Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 16:02:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 2 част  (Прочетена 169364 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 06, 2009, 08:45:25 »

Мога само да ти кажа цените в Милена, защото само там питах и нали и аз такова було искам. До земята е 80 лв., ако е по-дълго и се влачи 100 лв. Със сигурност би трябвало да има и по-евтини, но не знам къде  pardon
моето було също беше от милена и струваше 100лв но не се влачеше до земята...имаше дантела по края-испански воал
Активен
Vilito_az
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #76 -: юни 06, 2009, 12:08:50 »

На български се казва воалетка  good


благодаря... разрових се из нета и намерих... има добри предложения... аз дори си харесах, надявам се да съм помогнала и на някой друг...
аз май започнах от зад и  на пред... нямам нито рокля, нито дата, само пръстен и предложение, но си избрах воалетката...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #77 -: юни 06, 2009, 13:23:59 »

Все от някъде трябва да се почне  Wink Важното е, че знаеш какво искаш  good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 17, 2009, 12:24:54 »

И аз онзи ден си взех було от Асеновград,дълго е до земята даже се влачи и струва 70лв. от Манийка
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 17, 2009, 13:01:48 »

И аз онзи ден си взех було от Асеновград,дълго е до земята даже се влачи и струва 70лв. от Манийка
снимка ще ни покажеш ли  give_rose
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #80 -: юни 25, 2009, 12:12:33 »

По въпроса за булото аз бях категорична, че не искам такова. Но....когато отидох да си търся рокля, като ме облякоха и като ми вдичгнаха косата, ми сложиха було и трябва да кажа, че бях потресена от ефекта на това чудо. Всички, които се намираха в магазина просто бяха единодушни, че задължително трябвало да имам воал, поне по време на ритуала по венчавката, а после да го махна щом искам. И аз така и направих....купих си воал, съвсем обикновен, двоен със сатенена лента отдолу. Дължината е може би до лактите. Но определено с воял нещата стават някакси завършени, поне според мен.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #81 -: юни 25, 2009, 12:20:06 »

Това е много често срещан ефект, който и аз самата преживях (както мисля и много други момичета тук)  good
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #82 -: юни 25, 2009, 12:22:53 »

Това е много често срещан ефект, който и аз самата преживях (както мисля и много други момичета тук)  good

И другата причина да реша да съм с було е, че DJ-я ни каза, че щяло да има някакъв ритуал по сваляне на булото и после аз решавам "тържествено" да го дам на най - доверения си човек за съхранение за 40 дни....изнуди ме, но аз съм доволна pardon
Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 25, 2009, 16:12:45 »

Момичета, при мен стои отворен въпросът "с було или не", но по-скоро поради факта, че косата ми е доста къса и хем ми се иска да има було и да придава дължина и завършеност, хем се чудя как въобще ще се хване, ще издържи ли през цялото време и няма ли да изглеждам доста смешно с къса коса и було... моля ви помогнете какво да правя?!?
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 25, 2009, 16:27:39 »

Аз воал нямах....въпреки, че си бях купила....в последния момент, когато бях абсолютно готова се оказа, че идва в повече - някак си прическата ми не го позволяваше..
Мисля си, че дали ще имате воал или не, по-скоро зависи от модела на роклята и прическата.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 25, 2009, 17:04:32 »

И аз съм на мнение,че зависи от роклята и от прическата,според мен було повече отива на вдигната коса,това е мое мнение.
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 25, 2009, 17:30:30 »

Мдам и аз така мисля. Изобщо не си се представях с пусната коса с целия зор да и създадем обем и с було отгоре. Естествено да отбележа, че моята коса е много права, а исках да изглежда различна...
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #87 -: юни 26, 2009, 11:34:42 »

Момичета, при мен стои отворен въпросът "с було или не", но по-скоро поради факта, че косата ми е доста къса и хем ми се иска да има було и да придава дължина и завършеност, хем се чудя как въобще ще се хване, ще издържи ли през цялото време и няма ли да изглеждам доста смешно с къса коса и було... моля ви помогнете какво да правя?!?

Зависи точно колкоо е къса косата ти и как е оформена. Според мен трябва просто да пробваш и да видиш как на теб ти харесва, защото има много булки с къси коси без була, които изглеждат просто зашеметяващо и различно. Знаеш, че повечето булки са с дълги коси, старателно отглеждани, за да послужат за направата на прическите им за сватбата един ден.
Зависи и каква ще е или е роклята ти. Аз лично смятам, че булото придава завършеност на визията, но ако това на теб не ти харесва или не подхожда на роклята ти, никакъв не е проблема да си без него.

Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #88 -: юни 26, 2009, 19:25:17 »

Момичета, при мен стои отворен въпросът "с було или не", но по-скоро поради факта, че косата ми е доста къса и хем ми се иска да има було и да придава дължина и завършеност, хем се чудя как въобще ще се хване, ще издържи ли през цялото време и няма ли да изглеждам доста смешно с къса коса и було... моля ви помогнете какво да правя?!?

Разбира се, че няма да изглежда смешно - така или иначе, повечето булки са с вдигната коса, което открива шията и деколтето и раменете, точно колкото и късата коса. Колкото за хващането - мила, не се притеснявай, така ще ти го прищипе фризьорката (е ако е добра де) с фиби, че няма сваляне после. Като мериш рокля, сложи си и един воал да се видиш, и действай - ако се харесваш така, късата коса не е никакъв въпрос.
Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 27, 2009, 13:02:14 »

Ех, момичета много сте готини...със сигурност другата седмица като отида в Асеновград ще ги накарам да пробвам различни воали и ще си избера, а моята приятелка, която ще ми прави косата...да му мисли как ще го прекрепя:)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines