Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:12:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - мода, тенденции ... - 2 част  (Прочетена 198792 пъти)
 
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 25, 2008, 12:45:25 »

А ето и за любителите на високите токове...има почти същите обувки в Сватбения център, даже по-хубави

http://www.mojasvadba.sk/_gallery/39680/39680_1173522.jpg?1203935454
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #16 -: февруари 26, 2008, 17:03:19 »

Здравейте и от мен! Много хубави обувки и сандалки,и тока изглежда хем елегантен и здрав и висок. И аз искам подобен!!Но съм се спряла засега на сандали, отпред само с една лентичка. Все пак края на Август си е топло. А и въобще не ми се слагат чорапи...
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 27, 2008, 10:29:26 »

И моята сватба е Август, и аз искам сандалки и по възможност с една лентичка, но се притеснявам дали ще са удобни за танцуване. Все пак нямаш кой знае каква стабилност. А и имам неприятен спомен с такива сандали  blush
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 27, 2008, 10:39:29 »

Аз съм за обувка от този тип дето използват танцьорите на латино танци - да обхваща добре глезена и тока да не е прекалено тънък, за да е достатъчно стабилен и да може да се танцува спокойно  yahoo
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 27, 2008, 12:08:28 »

И аз вече си взех такъв тип обувки, обли отпред, с каишка около глезена, дебел, но сравнително висок ток  girl_wink  Много съм доволна, ще си ги получа след месец.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #20 -: февруари 27, 2008, 17:33:44 »

Ето това са моите обувки мили момичета, много си ги харесвам...
На коя фирма са обувките
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #21 -: февруари 27, 2008, 18:01:31 »

Arlina ,обувките ти са страхотни  Bravo А много мерси и за сайта,защото там намерих страхотни неща,особено тези двете и още-по специално тези,които са като балетни,влюбих се  heart



И все пак съм голям фен на токчетата  blum


nina_nikole ,много добра идея,защото хем ще си на ток,хем с удобна обувка  good Казвам го от опит с танцови обувки,и 13 см ток да си вземеш,пак е удобен  good
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 03, 2008, 06:45:48 »

Момичета от Пловдив -ПОМАГАЙТЕ!
Харесах си страхотни обувки във един магазин във Варна...Но естествено няма във бяло!На фирма "ERDO"-Пловдив са!Продавачката не можа да ми даде никаква информация!Трябва ми телефон на фирмата или някаква информация за фирмени магазини във Варна!
Благодаря предварително!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #23 -: март 04, 2008, 09:33:31 »

Ето това са моите обувки мили момичета, много си ги харесвам...
На коя фирма са обувките

Купих ги от Романтика на Витошка, казаха ми че са английски. На самите тях пише Lexus.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 04, 2008, 10:08:13 »


divna, благодаря ти за съвета, ще го имам предвид като избирам кой от двата номера да взема. Аз по принцип ходя много със сандали лятото и имам някой 35-ти номер, така че предполагам, че все пак 36, а не 36,5 ще е моят сандал, но ще видим.

А ето и една идейка от мен - аз бях с подобен тип сандалки на сватбата и си взех силиконови вложки за сандали на Dr. Scholl.
В описанието им пише, че са идеални за сандали - за танци или целодневен шопинг.
Прозрачни са и изобщо не се виждат в сандала, защото са само за възглавничките, омекотяват страхотно.
Бях супер доволна - след 20 часа на крак, краката ми не бяха нито подбити, нито изморени. Закрепват се много стабилно заради силиконовата повърхност. Мога с две ръце да ги препоръчам на всяка булка - независимо дали със сандали или с обувки, само трябва да ги имате предвид, когато взимате обувките - може да ви променят номера.
Аз все още си ги ползвам в повечето обувки на висок ток  smile
Ето едни такива, не са точно моя модел, но предполагам, че са ги сменили с нови по-добри, серията е същата:

http://www.drscholls.com/forher/product.aspx?prodid=88&nid=1
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 04, 2008, 12:10:48 »

И аз вече се сдобих с обувки за сватбата.Ето ги и тях:
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 04, 2008, 12:20:50 »


А ето и една идейка от мен - аз бях с подобен тип сандалки на сватбата и си взех силиконови вложки за сандали на Dr. Scholl.
В описанието им пише, че са идеални за сандали - за танци или целодневен шопинг.
Прозрачни са и изобщо не се виждат в сандала, защото са само за възглавничките, омекотяват страхотно.
Бях супер доволна - след 20 часа на крак, краката ми не бяха нито подбити, нито изморени. Закрепват се много стабилно заради силиконовата повърхност. Мога с две ръце да ги препоръчам на всяка булка - независимо дали със сандали или с обувки, само трябва да ги имате предвид, когато взимате обувките - може да ви променят номера


Абсолютно съм за тези подложки.Аз бях с обувки които имаха 6-7 см ток, а аз ходя почти винаги с ниски обувки или маратонки и това за мене беше много.Затова направих две в едно.Заложих на скъпи маркови италиански обувки, на които извивката е просто перфектна и си сложих и такива подложки.Обух ги в 14.30ч и без да спра да се мятам по дансинга и всичко което се сетите ги свалих в 6ч сутринта. Никакъв проблем нямах.
Така че ДА, смело си вземайте подложките.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 04, 2008, 12:25:37 »

Остава да кажете и от къде могат да се купят.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 04, 2008, 12:29:33 »

във всеки един магазин на Dr.Scholl
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 04, 2008, 13:44:44 »

във всеки един магазин на Dr.Scholl
...и в някои хипермаркети.
Точно тези лилавите съм ги виждала в Пикадили, например.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines