Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:50:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 168644 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 17, 2009, 11:40:15 »

на мен ми се налага да шия, така че за изпълнение и препоръки търся отзиви! Ако някой може - да помогне. Благодаря отново!  give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #376 -: февруари 17, 2009, 11:58:10 »

За шиене Версай, Нели Праматарова, Милена... Сигурно пропускам още някой..
Но първо разгледай какво имат като наличност, за да си направиш извода дали ти харесва и как шият по принцип. Аз миналото лято се жених, поръчах рокля в Моника, но нищо не успяха да направят, добре че поне ми върнаха капарото. Така че бих препоръчала да обиколиш, може и да намериш подобна на това, което вече си харесала. Успех и да пишеш после good
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 17, 2009, 14:03:43 »

Благодаря, mmagi!!! give_rose
Аз вече пообиколих миналия уикенд. Има интересни неща, но никъде не успях да меря нищо, просто защото никой от изложените модели нямаше как да ми стане.
Иначе модел съм си харесала, но не го носех да го покажа. Явно трябва да мина и да им покажа модела, та тогаз да говорим какво ще правим... Ще споделя подробно, разбира се!!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #378 -: февруари 17, 2009, 14:12:00 »

elean,
забравих да ти кажа в предния си пост, че е добре да поизлъжеш за датата на сватбата. Мен това ме спаси. Казах, че датата е един месец преди истинската дата, така ако има неприятни изненади (недай Боже) , можеш да отреагираш своевременно. Да не чакаш до последния момент, първо, че е супер изнервящо и второ друго си е да си я видиш навреме и да си спокойна за крайния резултат.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: февруари 23, 2009, 13:45:58 »

хм, това определено ще е от полза - ще скъся срока с 10 дни..Дано проработи! Засега се ориентирах към Версай и към още една дизайнерка по препоръка от катя79.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 27, 2009, 13:24:29 »

Момичета, някоя да има впечатления от салон ДИМАР в Асеновград??
Активен
Femme
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #381 -: март 04, 2009, 11:38:36 »

След обикаляне из Асеновград реших и аз да шия рокля, тъй като това, което искам го няма в готов вид. Но имам доста въпроси, които ми се въртят в главата. Чудя се, като за начало има ли тук из форума списък с фирмите, които шият рокли, за да не се ровя във всичките теми назад. Дали ще ми отговорят, ако им изпратя по имейл модела на роклята, за колко пари и време горе-долу ще стане. Моля, момичета, които са шили да кажат при тях как са стояли нещата. Надявам се да не е късно вече за шиене. Всички съвети и мнения ще ми бъдат от полза.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 04, 2009, 12:09:31 »

Femme, аз също след дългото обикаляне реших да ми я ушият, тъй като нищо не ми хареса в готов вид. Доколкото аз разбрах, почти всички салони шият.. аз се спрях  на салон Димар, поради две причини - много, ама много любезни служителки, и имаха една рокля с бюстие като това което съм си наумила че искам. Понеже в момента им е много натоварено от абитюренти, срока за ушиване на роклята ми е 15 май, като съответно е съобразен с датата на сватбата. И модела на роклята го изпратих по е-майла на шефката на салона, която също беше безкрайно любезна, сега остава само да си чакам крайния резултат...  girl_wink
Активен
Femme
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #383 -: март 04, 2009, 12:17:28 »

cvety_84, благодаря ти за информацията. Ако не те затруднявам можеш ли да ми изпратиш на лични имейла на фирмата за да им пиша.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 04, 2009, 12:31:12 »

cvety_84, ако може прати и на мен мейла плс smile
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 04, 2009, 13:23:24 »

Femme, anbibian, писах ви на лични..  give_rose
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 04, 2009, 14:39:00 »

Благодаря  Wink
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #387 -: март 05, 2009, 10:05:40 »

момичета чета темата и не мога да повярвам, че още има булченски туризъм. има толкова много магазини и в София и в Пловдив и във Варна... не мога да си представя да отида до Асеновград само за една рокля. Повечето бутици там, хубавите поне имат представителства и в други градове.

Преди две години ходих до Асеновград. По друг повод. И се разходихме по "главната" улица, там бутиците са повече от кафенетата и другите магазини. Но честно казано нито една витрина не привлече вниманието ми. Аз като типична жена и бъдеща булка доста се заглеждах. Ако обаче си купите което и да е булченско списание и си харесате рокля, сигурна съм че ще намерите поне 1 шивачка или ателие, което да може да я ушие
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #388 -: март 05, 2009, 10:25:59 »

mariana_popova , докато има булки, ще има и т.нар. от теб "булченски туризъм". Аз живея в София, миналото лято се омъжих, обиколих десетки булченски ателиета и магазини и мога да кажа, че абсолютно нищо не ми хвана окото. И това понеже в София красивите рокли са над 2000лв ,малко булки могат или имат желание изобщо да си ги позволят. А роклите под 1000лв на Пиротска са от възможно най-евтините лъскави платове, които са с надценка 200пъти и не си заслужават парите.
В Асеновград намерих така мечтаната от мен рокля- красива, добре ушита, на подходяща цена. 4те най-големи ателиета в Асеновград, които си струва човек да посети нямат представителства нито в София, нито в Пловдив, нито във Варна.
Пък и си има романтика в това да си направиш една ескурзия с трепетното очакване да се върнеш с Твоята рокля  good, така че не намирам нищо лошо в този "булченски туризъм".
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 05, 2009, 11:04:57 »

mmagi абсолютно те подкрепям  good. Роклята, която съм си харесала в оригинал е 3500 в София, също там ми предлага да ми я ушият за 860 лв, докато в Асеновград ми казват 500 лв. и то в Милена, за които чувам само добри отзиви, така че моля останалите да не ни обвиняват в "булченски туризъм". Имам си достатъчно работа, за да се разхождам до Асеновград само за да бия път на вятъра.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines