Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 15:19:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 2 част  (Прочетена 169363 пъти)
 
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 13, 2011, 15:37:45 »

Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 13, 2011, 18:01:53 »

много е красиво
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 14, 2011, 10:21:27 »

Момичета....няма толкова ТЪП човек като мен! Обяснявам каква грешка направих, някой да не я повтори случайно! Днес ми пристигна булото, предложиха да ми го направят с дантела, същата като на роклята, и аз се съгласих, пристигна днес по куриер и отварям пакета... Булото, както знаете е един кръг и по цялата дължина е зашита въпросната дантела, снимки - в галерията. Да, обаче като се сложи, винаги едната дължина остава с обърната дантела! Което е логично, ама кой да се сети, а в магазина "услужливо" забравиха да ми споменат този факт! Единствено, ако си го нахлупя на главата и съм забулена дантелата е отпред навсякъде, ама аз няма да съм забулена през цялото време и тогава като го вдигна пак остава едната дължина с обърната страна. cray Освен това изпълнението не е върха на сладоледа, виждат се конци и т.н. Какво да правя сега? Милото ме успокоява, че не се виждало толкова, но не е така. Направо ми иде да се ритна отзад! Не правете моята грешка! И майка ми беше с мен в магазина, ама и тя не зацепи какво ще стане. sad
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 14, 2011, 10:34:11 »

ооо милата много кофти,иначе булото е хубаво с дантелата-но защо не са ти обяснили как ще стане, надявам се че не си дала много парички за него?
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 14, 2011, 10:44:34 »

ооо милата много кофти,иначе булото е хубаво с дантелата-но защо не са ти обяснили как ще стане, надявам се че не си дала много парички за него?
80лв beating
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 14, 2011, 12:34:54 »

Petia_vj, страшно неприятна ситуация - можеш да пробваш обаче да върнеш воала в магазина, да покажеш, че са се пуснали конци и т.н... Като знам колко трудно се връщат стоки в България, не знам дали това ще свърши работа, но все пак? То какво ли друго ти остава. Иначе хубав модел, но, честно казано 80 лв ми се струват доста, а и щом качеството не е добро. Ако имаш достатъчно време, можеш да си поръчаш подобен воал с дантела от Ebay, примерно, цените са далеч по-прилични...

Иначе аз съм предвидила воал и страшно си го харесвам, въпреки че съвсем не е скъп и е съвсем семпъл, 2 пласта тюл с перлички по него, понеже и бижутата ми, и тиарата са украсени също с перли smile Честно казано, аз съм от момичетата, които едва като сложиха воала, се почувстваха наистина булки. Много ми харесва усещането с него, даже мисля до края на ресторанта по възможност да не го свалям - кога отново ще нося воал, все пак?!  smile
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 14, 2011, 13:36:35 »

Майка ми сега им се обадила и им вдигнала скандал, и те казали,че може да се върне, но лошото е,че е чак в Асеновград, не мога да отделя това време за път дотам в момента, по-нататък ще видим,а дантелата е същата като на роклята - т.е. друг не би ми свършил работа. И сега съм в шах - дръпнах му един рев, обаче не мога реша какво да го правя - да го връщам или не?!?
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 14, 2011, 13:53:00 »

от къде в асеновград ако не е тайна че и аз си поръчах от там,от Милена
Неможе ли да им го пратиш и ти с налоожен платеж да ти върнат парите,за да не ходиш до там-
или пък ако не се забелява много-не се притеснявай немисля че някой ще обърне внимание,незнам какво да те посъветвам наистина кофти ситуация но не се отчайвай
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 14, 2011, 14:02:41 »

от къде в асеновград ако не е тайна че и аз си поръчах от там,от Милена
Неможе ли да им го пратиш и ти с налоожен платеж да ти върнат парите,за да не ходиш до там-
или пък ако не се забелява много-не се притеснявай немисля че някой ще обърне внимание,незнам какво да те посъветвам наистина кофти ситуация но не се отчайвай
От Милениум.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 14, 2011, 17:08:52 »

petia_vj, малко  Offtopic роклята и булото ти на смолянската къща "Аз и ти" ли са, защото в този магазин "Милениум" предлагат освен техни си модели, и такива на "Аз и ти". Питам, защото бях мерила една рокля с було точно там и точно на смолянската модна къща и булото беше по краищата със същите перлички и бродерии, каквито имаше и по роклята, но нямам спомен да изглеждаше така  crazy Следващия път ще следя за този проблем!
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 14, 2011, 18:02:27 »

Петя, според мен е нормалнно да е обратно дантелата и не виждам как може да стане иначе blush Ти си знаеш, но ако си искаш було на снимките изобщо не си личи на коя страна е дантелата, а си изглежда много добре good
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 14, 2011, 21:04:50 »

И на мен много ми харесва булото. Наистина не знам може ли да се направи да не е обратно дантелата, но мисля, че е нормално така.
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 14, 2011, 22:40:31 »

Момичета, виртуално ви прегръщам всичките силно за подкрепата - успокоихте ме, че съвсем бях сдала багажа... give_rose
Реших да процедирам така - в понеделник идват мои приятелки вкъщи, обличам всичко, слагам булото и като видим цялостната визия решаваме съдбата му. Ако реша да го оставя обаче мисля да го занеса на накой читав шивач, малко да пооправи поразиите по него, ако е възможно. Ако обаче решим, че тотално не струва паля колата тая седмица и отивам в Асеновград да си искам парите. Мисля, че така е най-разумно.
Lawyer, мисля, че си е тяхна роклята, на Милениум, защото ако беше на "Аз и Ти" щеше да има етикет най-малкото, а предполагам, че и те щяха да кажат!
И пак - едно голямо благодаря за подкрепата, толкова сте отзивчиви, направо ми стоплихте душичката heart
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 15, 2011, 11:22:41 »

Взех си воал yahoo към роклята със обшити маниста по края, къса дължина,екрю и съм много доволна - 55 лв от Сияна-Асеновград yahoo
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #254 -: май 16, 2011, 01:20:51 »

Аз си пробвах пак воала и реших да го оставя. Купих си една "коронка"  (нещо подобно на това http://www.haarjuwelen.de/images/imagecache/2010_03_14_14-08-44-kammclear1.jpg) и се връзва чудесно с воала, та няма да го връщам. Май просто трябваше да свикна да се гледам с него хаха  pardon . Като отида при мама ще снимам булото и диадемката, че аз си оставям при наще нещата за сватбата, защото аз нямам място в гардероба за роклята, а искам всичко да е на едно място.  smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines