Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:33:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте предпочели да направите медения си месец?  (Гласуването приключено: август 19, 2007, 10:51:12 )
в България - 5 (26.3%)
в чужбина - 14 (73.7%)
няма да празнуваме меден месец - 0 (0%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се планира меден месец?  (Прочетена 54171 пъти)
 
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #15 -: април 04, 2007, 12:57:49 »

И нашето най-вероятно ще е "медена седмица", а по въпроса за парите: смятаме да използваме част от тези, които ще съберем на сватбата или събраните от годежа. Иначе, като мине време и нараснат семейните ангажименти, трудно се отделят средства за пътуване. Освен ако сте си богати, но колко от нас са?!!  girl_impossible
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 11, 2007, 14:24:16 »

ами ние не сме планирали, просто в поделението където работи милото им даваха карти за по4ивки и ейтака един ден той ми се обади и ми казаха от 30.08.2007-04.09.2007 има карти за Рибарица и аз както немога да отказвам girl_wink казах ОК
и така
само се притеснявам 4е много рано си взехме картите ама ако не ги бяхме взели 6тяха да ги върнат и ние  Blush
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 08, 2007, 15:43:45 »

ние мислим да отидем в едно хотелче  в Казанлък-при една позната на милото поне за 3 дни а после на моренце  с бебока
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 10, 2007, 12:16:07 »

Ние понеже няма да можем да отидем веднага след сватбата взехме следното решение-през юли ще отидем за една седмица на моренце,а след това в края на лятото/началото на есента/ ще отидем на екскурзия в Испания/същинския меден месец/ Това ми е мечта отдавна!!!Надявам се всичко да е наред и да успеем да го осъществим!!! girl_in_love
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 10, 2007, 14:51:47 »

desislavka, стискам палци да стане и да бъде най-прекрасната и незабравима почивка  good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 11, 2007, 10:51:12 »

Момичета, кажете, планирате ли меден месец или медена седмица поне и къде мислите да я празнувате?  Swiming Skiing Boat И какво точно мислите да предприемете по време на тази романтична почивка? На мен нещо не ми идват много идеи и затова събирам мнения.
« Последна редакция: май 11, 2007, 23:17:08 от prin4ipessa » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 13, 2007, 17:02:13 »

Ние имаме медене седмица на Канарските острови, но ще ходим тази година (даже с бебето, нелегално laugh , още не родено искам да кажа)! Много ми се иска да успеем да си починем и да се поотпуснем, да направим хубави снимки и видео и да се позабавляваме, дано да успеем!! CHEERS
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 13, 2007, 17:22:58 »

Дано!  smile Пожелавам ви го от все сърце!  heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 13, 2007, 17:25:49 »

Дано!  smile Пожелавам ви го от все сърце!  heart

Много благодаря!!! yahoo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 14, 2007, 20:12:56 »

Да се похваля
Миналия ден резервирах самолетните билети yahoo yahoo yahoo yahoo
една седмица след сватбата заминаваме за Париж, ще бъдем там 8 дни, а на връщане 2 дни във Виена girl_in_love girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #25 -: юни 15, 2007, 08:57:25 »

лелеее, ивче, чудничко! DANCE
ние още нищо не сме планирали, а чакаме свекървата - обеща, че ще измисли нещо! Wink
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #26 -: юни 16, 2007, 20:31:51 »

Ами аз като планирах нашия меден месец и реших че за чужбина организацията ще ми дойде малко нагоре да се заема и с това покрай сватбата... Така решихме да е в БГ..... А и аз хич не съм по острови и неша от сорта. По скоро съм за културен туризум... Тоест да има нешо за разглеждане старо музеи ей такива неша....... Понеже вече съм ходила на разни места в Европа и реших Париж - догодина да имам време да се настроя, че там работата е сериозна. Била съм за четири дена - не стигат. Сега ще търся нещо с повече престой. И понеже ме е шубе от самолети - с автобус, или влак. Така не губиш гледката по пътя.
Колкото до медената ни седмица в БГ - невероятно си изкарах. Разбира се то не е точно почивка защото за 5 дена сме минали 1000 и нещо километра, ама си заслужаваше.
Инак ако си мислите че в БГ е много евтино да се разходиш - грешка за 5 дена 800лв. То почти всичко отиде за бензин и хотели(ние гледахме да си ги зимаме по-хубавки).
Заделила съм сега парички за Париж и ще ги скрия от мъжа, че иначе през крив макарон ще го гледам Париж....... Голям е прахосник.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 27, 2007, 19:20:40 »

яничка, можем и да се срещнем в Париж Wink Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 02, 2007, 19:58:34 »

Добре а "как се планира меден месец?" Ние май последно решихме за Египет-Хургада. Исках да сме на някой остров ....Малдивите, Сеишелите, Доменикана, Мавриций...но са много скъпи за нас. Знам че искма да е All Inclusive или UltraAll, да няма безброй забележителности, които ако не видим после много ще ни е яд и да е топло да става за плаж. А милото само казва:" Където измислиш. Където кажеш"....Разглеждах и оферти за Тунис. Една позната каза, че било много хубаво... Моля момичета който е бил на някое от тези места нека сподели впечатления, Моля Ви!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 02, 2007, 21:33:09 »

Не знам как се планира, ние тръгваме абсолютно непланирано към морето!!!!!  но за чужбина, Диде явно трябва организация... Аз съм чувала за Тунис, че е хубаво, също и за Египет...... Братовчедка ми ходи там всяко лято, но тя живее в чужбина!!!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines