Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:45:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 199220 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: август 09, 2008, 12:51:24 »

мерси миличка, а Gergancheto е права за каишката отпреде и най веротно е най добре да се запасиш с лекопласт за всеки случей,като почнеш да си усещаш краченцата  pleasantry
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: август 09, 2008, 14:01:16 »

Това за лекопласта е наистина много добре good Моите бяха страшно удбни но въпреки това имах 5 пришки на края,но се и очакваше при условие че не си бях сядала на д.....то blum
Така че като минаха всички церемонии почти всички мдами се събухме босички pardon
А ето ги моите обувчици smile
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: август 09, 2008, 18:26:13 »

Момичета имам малък проблем с обувките. Когато ги купувах се оказа, че 35 номер ми е малък, а 36 ми е малко голям. Реших, че по-добре да взема по-големите, защото след като прекарам в обувките доста часове ще ми се подуят краката,а и като сложа вложките и те ще заемат място.Сега като ги обувам обаче имам чувството, че ще ми се събуват. Имате ли някакви идеи как запълня обувките, за да не ми хлопат?
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #498 -: август 10, 2008, 00:13:09 »

А ето ги и моите обувки, не мога да им се нарадвам...lol

Браво CHARISSA, обувките и роклята са страхотни!  Откъде ги купи?  Изглеждат много скъпи...

Моите обувки са доста подобни на твоите и ги взех от M.Tyler btq.  Много съм доволна от моя избор.
Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: август 10, 2008, 01:21:16 »

kuklata, радвам се, че ти харесват smile Роклята е от бутик Areti на Demetrios и е 1020 евро, а обувките са от Shoe Art и ги взех с намалението за 200 лв. Мисля, че не е скъпо за обувки, а и аз преди всичко исках такива, които да мога да нося не само на сватбата, а и след това.
Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: август 10, 2008, 01:28:42 »

Можеш ли да качиш снимка на твоите обувки? Аз съм чувала, че в М.тyler има голям избор, но мислех, че се поръчват и се чакат да пристигнат...
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: август 11, 2008, 22:31:52 »

И аз купих обувките вече smile Сложих ги в галерията ми
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #502 -: август 11, 2008, 23:02:32 »

И аз купих обувките вече smile Сложих ги в галерията ми

Сандалетките ти са много сладки.
Има нещто, което винаги съм си мислела, но не съм коментирала. Така с отворена пета, не ви хлапчат сандалите? Аз първо си купих обувки с отворена пета и кайшка отзад, но се чуватвах много нестабилна, върнах ги и си взех затворени обувки по тази причина. Мисля, обаче, че сандалите със затворена пета и кайшка около глезена са супер удобни.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: август 11, 2008, 23:54:18 »

Благодаря ти smile Ами да ти кажа уж са ми удобни,ама ще имам още едни с пета за всеки случай smile
Активен
kuklata
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #504 -: август 12, 2008, 07:50:01 »

Можеш ли да качиш снимка на твоите обувки? Аз съм чувала, че в М.тyler има голям избор, но мислех, че се поръчват и се чакат да пристигнат...

Cherissa,
Ето ги и моите обувки.  Да права си, че се поръчва макар че имат и много голям избор в салона, но аз съм малък номер и се наложи да ги поръчам.  Дойдоха за 3 седмици така че всичко беше точно както ми обещаха. 


* shakira.jpg (51.44 KB, 350x445 - видяно 373 пъти.)
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: август 12, 2008, 15:50:32 »

А ето ги и моите обувки, не мога да им се нарадвам...lol
Мила,обувките ти са страхотни  Bravo Bravo :bravo:Много много танци да изтанцуваш с тях  yahoo yahoo yahoo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: август 12, 2008, 16:13:21 »



куклата,

моите са същите!!!!

Активен
cherissa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: август 13, 2008, 18:28:04 »

kuklata, жестоки са, браво  Bravo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: август 14, 2008, 13:16:01 »

Сандалетките ти са много сладки.
Има нещто, което винаги съм си мислела, но не съм коментирала. Така с отворена пета, не ви хлапчат сандалите? Аз първо си купих обувки с отворена пета и кайшка отзад, но се чуватвах много нестабилна, върнах ги и си взех затворени обувки по тази причина. Мисля, обаче, че сандалите със затворена пета и кайшка около глезена са супер удобни.

Това зависи от модела на сандалите - ако е по-тънка каишката около глезена, точно този ефект се получава, чувстваш се, все едно си обул джапанки и шляпаш с тях.

Аз точно поради тази причина се отказах от единствените 2 модела, които успях да си харесам, защото много шляпаха. Но тъй като пък си държах на отворената пета, взех си едни, които по-малко ми харесваха, но за сметка на това каишките им бяха много "стабилни" и определено заспаха по крака ми и неприятният ефект, за който говориш, го нямаше. Wink
Активен
santra
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #509 -: август 24, 2008, 09:31:30 »

здавеите момичета от една седмица обикалям за обувки и се оказа че не мога да си намеря хубави обувки 35 номер, даже да не кажа никакви.Каде във Варна мога да си направя по поръчка,помагаите че направо вече ще откача Плачещо момиче
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines