Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:07:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 201008 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 09, 2008, 12:58:04 »

Наистина Ви завиждам,че можете да ходите на тези високи токове ....  Wink
Защото мен хич не ме бива,ако някой ме гледа отстрани ще каже,че съм като пате  funnytooth ,защото наистина съм .....Иначе обичам като всяка жена високи обувки,толкова са секси и женствени,но откакто имам и пупа,така ми се подувата крачетата,че хич няма да съм секси  nea
Така,че за мен решението е нещо нисичкоо
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #271 -: юни 09, 2008, 13:10:12 »

ахххххх с тези обувки много ядове бера аз,тези почивни дни си купих два вида,който горе долу ми допадат/а едните са ми супер удобни/,но като ги обух с роклята и хич не се връзват,тя ми е млечно бяла,а обувките не са shok cray,и съм пак на изходна позиция.Поне ми хрумна да ги занеса на обущар,ако може със спрей за кожа да ги направи млечно бели  crazy,дано да стане blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 09, 2008, 13:13:31 »

Много е важно обувките да са удобни!!!едни обувки които стискат убиват и правят мазоли са кошмар на сватбата!! *THUMBS*А ако не се виждат по-добре изберете по нисички!!
На скоро обух обувките си от сватбата за едно излизане!!Е вярвайте ми не зная как съм ходила с тях цял ден тогава!!Толкова неудобно в краката си не съм се чувствала-ходех като в паници  girl_impossible А не ги и носих дълго!!!Не знам как на сватбата не ми е направило впечатление!!
На бала пак бях с неудобни обувки.....събух ги още в ресторанта не издържах и нямах търпение да ги сваля!!А в дискотеката бях по..цвички *YAHOO*Много удобно се чувствах!!
Не е важно 10см ток а как се усещаме в него и най-красивите да са щом не ни е комфортно няма смисъл
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 09, 2008, 13:14:24 »

ахххххх с тези обувки много ядове бера аз,тези почивни дни си купих два вида,който горе долу ми допадат/а едните са ми супер удобни/,но като ги обух с роклята и хич не се връзват,тя ми е млечно бяла,а обувките не са shok cray,и съм пак на изходна позиция.Поне ми хрумна да ги занеса на обущар,ако може със спрей за кожа да ги направи млечно бели  crazy,дано да стане blush
Защо не носиш парче плат със себе си,за да успееш да нагодиш цвета,май това е най-добрият вариант
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #274 -: юни 09, 2008, 13:31:20 »

няма от къде да го отрежа sad blush
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юни 10, 2008, 09:27:32 »

няма от къде да го отрежа sad blush
Ммм да за това не се бях сетила .... tease
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юни 10, 2008, 18:41:41 »

няма от къде да го отрежа sad blush

  А обувките виждат ли се изпод роклята? Ако не се виждат не е толкова фатално, едва ли някой би забележил girl_wink
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #277 -: юни 10, 2008, 21:09:28 »

Най на края и аз дамога да се похваля - купих си сандали  yahoo прилагам ви снимка за да ги видите  girl_wink След дълго и безрезултатно обикаляне по магазините накрая реших,че може и да не са бели и без това няма да се виждат под роклята, а ище съм със златни бижута и златисти акценти и затова мисля,че не е проблем сандалите да са златисти pardon


* сандал.jpg (56.26 KB, 575x431 - видяно 206 пъти.)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юни 10, 2008, 21:12:25 »

Аууу, johnsons, много ми харесват!!!  good Страхотно ти стоят на крака и изглеждат много удобни, защото са с ниско токче. Щом си със златисти акценти, ще се съчетаят много добре. Честито!  Bravo
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #279 -: юни 10, 2008, 21:22:24 »

Да наистина са удобни и височината на токчето е идеална за мен т.като аз рядко нося високи токчета blush чувставам се елегантно стях  blush и това ластиче, което минава над петата е идеално прилепнало по крака  и създава стабилност на крака good
Ще трябва да ги разтъпквам в къщи за да не ми  направят пришки  smile
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юни 11, 2008, 10:29:53 »

Аз съм твърдо за сандали, но пък сестрата на бъдещия ми мъж се жени преди две години и и направиха обувки в салона в който и беше роклята, екрю, каквато ще е и моята, да дантелката отгоре няма да е точно като моята, но пък са супер нежни и стоят красиво, освен това не се виждат толкова много, така че реших да спестя от този разход и да съм с тях, но това със сигурност ще го реше като отида на проба на роклята и видя дали си вървят . Инъче те са от този тип който е затворен от пред, остри и отзад с каишка, но са толкова нежни... дано си отива, а и не са супер високи 6-7 см е тока но изглеждат удобни, абе резервни пантофки ще си имам / в смисъл нисички/ за всеки случай в ресторанта ако толкова много ми убият.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юни 11, 2008, 10:33:21 »

и аз съм на вариант официална обувка и сандалки за ресторанта, но все още не съм си взела, чудя се къде в плд има най-голям избор на обувки булчински crazy crazy crazy
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юни 11, 2008, 10:47:59 »

Според мен булчински в булчинките салони, инъче ще трябва да е нещо екрю и да пообикаляш доста, поне на мен така ми се струва, там където си поръчала роклята също може да имат варианти да ти предложат, но като обиколиш в Асеновград все ще има официални такива в някой си мисля.
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юни 11, 2008, 10:50:34 »

Това са моите- от M.Tyler. Вече са любимите ми обувки Girl_hide!


* L-Natalie.gif (28.86 KB, 350x287 - видяно 2181 пъти.)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 11, 2008, 10:54:14 »

Това са моите- от M.Tyler. Вече са любимите ми обувки Girl_hide!

много са готини, абе сандалата стои супер секси, поне на мен много ми харесва избора сандал.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines