Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:13:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 170858 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 19, 2008, 10:37:27 »

Pupsi  - не са толкова скъпи, не гледай в сватбените магазини, разгледай по тези с фибички и ластички, ако не откриеш ще видиш в Асеновград има страшно много и пак на прилична цена от 15-30 лв.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 19, 2008, 15:08:36 »

В събоата бях във Велико Търново и там в едно магазинче за шноли и ластици разглеждах много хубави и подходящи за сватба диадеми. Най-скъпата беша 18 лв., дори малко съжалих, че още не съм измислила прическа и не знам дали ще ми трябва да си купя smile Бижута съм склонна да си купя скъпи, но диадема/гребенче/фибички, които няма шанс да сложа втори път не. Има достатъчно имитационна бижутерия, не е нужно да са от злато примерно.
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #17 -: март 19, 2008, 15:33:08 »

Съгласна съм с теб Арлина. За съжаление съм далече от Велико Търново, но няма да се откажа толкова лесно :girl_impossible:Аз също не бих дала такива баснословни суми, имам впредвид тези с камъни сваровски, които цената им започва от 80-90 лв. crazy,повече от 20 лв. няма да дам за да си я сложа 1 път crazy blum
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #18 -: март 19, 2008, 21:30:34 »

Аз гледах разни варианти на диадеми и коронки в магазините по Пиротска. Бяха по 30-36лв. с циркони. Имаше и на Илиянци. В сватбеният център в Младост пък бяха по 18лв.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 19, 2008, 21:37:26 »

Аз също навсякъде търсих и за сега в сватбеният център в Младост най ми харесаха и са наистина на доста по-добри цени, и според мен няма смисъл да се дават много пари за това че ще се сложи само веднъж... nea

 wedding
Активен
Pupsi
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


« Отговор #20 -: март 20, 2008, 10:01:22 »

Момичета снощи като се прибирах минах през два булченски магазина и какво да видя там има тиарки, коронки и дори има и разнообразие. Е, не си харесах, но все пак се обнадеждих и то на добри цени. Дори да не си намеря точно тази която съм си харесала все пак ще имам и друга алтернатива Bravo yahoo *YAHOO*Така че вече съм сигурна, че в Асеновград ще си намеря подходящата ако не я намеря тук в София yahoo
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #21 -: март 20, 2008, 13:56:32 »

Момичета, някой знае ли какви са цените на бижутата от истински перли... И къде има? (за София става въпрос) smile
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 20, 2008, 16:16:03 »

http://www.romantika-fashion.com/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=55 Ето тук има много красиви аксесоари, но все още не знам какви са им цените. Тези дни ще ходя и после може да дам малко повече инфо., ако някой се интересува.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #23 -: март 22, 2008, 15:56:04 »

http://www.romantika-fashion.com/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=55 Ето тук има много красиви аксесоари, но все още не знам какви са им цените. Тези дни ще ходя и после може да дам малко повече инфо., ако някой се интересува.
Аз се интересувам от цени. Моляте пиши ми на лични когато имаш повече информация. Харесах това което има в сайта, но мисля,че тези тиари и бижута са със сваровски и ще са над 100лв.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 23, 2008, 12:36:18 »

aniiii8 при всички случаи бижутата на Романтика с камъни Сваровски ще са над тази цена..аз много се чудя какви бижута да си взема. sad
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 23, 2008, 13:47:42 »

Аз си харесах страхотна тиара в Асеновград но беше 80лв.и немисля че си заслужава за една вечер, а кулие и обици си намерих страхотен комплект за 40 лв.и мисля да отида да си го взема.А тиара може и от 20-40 лв.да си намерите в Асеновград.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #26 -: март 23, 2008, 19:55:21 »

Е не ми се ходи до Асеновград за тиара ,а в София обиколих навсякъде и нищо не харесах. Само една на Пиротска не беше лоша, но днес като минах я бяха продали.  sad
Купих си гривна blum Много е готина, но ми е голяма и ще я коригират. Дано стане както искам. Колие не мога да харесам. Само едно на Графа ме грабна, но беше с розови камъчета и няма да се върже с роклята. sad И обиците също са проблем. Искам дълги с камъчета ,но никаде няма такива. Остава ми да продължа с обиколките пък дано да намеря това което търся Wink
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #27 -: март 26, 2008, 16:34:09 »

Ух, сложно се пазаруват тези неща - бижутата! huhhuh.gif Трябва да те грабнат от първия път. Аз така и не успявам засега да попадна на такива, но търсенето продължава! blum Искам да имат малки зеленички камъчета, дано намеря скоро! Girl_hide
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 26, 2008, 17:20:47 »

Това с бижутата и мен  най- много ме затрудни. Първо бях решила да съм с перлички. Но няколко дена преди сватбата видях БИЖУТАТА, коити бяха точно за мен и за случая. И така накрая се оказах с два варианта, които в деня на сватбата слагах и и махах...и не знаех кое да избера  tease
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #29 -: март 26, 2008, 18:18:42 »

Ух, сложно се пазаруват тези неща - бижутата! huhhuh.gif Трябва да те грабнат от първия път. Аз така и не успявам засега да попадна на такива, но търсенето продължава! blum Искам да имат малки зеленички камъчета, дано намеря скоро! Girl_hide

fidelia, пробвай в el grado на Витошка, има много хубави неща. Имаше много с розови камъни, но сега си спомням, че видях и зелена серия май. Аз оттам си взех обеци - дълги висящи, много си ги харесвам.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines