Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:05:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 2 част  (Прочетена 179387 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: октомври 05, 2008, 22:07:49 »

Много смела постъпка,мила! shok
Риск печели, риск губи smile В моя случай спечелих. Останах много доволна от грима. Момичето се справи наистина професионално. Не мръдна цял ден и не беше претрупан (само червилото подновявах от време на време с гланц разбира се). Дори се навих за изкуствени мигли, въпреки че бях скептично настроена.


* IMG_1851.JPG (70.77 KB, 448x336 - видяно 445 пъти.)
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: октомври 05, 2008, 22:17:09 »

Радвам се, че си останала доволна от грима. Както учителката, така и ученичката явно са фенки на изкуствените мигли. Като теб бях скептично настроена, но придадоха много загадачност на погледа.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: октомври 07, 2008, 11:53:33 »

аз също рискувах с грима в деня на сватбата smile нямах време да ходя на пробен такъв но резултата ми хареса , и младоженеца също ме хареса. той не искаше да ходя при професионалист защото слагали много фон дьо тен и пудра, но хареса това което направи гримьорката.
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #483 -: октомври 17, 2008, 00:21:53 »

От магазина на  Pronovias в София ми препоръчаха Джулия Ангелова. Тя работи предимно с певици, артисти и ВИП, но приема и клиентките на Pronovias и My Lady. Вчера имах рожден ден и й се обадих да ми направи грим. Аз съм възхитена от способностите й, а също и гостите ми много ме харесаха. Взима 80 лева (това също е специална цена за клиентите на магазина), но прави невероятен грим. Със сигурност тя ще ме гримира на сватбата, не мисля даже, че има нужда от пробен грим. Просто ще се оставя в ръцете й.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: октомври 17, 2008, 00:32:34 »

честит рожден ден на патерици, expert  give_rose give_rose give_rose..а снимчици ще покажеш ли защото и аз клоня към нея и кирил чалаков..ще бъда мн благодарна ако пуснеш някоя друга снимка:)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: октомври 17, 2008, 10:26:32 »

Аз май ще се гримирам сама, тъй като не успях да си намеря професионална гримъорка! Имам гримове с тонове вкъщи, мога много добре да се гримирам, но точно в този ден искам друг да ме гримира! Ми ако ми треперят ръцете или пък ако ми е нервно...незнам! Дано намеря!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: октомври 17, 2008, 11:39:56 »

мен също ме гримира Джулия Ангелова и аз съм много доволна от нея............всеки може да и се обади.........стига да иска!А освен че е професионалист е много готина и като човек..........а и работи доста бързоооо..............но все пак и парите не са малко.....така че всеки преценява!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: октомври 17, 2008, 12:54:42 »

Фризьорката която ме прави дойде с дъщеря си която пък се е специализирала в грима Останах много доволна! Едно голямо благодаря и на тях!  @}->--Ето една моя снимка от сватбения ми ден blush


* DSC_9954 (335 x 500).jpg (39.28 KB, 335x500 - видяно 522 пъти.)
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: октомври 18, 2008, 09:10:56 »

eli_m пробвай с Пепа Стоянова ако искаш.  http://pepastoyanova.com/
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: октомври 18, 2008, 09:19:22 »

Подкрепям Краси за Пепи Стоянова - просто е виртуоз в гримирането. Още повече, че има дългогодишен опит, а пък и не се налага да правиш пробен грим. Тя си разбира от работата и няма начин да не се харесаш. Цената е 70лв. Работи много бързо, но не ходи по домовете.
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: октомври 24, 2008, 20:45:07 »

Грима за сватбата си правих сама и смятам че се справих много добре това ми е страст гримирала съм много познати за балове и тн и всички са оставали доволни и на най-важния ден за мен се доверих отново на себе си никога не съм ходила да ме гримират.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: октомври 25, 2008, 23:52:07 »

Грима за сватбата си правих сама и смятам че се справих много добре това ми е страст гримирала съм много познати за балове и тн и всички са оставали доволни и на най-важния ден за мен се доверих отново на себе си никога не съм ходила да ме гримират.
Поздравления,мила,много добре си се справила-направо перфектно! Bravo
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: октомври 27, 2008, 09:04:12 »

Биа,наистина много добре си се справила! Bravo Bravo Bravo
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #493 -: октомври 27, 2008, 23:02:45 »

Благодаря ти, Kristinka! Извинявай, че чак сега се включвам и вие момичета.. Просто бях подминала темата. За съжаление нямам снимки, не си правя, дори и за ЧРД си правя много рядко. Но за сватбтата ще имам. Ако искаш влез в блога на Преслава, Галена, Гергана, Мария Илиева и там ще видиш грима. А също можеш да видиш и в "Сватбен Каталог". Там тя рекламира една страница, на която има снимки с известни личности, на които е правила грим. 
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: октомври 30, 2008, 16:28:48 »

Аз все пак рискувах и бях на пробен грим! Не мога да кажа,че съм очарована, но все пак доволна!
Впоследстие се сетих, че една наша приятелка, която ще присъства на сватбата, е бивша гримьорка...та реших тя да е! Makeup
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines