Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:04:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шаферката - втора булка - 2 част  (Прочетена 193801 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2008, 18:19:24 »

Старата тема е ето ТУК!  good
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 24, 2008, 19:41:05 »

Ето я и рокличката на малката ми шаферка

гръбчето


* ivory_cinderella04.jpg (30.89 KB, 338x475 - видяно 744 пъти.)
« Последна редакция: март 06, 2008, 16:40:54 от maria_lakova » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 24, 2008, 19:42:24 »

лице


* ivory_cinderella01.jpg (30.88 KB, 369x500 - видяно 1520 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #3 -: февруари 24, 2008, 20:12:39 »

Страхотна е  chee chee :chee:Аз искам нещо подобно за моите шаферки. Само панделката да е в розово, златно или червено- още незнам точно pardon
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 08, 2008, 00:32:00 »

Едно предложение от мен за рокля, която е доста подобна на тази на Марияна :-)


* roklq_shaferka15.jpg (27.75 KB, 480x640 - видяно 720 пъти.)
« Последна редакция: март 08, 2008, 00:33:52 от krasunkata » Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 08, 2008, 12:36:30 »

За мое съжаление аз няма да имам нито една малка шаферка.Имах едно сладко малко момиченце, но братовчед му на милото се раздели с майка й и сега няма да стане.Иначе моята шаферка дори не я познавам-тя е на кума ми дъщерята, но живеят в София и съм я виждала само на снимки  crazy.
Кофти но, те ни предложиха и нямаше как да откажем.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 09, 2008, 10:56:10 »

ама че бонбон..


* 6аф.jpg (62.52 KB, 360x460 - видяно 1101 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 11, 2008, 13:45:55 »

Аз мисля, че шаферката трябва да е с рокля като булката! Моята шаферка е на 6 год и смятам да и ушия същата рокля като моята...разбира се след като си харесам моята!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #8 -: март 11, 2008, 15:35:24 »

Момичета, моля ви за помощ! Търся добър дизайнер, шивач или шивачка в София - става въпрос за роклите на нашите шаферки, които са големи момичета, на по 30 smile Молбата ми е да споделите координати. give_rose
Иначе мацките си имат модели на роклите, лесно e и купуването на плат, но за изпълнението ще ни трябва помощ...
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 22, 2008, 17:01:14 »

На нашата сватба ще има дечица, но те ще са прекалено малки да имат някакви задължения, на кумовете е на 10 месеца, племенницата на младоженежа е на 6 месеца, единствено детето на братовчед му е на 3 години и племенника ми е на 5 години...Колебая се дали да купувам разни рокли и костюми за децата. Ако купя на едното, трябва да взема и на другите. Изобщо не са ни проблем парите, по-скоро ни се струва излишно. По другите страни, поне в Англия е така, практиката е да се наемат костюми и рокли за сватбите и там е напълно нормално да се наемат и за малките дечица, но тук...
Гледах страхотни миниатюрни роклички за по 150 евро  Oh my ...  мисля, че няма нужда от такива изхвърляния. А не знам какво очакват от мен родителите на тези деца...Днес майкат на едното от тях ме попита какви съм решила да са цветовете на шаферчетата  scratch one-s head може би очакват да им осигуря костюмчета...та аз за мен едва си намерих рокля...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 22, 2008, 18:12:12 »

Аз пък гледах много симпатични роклички в сватбеният център по 50 лв. Даже се изненадах, очаквах да са по-скъпи.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #11 -: март 23, 2008, 20:09:49 »

И аз трябва вече да избирам рокли за моите шаферки.  danceg На мен ми се иска да са еднакви ,но май няма да стане. pardon Едната иска да е в екрю, а моята рокля е бяла sad Незнам какво очакват от мен майките им. Аз искам да е от салона от който е моята рокля, но не искам да се налагам. Предвидила съм да са до 80 лв. едната. Гледах на няколко места сладки роклчки blum, ената беше много подходяща, дори я снимах, но не мога да я кача тук и да ви я покажа
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #12 -: март 23, 2008, 23:46:26 »

aniiii8, тази цена звучи много прилично! good Ние с нашите пораснали шаферки вече купихме плата (общо 80 лв. за двете рокли - размер до коляното), сега все още търсим кой да го ушие на нормална цена, лудница! Girl_hide
А за вашите шаферки: това, че сте се спрели на екрю ми звучи много добре, никак не е задължително да бъдат в бяло. Според мен дори за деца ще е много по-сладък цвят! Bravo
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #13 -: март 26, 2008, 23:48:59 »

Ооооооооо не сме се спрели на екрю, аз искам да са в бяло, не харесвам екрю, но едната от майките иска рокличката да е в екрю sad
Ще видим какво ще стане. В началото на другия месец ще излизаме за роклички.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 28, 2008, 19:54:55 »

Ани, обясни на тази майка, че е възможно роклята на дето и да изглежда по-скоро мръсна до твоята бяла рокля, а не като екрю и може би ще си промени мнението.

Аз преди две седмици дадох парички на родителите на моята шаферка (сложих им ги в поканата, за да им е неудобно да ги върнат) и инструкции да е в бяло и/или розово.
Днес поканих и една от най-близките си приятелки, която много се зарадва yahoo Не съм решила дали ще имам още големи шаферки, предпочитам да е една май, но ако и се струпат много задължения ще и намеря дружки girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines