът беше дал заявка за техния танц да е на някоя балада на Аеросмит, ама аз не можах да се сдържа да не я имам тази в един от ключовите моменти и не му изпълних желанието, от което малко ме е срам.

Вярно, че можеше за последен танц да я оставим, ама там си избрах - Селин Дион - Because you love me и така успях да имам и 3-те си фаворита на сватбата катпо песни, хем на 1-вия танц си беше нашата песен, хем в другите ключови моменти, си включих дургите, между които толкова много се колебаех.
Активен
scrye
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 14, 2008, 16:35:24 »

Първо здравйте на всички, отдавна чета форума, но чак сега се решавам да напиша нещо. Ние сме си избрала първия ни танц да е на песента Обичам те на Силвия Кацарова, понеже съм почитателка на българската музика и според мен песента е страхотна. А иначе сватбата е на 06 септември smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: август 15, 2008, 13:02:09 »

Това ли е песента, за която говориш?

http://www.youtube.com/watch?v=5lEj7fOUyI0


да това е песента, много е яка нали smile и си е наша  Bravo
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 15, 2008, 14:38:06 »

да това е песента, много е яка нали smile и си е наша  Bravo

Песента наистина е много хубава  good
А сигурна ли си, че текста е подходящ, ако има значение за теб, де...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: август 18, 2008, 07:34:09 »

Нашата песен за първи танц беше "You're The One I Want" - John Travolta & Olivia Newton-John
Въпреки че зарязахме танците, два дни преди сватбата една приятелка ни прави хореография, а милото изпадна в паника, че няма да се справи, че ще е като вдървен, че ще му е притеснено, в крайна сметка аз го убедих, че можем да импровизираме колкото си искаме, стига да спазваме основната идея. И се получи много добре. Въпреки че ми се беше смъкнал кринолина, а песента е по-бързичка, та аз го настъпих, оплетох се в него и се наложи да падна, за да мога да продължа да танцувам, понеже иначе не можех да се "разплета".  funnytooth След това се оказа, че почти не мога да вървя с тази рокля или да правя някакви резки движения с краката, та се наложи по-голямата част от танца да продължи почти на едно и също място, но се справихме!

Искам да кажа и друго - не знам дали беше режисирано или не, но като почна музиката към песента и всички започнаха да ни ръкопляскат  Bravo и на мен ми стана много хубаво  butterfly
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: август 18, 2008, 11:12:03 »

Нашата песен за първи танц беше "You're The One I Want" - John Travolta & Olivia Newton-John
Въпреки че зарязахме танците, два дни преди сватбата една приятелка ни прави хореография, а милото изпадна в паника, че няма да се справи, че ще е като вдървен, че ще му е притеснено, в крайна сметка аз го убедих, че можем да импровизираме колкото си искаме, стига да спазваме основната идея. И се получи много добре. Въпреки че ми се беше смъкнал кринолина, а песента е по-бързичка, та аз го настъпих, оплетох се в него и се наложи да падна, за да мога да продължа да танцувам, понеже иначе не можех да се "разплета".  funnytooth След това се оказа, че почти не мога да вървя с тази рокля или да правя някакви резки движения с краката, та се наложи по-голямата част от танца да продължи почти на едно и също място, но се справихме!

Искам да кажа и друго - не знам дали беше режисирано или не, но като почна музиката към песента и всички започнаха да ни ръкопляскат  Bravo и на мен ми стана много хубаво  butterfly

Браво, това е срахотно, супер различно и оригинално!

Поздравления за идеята и за това, че сте се справили!

Обожавам тази песен и аз си го мислех като вариант, ама абсурд беше милото да се навие, но на вас - още веднъж БРАВО!!!
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 19, 2008, 21:20:58 »

И аз съм си мислела, че ще е интересно, ако първият танц не е блус... good
Все пак не е задължително да е бавна песен  danceg
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: август 20, 2008, 08:05:41 »

И аз съм си мислела, че ще е интересно, ако първият танц не е блус... good
Все пак не е задължително да е бавна песен  danceg
разбира се, че не е задължително  good нашата песен беше салса  girl_wink и определено на гостите им беше много интересно  girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 23, 2008, 13:16:34 »

А при нас беше хубаво,че песента ни е блус,защото с милото мноого рядко танцуваме специално блус и помислих,че точно на този ден би трябвало да потънем в малко повече романтика girl_in_love.Но не е задължително да е точно този стил според мен,въпрос  на вкус pardon
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 26, 2008, 16:01:34 »

Ние, т.е. аз де Wink, ето тази песен http://vbox7.com/play:e48b5233
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 26, 2008, 16:55:52 »

А при нас беше хубаво,че песента ни е блус,защото с милото мноого рядко танцуваме специално блус и помислих,че точно на този ден би трябвало да потънем в малко повече романтика girl_in_love.Но не е задължително да е точно този стил според мен,въпрос  на вкус pardon

То, да си призная и ние сме така - рядко танцуваме блус с милото и много хубаво беше, че на сватбата имахме възможност да го направим smile Като добавя и емоциите около няколкото репетиции, които имахме вкъщи преди сватбата, хич и не съжалявам, че беше блус.

А най-хубавото беше, че на сватбата на сестра ми, която беше 3 седмици след моята, милата ми сестричка решила да ни изненада с милото и поръчала на ди джея поздрав за нас с песента от 1-вия ни сватбен танц - Wet Wet Wet - "Love is all around" и той ни поздрави с нея като скорошни младоженци.

Много хубаво ни беше да си припомним 1-вия сватбен танц на сватбата на сестра ми, страхотна изненада се получи smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: септември 11, 2008, 12:03:44 »

Няма значение какъв ритъм ще изберете, важното е да Ви доставя удоволствие и да изпитвате цялата нежност и радост на света в този миг LOVING, защото той ще продължи завинаги girl_wink
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #179 -: октомври 14, 2008, 10:37:00 »

Ей,момичета дайте малко български персни за първи сватбен танц
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines