Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 19:34:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 209362 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 30, 2008, 22:48:33 »

mimiha, не се притеснявай, сладурски са обувките и най-важното е, че са сравнително отворени и смятам, че като за лято стават.

Аз няма да се оставя да ме разубедят, надявам се, и другата седмица направо ще почвам с обиколките по магазините за обувки, макар че още не знам каква ще излезе роклята!:)

Gergancheto , а в Монтана няма ли (нали е близо)? Поне, ако не друго, до София можеш да скокнеш, не ти е толкова далече и все ще намериш хубави обувки. Тези, за които говориш - само палчето да ти е отвън, май са много актуални в момента и със сигурност ще откриеш нещо! good
« Последна редакция: юни 04, 2008, 11:13:21 от maria_lakova » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 31, 2008, 08:33:48 »

Ха и аз да ви се оплача, в пуста Враца в нито един магазин няма никакви бели официални обувки  Oh my ... Иначе и аз мисля че бих се спряла на сандалките, ама от тези дето само палчето ми е от вън  yahoo
Да наистина в цяла София са заляли с такива обувки,сандалки ккато искате ги наричайте така,че можеш спокойно да отскочиш до тук.Успех! good
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #242 -: май 31, 2008, 13:39:26 »

Благодаря Кiksi!  :girl_win
И аз разчитам на това че не са толкова затворени!
А на теб успех с обиколката по магазините! good
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 31, 2008, 14:06:09 »

Ох, и аз съм същата работа с обикалянето за обувки.

Аз съм твърда, че юли месец освен сандали друго няма да обуя...Ама майка ми ми вика онзи ден, че една нейна братовчедка й казала, в никакъв случай да не съм боса, защото била на една сватба, на която булката била боса и изглеждало много "просташко"  Oh my ... и майка ми почна да ме убеждава и тя...

Ама според мен е по-просташко да си със сандали и чорапи примерно. Как няма да съм със сандали и боса (имам предвид, без чорапи) юли месец? Въобще няма да се вързвам на такива приказки, ама ми писна от акъли - не било официално, ами аз не искам да съм супер официална така или иначе, ама чак пък "просташко'", направо се изумих crazy
Мила,и аз останах много изумена от това което са ти казали ohmyИскам да ти кажа,че нашата сватба беше края на август и бях със сандали(златисти) и не беше хич "просташко" искам да ти кажа. nea Щеше да бъде "просташко",ако бях сложила чорапи.Ужас-чак не мога да си представя гледката...Сватбата си е твоя-така,че както ти харесва -така и го направи...Не се заслушвай много много в съветити на по-възрастните! Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 31, 2008, 15:35:12 »

Моята сватба беше на 14 октомври и смея да кажа че беше кучи студ!!!Бях със сандалки!!!Чорапки сложих до ресторанта защото иначе краката ми щяха да замръзнат!!В ресторанта обаче махнах чорапките и си бях босичка!!А кумата ми беше боса през цялото време!!
Това са отживелици според мен от едно време че за официален повод не може без чорапи  :girl_impossible:Всеки си преценява за себе си
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 03, 2008, 09:06:48 »

Момент, момент.... не съм чела темата назад, но мернах думичките "сандали" и "просташко"???!!! hunter
И защо?
И аз ще съм със сандали и не виждам и най-малък просташки елемент в това!
Още не съм решила дали ще съм със силиконови 7/8 чорапи, които трябва да са без ограничител и шев на пръстите, разбира се - телесен цвят и много малка плътност. Със сигурност ще си купя чифт такива, с цел да не ми станат пришки на краката, а дали ще ги сложа, ще реша по-нататък.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 03, 2008, 09:08:26 »

Не си спомням дали съм ги показвала моите златни "просташки сандалки", но ето ги:


* Candalkite mi.jpg (44.38 KB, 210x171 - видяно 2622 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #247 -: юни 03, 2008, 09:18:01 »

didda, много са ти хубави сандалките!

Момичета, аз не мисля, че е забавно това с "просташките" сандали.
До колкото си спомням, в началото се коментираше "етикета" в официалното облекно и в един момент се промъкна думата "просташко". Знам, че си знаете, но пак да кажа, че никой не иска да обижда другите, много ясно, че си е въпрос на вкус и избор.
Въпреки, че съм се изказвала за обувките, всъщност бих искала да съм със сандали, ама нали нося 35-ти номер, купих си единствените бели обувки, които ми станаха.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 03, 2008, 10:26:28 »

didda , много са хубави сандалките  good
Мога ли да попитам от къде си ги купила?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 03, 2008, 10:32:22 »

Момент, момент.... не съм чела темата назад, но мернах думичките "сандали" и "просташко"???!!! hunter
И защо?
И аз ще съм със сандали и не виждам и най-малък просташки елемент в това!
Още не съм решила дали ще съм със силиконови 7/8 чорапи, които трябва да са без ограничител и шев на пръстите, разбира се - телесен цвят и много малка плътност. Със сигурност ще си купя чифт такива, с цел да не ми станат пришки на краката, а дали ще ги сложа, ще реша по-нататък.

Дида,не си разбрала става въпрос за това,че според някой ако носиш сандал без чорап е просташко,а не че самото носене на сандал е просташко. Аз не я харесвам тази дума и ще го кажа по-друг начин и на мен не ми харесва сандал с чоропогашник или чорапи,но такъв е етикетът ,само че имаше някаков правило какъв да е точно чорапа и какви да са точно обувките,защото не всяка обувка позволява да се сложи чорап и най-важното той трябва да е без ограничител. Иначе с чорап няма толкова да ви болият краката good Иначе сандалите са много сладки
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 03, 2008, 12:49:22 »

didda , много са хубави сандалките  good
Мога ли да попитам от къде си ги купила?



Fornarina са сандалките от магазините "Hot Spot".
Специално ги търсих златни, понеже и роклята ми е цялата в златисти ширити. Само се чудя още да си взимам ли чанта /една съм си харесала в Mango - тип "портфейл"/, или да съм без. crazy Но това е за друга тема... Girl_hide
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 03, 2008, 14:19:23 »

О и аз определено искам да съм със сандали, защото ще е лято и мисля че стои много красиво, инъче харесвам и по затворени модели, но мисля че и сандала с едни красив педекюр е направо разкош. А инъче и аз незнам дали ще слагам чорапи изобщо, да стои по елегантно, но пък да пукна от жега ли... но знае ли човек, те както го дават дъждовно лято може и да се наложи и без да го искам да сложа. pleasantry
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 03, 2008, 18:01:21 »

момичета,

по прнцип обувката се носи с чорап, когато не е отворена на пръстите, по етикет, това е така, не се смята зза израз на добър вкус да се носи затворена на пръстите или изцяло затворена обувка без чорап

само че, когато става в-с за сандали, тогава чорапът е абсурден по етикет

това е изцяло отворена и абсолютно лятна обувка, която не се носи с чорап

виждала съм жени с обувки, отворени само на пръстите, съвсем малко се вижда с чорап, но чорапът е в цвета на обувката

имам 1 позната, която носи сравнително отворена обувка с чорап, елегантна, пръстите й се виждат почти всичките и определено стои грозно, честно ви го казвам

ако етикетът бе такъв, всички рекламни снимки на сандали щяха да са с чорап

сандала с чорап е = ботуш без чорап, не смятате ли?!

лично мое мнение е, че когато сандалите като модел са подбрани спрямо формата и големината на глезена, ще стои изключително нежно и елегантно

наистина етикетът е обувка с чорап, нов този етикет се визират затворени отпред обувки, въобще отворените, камо ли сандалите, не влизат в етикета.

Аз лично смятам да съм със сандали, токът е точно 10 см.

 На всички, чиято сватба е лятото - ако сте си харесали сандали или отворени обувки, не сте длъжни да слагате чорап, ако не искате

танали това е вашият ден, поне 7-8 часа трябва да изкарате с облеклото .... защо да се мъчите и с чорапи

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 03, 2008, 18:12:24 »

На мен това с етикета изобщо не ми минава. Не се опитвам да се заяждам с никой, но в крайна сметка всяка булка трябва да си реши за себе си какво ще обуе и как ще се чувства добре. Точно за етикет е малко пресилено да се говори, защото дори и булката да е облечена по етикет, май ще е само тя единствената такава - да не би гостите да са с фракове или някой да го изисква това? Има много хора, които отиват на сватба така, както ходят на работа всеки ден. Така че етикета много не ми се връзва в ситуацията. Гледайте на вас да ви е добре.  give_rose
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #254 -: юни 03, 2008, 18:30:02 »

И аз мисля като ellie_bellie good Най-важното е да е удобна обувката, дали е с чорап или без, въпрос на усещане. Аз лично ще имам не защото така изисква етикета, а защото обувките ми са неудобни на бос крак.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines