Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:33:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 166164 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 18, 2009, 11:43:03 »

момичета кажете ми къде да отида в Асеновград за да ми ушият рокля по мой модел имам я на снимка, хем да стане точно така както го искам, хем да не ми свалят кожата  give_rose
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 18, 2009, 11:56:23 »

какво ще рече да не ти свалят кожата? колко ви е бюджета за рокля? smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 18, 2009, 13:04:37 »

ми роклята не е нещо особенно, изчистена, просто искам да си е моя модел. Ми към 500 лв мога да дам
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: март 18, 2009, 13:18:37 »

момичета кажете ми къде да отида в Асеновград за да ми ушият рокля по мой модел имам я на снимка, хем да стане точно така както го искам, хем да не ми свалят кожата  give_rose

С две ръце съм за "Милена" - магазина им е до автогарата в Асеновград, а шивашкото ателие е малко забито, но продавачките много добре обясняват smile
други за които съм чувала, че са добри /но съм чувала и доста негативни мнения/ са Сияна, аз лично мнение за тях нямам
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 18, 2009, 13:42:14 »

ми роклята не е нещо особенно, изчистена, просто искам да си е моя модел. Ми към 500 лв мога да дам
можеш ли да ни покажеш модела на роклята?
за моята от милена ми направиха оферта 500 лв и се надявам до юни да не се промени, че сигурно тогава ще ходя, и моята е семпла и изчистена без дантела
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 18, 2009, 20:11:25 »

Моята рокля я шиха в Милена. Мога да кажа, че останах доволна от това, което направиха. Също по снимка ми я правиха с леки изменения. Всичко мина с една проба, след която, буквално след часове, си я взех готова. Шивачките са много готини и отзивчиви. Ателието им се пада в едно тунелче, в една кооперация, където им е и магазина, и шивачницата. Аз доста се притеснявах какво ще излезе от цялата работа, имайки впредвид факта, че не бях облякла да пробвам нито една рокля по простата причина, че никъде не открих това, което исках готово, ушито. Та потреперих си доста, ама резултата ме удовлетвори.
В Сияна също ходих, но нещо собственичката не ми допадна, много така на око те преценяват и по това откъде си. На самите рокли няма цени, а като ги питаш-така на око ти казват цена и ако разберат, че не си готов да пробваш и да купуваш, въобще не ти обръщат внимание.
Ами това е от мен. Дано съм била полезна!
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 22, 2009, 18:28:52 »

Здравейте на всички!

А някой чувал ли е нещо за салона на Жана Джинева? До сега от всички рокли, които разгледах в Интернет и по салоните във Варна, роклите, които видях в сайта и най ми харесаха. Е, има и разкошни рокли във Вн, но цените им са над 1 500 лв. /ама наистина изглеждат невероятно/.
През месец май смятам да ходя до Асеновград и ми се иска предварително да съм набелязала няколко магазина, а не да се лутам безцелно...
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 23, 2009, 13:21:21 »

момичета кажете ми къде да отида в Асеновград за да ми ушият рокля по мой модел имам я на снимка, хем да стане точно така както го искам, хем да не ми свалят кожата  give_rose

Версай е добра идея.
Ще ти споделя повече в началото на април като се видя на пробата!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #428 -: март 27, 2009, 12:36:25 »

Момичета днес заминаваме за асеновград!Утре ще тръгна по магазините и много се претеснявам дали ще си намеря моята рокля!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: март 27, 2009, 12:57:49 »

Рубин Успех в търсенето good
дано намериш твоята рокля и да ни се похвалиш.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: март 27, 2009, 14:37:37 »

аз сега ще бъда кума,но... булчето ни си е купила така мечтаната рокля от Милена и е останала безкрайно доволна,като качество и цена,някоя ако иска мога да дам напътствия на лични..
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 27, 2009, 14:58:51 »

Рубин, успех и от мен! Ще чакаме хубави новини smile
Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: март 27, 2009, 15:04:17 »

аз сега ще бъда кума,но... булчето ни си е купила така мечтаната рокля от Милена и е останала безкрайно доволна,като качество и цена,някоя ако иска мога да дам напътствия на лични..

Много ще се радвам. Смятам да ходя до Асеновград в началото на май.Чета само хубави неща за Милена.В нета открих и бутик на Жана Джинева,където роклите ми харесаха.....Така,че напътствия не са излишни.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 27, 2009, 15:48:57 »

В Милена наистина има хубави неща
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 27, 2009, 20:54:05 »

В Милена наистина има хубави неща
ходи ли вече там?
ще ти ушият ли мечтаната рокля?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines