Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:26:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград - 2 част  (Прочетена 166112 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2008, 18:35:38 »

Старата тема е ето ТУК!  good
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #1 -: февруари 26, 2008, 17:07:35 »

Здравейте! След като прочатах цялата тема реших и аз да отида! Ще се съобразя с вашите съвети, да отида през Юни, сватбата е на 23.08.08, надиавам се, че няма да е късно! Може би ще е през седмицата. И в краен случай ще се нося и снимка на роклята, която бих искала, та се чудех каква снимка трябва да нося. Става ли черно бяло копие, изтеглена от интернет?
« Последна редакция: март 06, 2008, 16:43:01 от maria_lakova » Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 26, 2008, 17:57:02 »

няма да е късно пък и сега с тези абитуриенти е лудница. като свършат ще могат да обърнат повече внимание на булките girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #3 -: март 02, 2008, 22:29:55 »

Изчетох ви и ме убедихте! От Асеновград ще е роклята! girl_wink Сега остава да реша в кой точно магазин да я поръчам ...
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 03, 2008, 18:23:33 »

Най-добрият вариянт е да отидеш и да влизаш наред по магазините и да пробваш всяка рокля, която ти хареса.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #5 -: март 03, 2008, 19:03:09 »

Наталия, аз вече имам модел на Роклята (с главно Р)  blush Ще търся желаещи да ми я ушият за 3 дни най-много. Иначе тук в Норвегия видях рокли на Деметриос в местните магазини, но цените ... няма да ви говоря  star Една обикновено изглеждаща е към 3000 лева, за по-сложните не ми се мисли.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 04, 2008, 19:29:56 »

За 3 дни Oh my ... Според мен е най-добре по e-mail да изпратиш снимка на роклята от по рано, защото те може за 3 дни да не успеят само плат да си намерят. Срокът обикновено е минимум месец, по изключение по-малко. Задължително се разбери с фирмата, която искаш да шие роклята от по-рано.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 04, 2008, 23:00:33 »

Хей момичета, препоръчвам ви магзин "Сияна" имат приказни рокли, аз май се спрях на рокля от там...
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #8 -: март 04, 2008, 23:09:37 »

Арлина, ами ... май си права ... Но още не съм избрала къде да ми я ушият ... Чудя се между Милена и Нели Праматарова, някой има ли техни координати - имейли например? Месец няма как да стоя в България, за да чакам ... А пак самолетни билети и чудеса ... тя ще излезе почти като цените тук ...
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 05, 2008, 10:00:27 »

Precious, моята рокля ще е от Милена.
за съжаление на визитката им няма e-mail написан. Мога да ти дам телефони, ако ти вършат работа.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 05, 2008, 10:04:53 »

Ние от Сиана взехме костюма на милото, а роклята  е поръчах в Милена-бяха много любезни-харесах роклята и неисках нищо да променям от нея, но ми беше малко голяма и продавачката каза, че може още същия ден да я взема като се направи корекция, но дизайнерката беше там и каза, че е по-добре да ми се ушие нова, защото като снесни полата, бюстието няма да ми стой добре и трябва да ми ушият ново, беше по-добре за мен, защото имам доста време и накрая се разбрахме, че ще я взема на 17.05.
бях се отчаяла, че няма да намеря роклята за мен, но ето че и това стана. yahoo
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #11 -: март 05, 2008, 18:57:00 »

Alucinado, благодаря, вече имам имейлите и телефоните на Милена и Нели Праматарова. Писах им по един имейл и чакам отговор. Ако не отговорят, ще се звъни по телефона. Дано успея да приключа с роклята, докато съм там.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 05, 2008, 21:14:15 »

Момичета в неделя минахме покрай Асеновград на бързо. Влязохме Сиана и бях потресена от отношението на продавачките там. Едва ли не ни изгониха заради това че сватбата ни е на 9 август и сме отишли да гледаме за рокли толкова рано. Влязохме и в още няколко магазина но нищо не ми хареса изцяло. Все нещо не ми харесваше в някоя рокля. Но едно мога да кажа роклите, които видях там ми харесаха повече от роклите в Сватбения център в София и цените ми се сториха по ниски. Мисля че в крайна сметка ще поръчам или купя роклята си от някой от магазините в Асеновград, но следващото ни ходене мисля да е края на май, за да не ме гонят от магазините, че било прекалено рано още.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 06, 2008, 08:52:06 »

misskapriss на мен също не ми хареса много отношението, като влязох една от продавачките се запъти към мен и като и казах че сватбата е на 31.05(това беше още януари) ми отговори, че имам много време и ме остави да разглеждам, но пък взехме на милото костюма от там и жената беше горе-долу любезна.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 06, 2008, 09:52:58 »

 shok ама т'ва е много тъпо от тяхна страна - какво значи "имаш много време"?? Ти си преценяваш кога да си купиш роклята. И 1 година преди това да е, това си е твое решение, те са длъжни да окажат необходимото внимание. Моята сватба вероятно ще бъде през ноември и аз смятам до края на септември да съм купила роклята!Не искам да се притеснявам до последния момент  дали ще трябват 1 или 5 поправки и дали ще си спазят срока. Ако ще я шият, значи трябва да я поръчам може би през юли, освен ако не ми стане някоя готова smile(което е по-добрия вариант). Пък и смятам да излъжа, кога точно ще бъде сватбата, за да не размотават ;)смятам да кажа дата с 20-25 дни по-рано от реалната, иначе....не се  знае, дали няма да ми поднесат някоя изненада!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines