Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:53:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 2 част  (Прочетена 190514 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 11, 2008, 11:43:42 »

Мисля че за опушения грим има голямо значение формата на окото. Той ми се трува по-удачен за удължени очи, защото ако сте с кръгли може и да заприличате на чичото от семейство Адамс  pardon
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 12, 2008, 13:32:28 »

Здравейте на всички и от мен  god
Тепърва започвам организацията на моята сватба (даже си нямам датичка още точна blush), но си се интересувам от всичко упорито.
На мен много ми харесва как гримира Силвия Стойчева. Понеже ми се нрави лек естествен грим, който само да избистри тена на лицето и да подчертае чертите (поне аз такъв грим искам), та има ли някой понятие колко парички струва гримирането, защото все пак та си е сериозен професионаллист  и предполагам, че няма да е много Ефтания pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #32 -: март 12, 2008, 19:56:05 »

Здрасти Bybet0! И аз съм се ориентирала към нещо съвсем естествено. Вече намерих правилния грим - http://www.bobbibrowncosmetics.com/
Дано да го има вече и в БГ! Бях при тяхна гримьорка за пробен грим и резултата беше чудесен -не бях като направена, а просто някак по-свежа и отпочинала, сякаш се връщам от разходка в гората , а не от 10 часов маратон в офиса.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 13, 2008, 13:04:44 »

Regina94, разгледах сайта, но колкото успах да разровя, все още ги няма в България. Ти предполагам си някъде в чужбина. Иначе имат страхотни неща!!! Но дори и да намеря начин да поръчам нещо, аз доста съм вързана в ръцете относно гримирането  Xixixi..... А и определно искам някой добър професионалист да се занимава с това, а аз да си релаксирам и мързелувкам  biggrin Радвам се, че си намерила точно това, което искаш  Bravo
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #34 -: март 13, 2008, 14:43:16 »

Bybet0, от Боби Браун ме посъветваха да избягвам блестящи сенки, защото на снимките не изглеждало много добре. Между другото пробвах и една спирала на Канебо, казва се 38С, която се измива с вода, но водата трябва да е 38С -можеш да си плачеш на сватбата, и дъжд да те вали, но грима не се размазва. От друга страна е по-добре от водоустойчивата - не приличаш на панда дори и след многократно търкане с лосион, а и няма после черни следи по хавлиените кърпи.
Активен
Alisha
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #35 -: март 13, 2008, 15:57:00 »

Здравейте, надявам се че си задавам въпроса на правилното място! blush

Може ли да ми препоръчате професионални гримьори от София и какви горе долу са цените за булченски грим?
Благодаря ви много
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 13, 2008, 19:40:30 »

Bybet0, от Боби Браун ме посъветваха да избягвам блестящи сенки, защото на снимките не изглеждало много добре. Между другото пробвах и една спирала на Канебо, казва се 38С, която се измива с вода, но водата трябва да е 38С -можеш да си плачеш на сватбата, и дъжд да те вали, но грима не се размазва. От друга страна е по-добре от водоустойчивата - не приличаш на панда дори и след многократно търкане с лосион, а и няма после черни следи по хавлиените кърпи.


Тя тази спирала си е перфектна и за ежедневна употреба  good Само дето пак не ги откривам в България, поне засега. Много ти благодаря за съветите и помощта:flower: Страхотна си  god
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 17, 2008, 09:08:42 »

За спирала мога да ви препоръчам Architect на L`oreal. Не е водоустойчива, но удължава страхотно миглите и не ги сплъстява... good
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #38 -: март 17, 2008, 13:28:40 »

Мили момичета, някой би ли ми дал повече информация (ако е наясно) как стои въпросът с изкуствените мигли. Може ли човек сам да си ги сложи или задължително специалист му ги слага? Колко издържат? По какъв начин се слагат и има ли нещо по-специфично за тях относно гримът? И ако някой е пробвал-има ли някакви неудобства с тяхното наличие на очите или всичко е нормално? Засипах ви от въпроси,но си мисля,че ако ще се подлагам на това искам повече инфомрация и смятам,че тук ще я открия! Много ви брагодаря!
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 17, 2008, 13:45:00 »

nokaxoHTac на моята сватба аз бях с изкуствени мигли. Сложи ми ги гримьорката. Бяха най-големият размер / тя имаше 3 размера / , но според сестра ми и майка стояха най-добре. Сложи ми ги с някакво лепило, като се слагат не по цялата дължина, а в края на миглата.Първите една - две минути ми беше малко странно, но после забравих за тях. И аз се притеснявах дали няма да паднат или пък дали няма да са ми вповече, но ги свалих чак вечерта в 24 часа при дневна сватба. А дали ти харесва как стои реши сама като загледаш албумът ми.
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #40 -: март 17, 2008, 14:18:01 »

nokaxoHTac на моята сватба аз бях с изкуствени мигли. Сложи ми ги гримьорката. Бяха най-големият размер / тя имаше 3 размера / , но според сестра ми и майка стояха най-добре. Сложи ми ги с някакво лепило, като се слагат не по цялата дължина, а в края на миглата.Първите една - две минути ми беше малко странно, но после забравих за тях. И аз се притеснявах дали няма да паднат или пък дали няма да са ми вповече, но ги свалих чак вечерта в 24 часа при дневна сватба. А дали ти харесва как стои реши сама като загледаш албумът ми.
Много ти благодаря за информацията-гримът ти,а и ти като цяло е страхотен. Точно като свежа роза. Ами да ти кажа,то дори не си личи, че си с изкуствени мигли. А имаше ли проблеми със свалянето им? Казваш,че са ти ги залепили само в края на миглата, но би ли ми обяснила как така само в края и да не е по цялата дължина? Може само по една точица в началото на миглите и после в края или греша? Много ти благодаря,че се отзова:-)
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 17, 2008, 14:24:15 »

Самата мигла я отряза на две и само по-гъстият край залепи с лепилцето в края на миглата, т.е изкуствената част започва от средата до края на окото. Свалих ги с леко мокра гъбичка за почистване на лице. Аз още си ги пазя и ако мога ще ги снимам да ти ги покажа какво представляват!
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #42 -: март 17, 2008, 14:31:26 »


О благодаря ти!:-) Сега вече ми се изясни-значи само наполовина са ти ги сложили. А лепилото няма ли да е проблем,ако решиш отново да си ги сложиш-виждала съм,че се продават и лепилца,но според мен е малко рисковано,да се опитвам сама да си ги слагам май:-)
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 17, 2008, 14:36:38 »

Да и аз съм виждала такива комплекти с мигли и лепило, но не знам дали са качествени. Питай в някои салон за красота. Аз това което ми сложи тя за съжаление не му видях марката, че то само това ли ми беше на главата. Всеки случай ако ще пробващ само го направи преди сватбата... за да решиш дали си заслужава.
Активен
Katy
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #44 -: март 19, 2008, 14:05:48 »

Здравейте на всички бъдещи булки и на тези, които вече са мнинали по "този път" ,

Скоро ми предстои сватба (07.06.2008) и търся добри отзиви за някой гримьор от Пловдив.

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines