Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:49:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Песен за Първи Танц - трябва ми помощ!! - 2 част  (Прочетена 162456 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2008, 18:49:29 »

Старата тема е ето ТУК!  good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 17, 2008, 14:37:14 »

Ето идея за смели младоженци: http://www.youtube.com/watch?v=6qd_j98-y-M&feature=related
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 22, 2008, 21:11:58 »

DanieIa, страшно се забавлявах като гледах това. Много е оригинално и много по различно от обичайното. Малко съжалявам ,как не се сетихме за подобен вариант. СУПЕР Е!!!
Ние доста време търсихме нашата песен, но накрая я открихме. Сега я споделям с вас:
http://www.vbox7.com/play:97be84fd
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #3 -: февруари 23, 2008, 11:24:22 »

Момичета какво ще кажете за Take my breath away на Berlin? Това е нашата песен и мисля да ни е първи танц.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 23, 2008, 15:44:38 »

песента е много хубава @}->--вие сте улеснени щом си имате вааша си песен чудесно би било да ви е песента за първи танц!ние нямахме и се наложи в движение да измислям а ти си готова поне от тази гледна точка!не се колебай good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 24, 2008, 01:01:36 »

Да ви се оплача мацки в каква дилема съм изпаднала. Та значи кактпо вече бях писала по напред в темичката бяхме решили да си имаме за песен за първи танц песента "You are the inspiration"-Chicago.
http://www.youtube.com/watch?v=F0jFSQp-Kw8

След тожа обаче ни хрумна, че тъй като и двамата сме малко луди характери ще направим един танц който наподобява на този който бях пуснала по напред в темичкаат и който Даниелка пусна в тази темичка .

Обаче сега пък ми се прииска да си имаме една песен която ни е съпътсвала през цялото време докато сме били заедно и всеки път когато сме били разделени сме си я слушали да се доближим малко поне един до друг. Песента е "Ecstasy"-ATB. Тя обаче е леко бързичка.

http://www.youtube.com/watch?v=htsi0o61vhk

Абе и аз съм една куку.То има време де.ама може ли човек така да се лута и да не може да реши. crazy
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 24, 2008, 11:52:09 »

Така е Гери, имате много време да решите smile Н мен песента на Чикаго ми харесва много  good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 24, 2008, 12:21:27 »

Ние се спряхме на Because I love you  smile Много нежна и романтична песничка  twohearts
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 24, 2008, 17:32:14 »

Аз като че ли съм по-пристрастна към песента на Chicago, по-романтична ми е някак  pardon
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #9 -: февруари 24, 2008, 23:23:24 »

Gery79 ,ако имате познат ди джей или човек с подходяща техника,може да ви направи микс,и танца ви да е 2 в 1! пак може да почне бавно и романтично и после да продължите в по-бърз аранжимент,като изненада към гостите!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 29, 2008, 15:00:55 »

Аз искам за нашата сватба Първия танц да бъде на Aerosmith - Don't Want to Miss A Thing... - тази песен означава много за мен, ама той не я чувства по същия начин и първоначално реагира доста тъпо, ама ще го убедя аз него  diablo girl_wink

А иначе за последен танц съм си харесала Et Si Tu N'existe Pas - много е нежна... и е на езика на любовта (френския)  danceg
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #11 -: март 14, 2008, 11:24:14 »

Мацки, след дълго слушане и чудене, се колебая между две песни- Michael Bolton- I said i loved you, but i lied и Coco Lee & Julio Iglesias- When you tell me that you love me.  crazy
Утре трябва да се срещнем с DJ-ите и да им кажем коя ще е, а милото няма претенции /да не повярваш! Oh my .../. Текстът и на двете е абсолютно подходящ. Милото мааалко клони към Хулио, а аз мааалко към Болтън. Някак тая на Хулио ми е ...малко по-тривиална. Не, че Болтън не е,де...ама...как да избера сега коя? На Болтън много ме грабва фразата "казах ти,че те обичам, но те излъгах, защото това, което чувствам в себе си, е повече от любов"  crazy Шах!
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #12 -: март 14, 2008, 12:16:04 »

Нашата първа песен ще е One YEar of Love на Queen, аз ги обожавамммммммммммммммммм  insane SERENADE chee

За сега това е избора, въпреки че зайко предложи (забележете той!!!) да танцуваме тангото от Усещане за жена. Обаче това го каза вчера, а днес вече се разколеба, след като намерих танцова школа за танго  Cow-boy
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 14, 2008, 12:32:37 »

И ние доста се лутахме и накрая си избрахме на Steve B-Because I love you
И на двамата ни харесва тази песен,а нямаме наша,та сега тази ще е нашата занапред pardon
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 14, 2008, 14:14:08 »

Какво ще кажете за дуета Ерос Рамацоти и Тина Търнар? Дали е подходящ за първи танц?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines