Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 10:43:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 2 част  (Прочетена 169355 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 19, 2010, 20:18:45 »

Много добре изглежда  Bravo
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 20, 2010, 12:07:16 »

 girl_wink   Много благодаря  smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 28, 2010, 12:38:38 »

Аз мисля, че ще имам проблем с воала  sad Искам прическа на една страна и косата ми да е оформена на големи къдрици. В същото време си се представям с много дълъг, прав воал, който се чудя как ще се закрепи на главата ми. Търсих в нета разни снимки, но за жалост не попаднах на нищо подобно. Ако някой има идея да помага  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #168 -: април 28, 2010, 12:45:29 »

mademoiselle, аз имам една снимка на прическа, която съм си свалила от нета, но убий ме - не знам от къде съм я намерила, нищо чудно дори да е на някое момиче от форума... Но нямам идея как мога да кача снимка от компютъра, а не от сайт. Иначе прическата е с големи къдрици и воала е под горния пласт на косата, който е по-къс, скрива се от коса и надолу можеш да я направиш на една страна.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 28, 2010, 15:12:01 »

nadelina88 и в сватбеният магазин ме посъветваха това  smile Въпросът, е че аз си представям воала прав, без набор. В галерията си имам една такава снимка на момиче с дълги, черни коси - нейният е точно такъв, но до колкото виждам не е прикрепен за косата й.  scratch one-s head
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #170 -: април 28, 2010, 16:14:33 »

Според мен това е воал "испански тип" - не е прикрепен. Тя го придържа. Нормално е доста дълъг и се прехвърля напред (реално вурху главата се държи) и така се задържа до ритуала когато се открива лицето и...воалът става излишен. Мисля, че този е такъв или се лъжа?
Интересен въпрос как се прикрепя воал към прическа на една страна...Аз не си го представям това "под косата" - някой има ли подобна снимка?
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 28, 2010, 16:17:20 »

Според мен това е воал "испански тип" - не е прикрепен. Тя го придържа. Нормално е доста дълъг и се прехвърля напред (реално вурху главата се държи) и така се задържа до ритуала когато се открива лицето и...воалът става излишен. Мисля, че този е такъв или се лъжа?
Интересен въпрос как се прикрепя воал към прическа на една страна...Аз не си го представям това "под косата" - някой има ли подобна снимка?

И аз така мисля, не ми се вижда да се прикрепя някъде. Поскоро е сложен като шал
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 28, 2010, 16:36:18 »

Вярвам, че ще измисля нещо. В краен случай воалът ще има лек набор, не прекален, за да стои по-семпло.  smile
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #173 -: април 30, 2010, 00:31:00 »

Към моя воал има пришито гребенче и е от фирмата, откъдето ми е роклята. Така е много удобно, защото първо мога да си сложа където искам на косата, дори и странично и второ - след официалната церемония мога да го сваля лесно без да си разваля прическата. Ако някой се интересува откъде е може да ми пише на лични, макар че май вече бях споменавала в по-предни постове откъде ми е роклята.
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #174 -: април 30, 2010, 09:12:39 »

Моят воал е с две ушички, в които се поставят фуркети и така се закрепва за косата. Много си го харесвам Bravo Като си помисля, че в началото смятах да бъда без воал, доволна съм, че размислих.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 30, 2010, 09:17:45 »

Моят воал е с две ушички, в които се поставят фуркети и така се закрепва за косата. Много си го харесвам Bravo Като си помисля, че в началото смятах да бъда без воал, доволна съм, че размислих.

 danceg danceg danceg и аз и аз, бях решила да си направя хубава прическа и без воал. След това размислих и моят е с ушички къс е и е много сладък. Милото също се зарадва като се ма впредвид, че се беше "уплашил", че ще си избера нещо, което няма да му хареса. Взех си и едно цветенце, прекрасно е и съм много щастлива girl_wink
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #176 -: май 04, 2010, 15:06:05 »

Момичета, има ли някакви специални фуркети или фиби, с които се закача воал? Пробвах с обикновени, но се мести. Разбира се, винаги може да се контрира с още една фиба, но ако има специални, предпочитам да се снабдя с такива.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 04, 2010, 15:12:50 »

Специалните фиби се казват фуркети, те са по-особени вид фиби, точно за да може да се закрапи. С обикновени няма да стане или поне ще е трудно. Ето за това говоря
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 04, 2010, 15:18:15 »

точно така и моя воал беше закрепен с фуркети - 2 броя и си беше много стабилем, но моята прическ абеше кок, не знам дали пак ще е так аако косата е пусната
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 04, 2010, 15:23:28 »

Да, то зависи от прическата. Ако е кок е по-лесно с фуркета, за да се закрепи, защото тя влиза в косата. А ако  епусната сигурно е по-лесно с обикновенна фиба, но зависи и от фибичките, трябва да е голяма. Говоря така, защото аз си взех скоро едни фибички, но те са толкова малки, че съм сигурна, че няма да се захване хубаво. А Tarna ти сама ли ще си правиш прическа? Може само да се консултираш с някой фризьор да чуеш и мнение на специалист. А и ние незнаем каква искаш да ти е прическата, за да ти дадем по-добро мнение smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines