Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:42:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 200657 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: септември 30, 2008, 11:51:37 »

Абе момичета не ви ли се вижда малко скъпичко за нещо което е за няколко часа  pardon
според мен не си заслужава има и други варианти да се ушие например никой няма да гледа етикета нароклята на сватбата huhhuh.gif
неискам да обиждам никого това си е мое мнение
роклите наистина са превъзходни  Girl_hide
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: септември 30, 2008, 12:08:53 »

ммм мн ниски са тия цени които споменеваш, lady_in_love..аз също преди да си купя моята рокля, обикалях по др магазини където се предлагат роклите на сотеро..пробвала сам някои..наи евтината беше 945 лири...а наи-скъпата-1530..от колекция 2008/09...
диде..относно цените на роклите, аз мисля 4е всеки си преценява сам,наистина не си заслужава за няколко си 4аса да дадеш толкова пари, но какво да се прави..моята е 2900лв..та това е..луда работа.. crazy
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: септември 30, 2008, 12:37:18 »

И аз съм на мнение, че всеки сам си преценява колко да му струва роклята! За едни еди каква си сума е много, за други е малко! Според мен роклята трябва да струва 10% от общия разход за сватбата!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: септември 30, 2008, 13:37:25 »

Сладурки, аз вече като минала по този път съм на мнение, че е хубаво човек да има роклята която иска, но наистина за няколко часа само толкова много парици не бих дала, като знам, че е повече от половината годишна заплата на майка ми. Според мен финансовите възможности на човек трябва да са доста солидни, за да плати такава цена за рокля. Мисля, че 10% честно казано е много. Грубо моята сватба струваше близо 13 000 за 70 човека, а роклята от тях беше едва 320 лв. И смея да твърдя, че е прилична. Е все пак всеки сам решава за себе си. Аз избрах модел близаък до това, което много харесвам и си хресвам роклята сега много!
Искам да кажа с 2 думи, че ако ще се лишавате от нещо, за да имате роклята от 2000 лв, чак толкова не си заслужава. Това което остава най-много в споменита на хората са емоциите и дали е стигнало папкането (колкото и скучно да звучи pleasantry) аз лично за това дадох много повече пари и за секунда сега не съжалявам!
Успех с избора!!! good
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: септември 30, 2008, 13:53:14 »

да бубе, права си, според мен вцеки се разпростира според възможностите си...аз също търсих дубликат на моята но не открих, а и смятам 4е колкото и да е добър дъбликата, никога не е като оригинала..а ина4е ти си била наистина много много красива булка..останаха ми о4ите по теб.. Bravo
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #455 -: септември 30, 2008, 14:11:32 »

lady_in_love  Тези цени наистина са доста ниски за Гърция, може би в сстраницата са дали цените за US. Спомням си, че рокля номер 2 беше около 2000Е.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: септември 30, 2008, 15:38:51 »

Bella  всъщност аз не съм гледала цени за Гърция а точно за US.Може би затова е разликата ,гледала сам ги в американски сайт.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 02, 2008, 09:23:49 »

Да си кажа и аз мнението за роклите. Моята не беше никак скъпа, но за мен на външен вид беше перфектната. Аз съм доста практичен човек и реших, че цената е важна част от роклята. Все пак наистина са няколко часа. Другото много важно е човек да се чувства добре в нея - да не е много тежка и да може да се танцува.
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #458 -: октомври 03, 2008, 08:16:06 »

Здравейте момичета,
дойде време и аз да се похваля, че вече си имам рокля danceg
Относно цената - според мен не е критерий, по който да се измерва колко е красива или добре направена. Факт е, че добрите материали са скъпи и вдигат цената.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #459 -: октомври 03, 2008, 08:56:55 »

И аз да се изкажа за големите рокли.
Бях с рокля на Маги Сотеро, бях най-красивата и най-трудно подвижната булка!
По-красива в живота си не съм се чувствала, разбира се причинете са комплексни, но приноса на роклята е основен. Танцувах цяла вечер, най-проблемни бяха хората, всички ми застъпваха роклята. Шлейфа се окачаше на едно копче, но все пак имаше тюл, който се влачи.
И въпреки всичко, пак бих избрала същата рокля!
Активен
benii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #460 -: октомври 03, 2008, 18:41:19 »

И аз да се изкажа за големите рокли.
Бях с рокля на Маги Сотеро, бях най-красивата и най-трудно подвижната булка!
По-красива в живота си не съм се чувствала, разбира се причинете са комплексни, но приноса на роклята е основен. Танцувах цяла вечер, най-проблемни бяха хората, всички ми застъпваха роклята. Шлейфа се окачаше на едно копче, но все пак имаше тюл, който се влачи.
И въпреки всичко, пак бих избрала същата рокля!
Миличка от каде си взе роклята и за колко пари? girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: октомври 04, 2008, 09:29:08 »

Време е за нова тема
Булченски рокли !!!! част 6
« Последна редакция: октомври 04, 2008, 09:33:06 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines