Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:56:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 166163 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 06, 2008, 11:34:15 »

На мен ако някоя продавачка само ми намекне нещо от сорта изобщо не бих си правила и труда да разглеждам съответния магазин. Не мога да разбера на какво се дължи това отношение. Все пак целта им е да продадат колкото се може повече рокли.  pardon
Активен
new_bride
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #16 -: март 06, 2008, 12:10:55 »

Момичета, според мен много вода трябва да изтече, докато някой в Асеновград се научи да продава булчински рокли. Казвам това, въпреки че и моята рокля е именно оттам.
misskapriss, няма лошо пак да идеш и да провериш в Сияна, и ако пак им е такова отношението просто им кажи, че те губят като клиент! А заедно с теб и дузина други, на които можеше да ги препоръчаш...
MMariana, в Сияна наистина шият добре, но бъди внимателна, ясна и категорична докато говориш с тях. Ти си Клиентът и те трябва да се съобразят с това.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 06, 2008, 15:05:01 »

в сияна бяха доста любезни с мен, но започнаха да се изнервят, защото нищо от нещата, които ми предлагаха не ме грабна. аз съм много доволна, че попаднах на нели праматарова, беше безкрайно отдадена на всяко момиче, а пък имаше доста клиентки. стискайте палци все пак роклята да се окаже това, което искам, че скоро сме на пробичка  smile
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #18 -: март 06, 2008, 16:15:06 »

precious искам да ти кажа за Нели Праматарова-аз си шия роклята при нея, много е мила, но с компютрите е доста зле, ако някой от персонала не се занимава не чакай отговор от нея. По-добре звънни по телефона, тя е там всеки ден след 10 часа. Изключителен професионалист, доколкото знам нейното ателие е най-старото в града и наистина уважава желанията на всяко момиче.
 Сияна също знам че работят добре, нямам наблюдение за отношение, защото аз като ходих я нямаше дизайнерката/т.е. Сияна/ и оттам направо при Нели.Но не съжалявам и за секунда!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #19 -: март 06, 2008, 16:46:03 »

Дадено, милениум  good Нито от Милена, нито от Нели Праматарова съм получила отговор на имейлите засега. Ще се звънят телефони явно. Дано не са започнали вече с абитуриентските приготовления. Аз мислех да ходя април-май, но отложих за юни, за да са по-свободни.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #20 -: март 06, 2008, 16:52:35 »

ООО абитуриентите вече гъмжат навсякъде, хубаво си се ориентирала за юни.. Wink
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 07, 2008, 10:37:16 »

Дадено, милениум  good Нито от Милена, нито от Нели Праматарова съм получила отговор на имейлите засега. Ще се звънят телефони явно. Дано не са започнали вече с абитуриентските приготовления. Аз мислех да ходя април-май, но отложих за юни, за да са по-свободни.
и аз от нито едно ателие не съм получила отговор angry, защо дават имейли се чудя.... най-добре се обади по телефона good
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 08, 2008, 12:47:10 »

Момичета не разчитайте много на имейлите, защото ще има да си чакате.Сега е лудница по магазините и шият ли шият, така че едва ли някой ще има време да ви обърне внимание.Моята рокля е от Милена и дизайнерката беше там и беше много мила, бях толкова запленена от роклята, че забравих да питам за ръкавели и чанта.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #23 -: март 10, 2008, 14:31:45 »

здравейте smile Да ви кажа тази събота бях в Асеновград и съм възхитена!!!! Не само, че роклите са на супер прилични цени, но има и такива за всеки вкус -- по-семпли, по-разголени, по-пищни, с камъчета и без, абе всичко!!!! Аз обиколих всички "бутици" в София и останах адски разочарована, докато в Асеновград си поръчах рокля в третия магазин и тя е роклята на мечтите ми lol))  yahoo Невероятно съм щастлива и от факта, че абитуриентите изобщо не ги усетхи, защото всички по-големи магазини в Асеновград са с различни оптделения за абитуриентки и булки! А отношението на продавачките е приказно, в София имат още доста вода да изпият, докато постигнат такова ниво на любезност и професионализъм! Момичета, препоръчвам Ви Асеновград:))
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #24 -: март 10, 2008, 14:46:08 »

Kittcat честито, радвам се за теб! Сподели повече, откъде си поръча роклята, кога ще е готова, снимчица няма ли...
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #25 -: март 10, 2008, 16:41:46 »

Снимчица няма, не разрешават, а роклята ще е готова на 9ти май, понеже моята сватба е чак на 05 юли smile Роклята я поръчах в Мания (намира се точно до Сияна и Нели Праматарова малкия магазин) -- така се казва магазина, въпреки че на визитката пише Александра. Не ми е ясно кое точно е  blush Но на магазина със сигурност пишеше Мания.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #26 -: март 11, 2008, 11:52:23 »

Здравейте и от мен! Направо като чета какво сте писали много ме запалихте да отида до Асеновград. Може би в началото на Юни. Искам да ви попитам как са цените, ако реша да си шия рокля, знам че зависи и от дантелата, но все пак...става въпрос за подобна рокля и дали ще е ок тази снимка например?


* watters_8041B_1_.jpg (28.41 KB, 225x498 - видяно 700 пъти.)
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 11, 2008, 19:45:08 »

Здравейте,много съм изненадана от това,което чета тук за отношението на продавачките в Асеновград.Аз, където и да влизах бяха хипер любезни,предлагаха да меря целия магазин и въобще никоя не си е позволила да ми държи сметка,че съм отишла през януари,а сватбата ми е през юни.Най-вероятно са били изнервени покрай цялата лудница с абитюрентите,но ... това не ги оправдава.
Мила vanilly, роклята е страхотна,но си мисля,че за да ти я ушият хубаво трябва да отидеш при някоя по-известна дизайнерка в Асеновград, например Нели Праматарова, Жана Джинева или някоя модна къща. Дантелата наистина е скъпа, но в Асеновград поне не слагат такива надценки, както ако си я шиеш тук. По мое мнение повече от 400 лв не би могло да струва изработката на този модел. Пиши все пак,като отидеш, за да видим дали съм била права. Good luck
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #28 -: март 12, 2008, 08:33:36 »

Magica1983, много мерси за отговора, със сигурност ще пиша като ходя.Вече съм се видяла в чудо, дано там наистина да остана доволна:) През Юни ще отскоча до там, защото сватбата ми е на 23.08.08.Успех и на теб!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #29 -: март 12, 2008, 10:27:51 »

vanilly, според мен роклята ти ще излезе повечко от 400лв., ако заложиш на по-хубава дантела. Топ платът все пак е дантелен, което прави красива роклята ти красива, но най добре се консултирай на няколко места. Ако имаш определена сума за рокля им кажи-"Искам роклята да излезе до...лева" и те ще ти предложат оптималния вариант.Успех
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines