Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:46:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 2 част  (Прочетена 162452 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 28, 2009, 07:58:14 »

И ние сме в голяма лутанка за песен crazy Тази, която си е "нашата" ще я има в клипа и оператора така подробно ми описа какво точно иска да направи, че хич не се замислям за друга. Обаче сега проблема е за първия танц. Имаме няколко песни, които си ги чувстваме като наши и с които ни свързват различни мили моменти, но... нито едната не става за случая. DJ каза "Не питай другите за първата ви песен като семейство- тя трябва да се почувства..." Е, да ама тея дето ги чувстваме пак не са съвсем подходящи или не са български. А специално за танца ми се искаше бг песен.. и някоя, която не е чак толкова влязла в употреба като "Огън от любов" (страхотна, но като я чуя все се сещам за сватбата на някои приятели). Та така снощи отново "почувствахме" Песента, но пак се чудя подходяща ли е или не crazy Ето я и нея, моля за мненията ви, момичета

http://vbox7.com/play:11add25e
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 28, 2009, 09:10:05 »

Хайде и аз да хвърля сега една "бомба" - някой чувал ли е за Ета Джеймс? Аз съвсем случайно попаднах на нейно парче и се влюбих в него - At last. Естествено, изрових и текста на песента от нет-а и сега се тръшкам да танцуваме първия си танц точно на тази песен, но моето Ро нещо се опъва  pardon Има я във V box 7, но изпълнението е на живо и не е толкова красиво, колкото ако слушате записа. Ако някой има мнение - shoot me!

Mucito -  good
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 28, 2009, 09:19:00 »

И ние сме в голяма лутанка за песен crazy Тази, която си е "нашата" ще я има в клипа и оператора така подробно ми описа какво точно иска да направи, че хич не се замислям за друга. Обаче сега проблема е за първия танц. Имаме няколко песни, които си ги чувстваме като наши и с които ни свързват различни мили моменти, но... нито едната не става за случая. DJ каза "Не питай другите за първата ви песен като семейство- тя трябва да се почувства..." Е, да ама тея дето ги чувстваме пак не са съвсем подходящи или не са български. А специално за танца ми се искаше бг песен.. и някоя, която не е чак толкова влязла в употреба като "Огън от любов" (страхотна, но като я чуя все се сещам за сватбата на някои приятели). Та така снощи отново "почувствахме" Песента, но пак се чудя подходяща ли е или не crazy Ето я и нея, моля за мненията ви, момичета

http://vbox7.com/play:11add25e

Песента е много нежна и романтична. Според мен е подходяща за сватба особено щом вие сте си го почувствали така good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 28, 2009, 09:24:30 »

Хайде и аз да хвърля сега една "бомба" - някой чувал ли е за Ета Джеймс? Аз съвсем случайно попаднах на нейно парче и се влюбих в него - At last. Естествено, изрових и текста на песента от нет-а и сега се тръшкам да танцуваме първия си танц точно на тази песен, но моето Ро нещо се опъва  pardon Има я във V box 7, но изпълнението е на живо и не е толкова красиво, колкото ако слушате записа. Ако някой има мнение - shoot me!

Mucito -  good
Ама как не? Не само, че съм я чувала, а и мноого я харесвам. Супер е (и филма Wild At Heart)  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: април 28, 2009, 09:25:56 »

Песента е много нежна и романтична. Според мен е подходяща за сватба особено щом вие сте си го почувствали така good
Благодаря ти! Май тя ще е, макар че не е съвсем, съвсем за блус май...
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 28, 2009, 09:28:19 »

mucito , ама какво има да се чудите още, не мога да разбера.  crazy
Щом сте я почувствали като ваша - значи, работата е ясна, а песента е един път просто, защото е супер подходяща и като мелодия и като текст. За първи път я слушам и направо настърхнах, според мен проблемът ви е решен.
Това е песента!  good

А защо да не за блус, просто е с една идея по-бърза от стандартен блус, но според мен си става идеално да си я танцувате като блус, само в леко по-бърз ритъм. Това въобще да не ви спира!  good
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #426 -: април 28, 2009, 09:48:03 »

http://www.youtube.com/watch?v=wJeVvTkcNFI&feature=related

Може би така ще си го представите в по-празничен вариант... макра и не точно този за танца...

Поля, комплименти за песента!  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 28, 2009, 18:38:22 »

mucito , ама какво има да се чудите още, не мога да разбера.  crazy
Щом сте я почувствали като ваша - значи, работата е ясна, а песента е един път просто, защото е супер подходяща и като мелодия и като текст. За първи път я слушам и направо настърхнах, според мен проблемът ви е решен.
Това е песента!  good

А защо да не за блус, просто е с една идея по-бърза от стандартен блус, но според мен си става идеално да си я танцувате като блус, само в леко по-бърз ритъм. Това въобще да не ви спира!  good
Kiksi, благодаря ти! Вече като се колебая за нещо- директно към теб ще се обръщам! Имаш някаква дарба ти в убеждаването. Така ме убеди и в една друга тема, сега и тук.
Така директно казваш мнението си, че дори не оставяш не вратичка, ами дупчица за измъкване (чудене)!  Чак се замислих и аз какво умувах толкова!  tease
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 30, 2009, 11:09:15 »

Мерси, Деничка. Не съм много сигурна как трябва да танцуваме, затова искам и на уроци малко да походим, а на Ро със сигурност ще му призлее, като му кажа творческите си планове  pardon
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 30, 2009, 11:30:38 »

aбе вие не сте добре 4ак пак и на уроци да ходите прекалено много се вживявате crazy blum
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 30, 2009, 13:10:23 »

Ами не мисля, нормални сме си май... Просто песента е с малко особен ритъм и затова ме притеснява как точно трябва да се танцува.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 08, 2009, 18:27:50 »

Незнам дали тук е подходящата тема,но ще попитам,ако модераторите сметнат за нередно нека да ми изтрият поста. blush

Въпросчето ми може би е повече към булките,който вече са миналия по този път,момичета с каква песен започват вашите ДВД-та,че аз много се двоумя и не мога да си харесам.Ако споделите ще ми бъдете от голяма помощ. give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 08, 2009, 18:41:15 »

 mucito , така те искам, само дами се откажеш от готината песен, ще има   beating
А съм установила, че съм добра в убеждаването  blush , когато аз самата съм убедена и вярвам с цялото си сърце и душа, в това, което говоря smile

lady_in_love , нашето ДВД  започва с Barry Вhite - My first, my last...my everything
Ние си я избрахме, защото и двамата харесваме Бари Уайт и тази песен ни е много любима и свързана със спомени (даже милото ми звъни с нея на телефона)
Според мен и от другите песни на Бари Уайт има някои подходящи за тази цел.

Освен в началото, операторът я е сложил и в средата, там където е вмъкнал кадри от фотосесията, ама в смисъл не снимки/статични кадри, а е снимал, докато фотографката ни гласи и ни щрака из Морската градина, получило се е нещо като "Making video".
Та тези кадри с правенето на фотосесията също са озвучени от тази песен и след тях следват кадри от ресторанта, който ни очаква украсен да пристигнем и като свършва песента, вече се чува  гласа на ди джея, който ни приветства и влизаме под звуците на Менделсон.
Получило се е като преход между събитията на фона на песента и е много яко, ако мога да оптрежа клипчето, ще го кача да го видиш, това го описвам като идея, че песента може да се вмъкне не само в началото.  good
Дано не съм в голям  Offtopic, но наистина не се сещам тема, в която можем да обсъдим оформлението на ДВД-то.
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #433 -: май 09, 2009, 01:55:16 »

 give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 10, 2009, 14:33:28 »

Ето малко идейки за първи танц. аз съм се яко размечтала днес и си слушам и си  Girl_sing

http://www.youtube.com/watch?v=_Q-FKzVujfs
http://www.youtube.com/watch?v=wYfVsVL7nIc
http://www.youtube.com/watch?v=2HJiL6OerCI
http://www.youtube.com/watch?v=gIHk4_7l-yY
http://www.youtube.com/watch?v=FULXLzn4Gl0
« Последна редакция: май 10, 2009, 14:35:26 от mucito » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines