Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 08, 2024, 07:18:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 164843 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 19, 2012, 07:31:59 »

В една от темите прочетох как възмутен свекър напуснал залата докато не приключи заигравката с жартиера. Вие какво мислите - това упражнение как се отразява на публиката на възраст 50+?

Мислите ли да хвърляте жартиер на вашата сватба или хвърлихте ли го вече и как мина?
Всичко зависи от хората, ти си познаваш хората, ако имаш опасения, че може някой да реагира по този начин, може да го направите както Monikamaria това наистина е по - елегантния начин  good аз по същия начин съм решила да го направим smile и то за да е по - различно, но като си познавам хората мисля, че ако е по "другия"  няма да има проблеми, защото всички го приемат като закачка и веселба smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: януари 19, 2012, 10:31:50 »

аз мислех да го направя, но честно казано като си знам аудиторията pleasantry на първото парти, май ще го оставя за втората почерпка, където ще сме си само млади хора... Нещо взе да ми става странно като си представям как баща ми ще погледне на това. разбира се, осъзнавам че е предразсъдък, но някак си няма да ми е ок. sarcastic
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #392 -: януари 19, 2012, 11:15:45 »

В една от темите прочетох как възмутен свекър напуснал залата докато не приключи заигравката с жартиера. Вие какво мислите - това упражнение как се отразява на публиката на възраст 50+?

Мислите ли да хвърляте жартиер на вашата сватба или хвърлихте ли го вече и как мина?

Мисля че реакцията е пресилена! Мисля, че и при най-малките наченки на подобна реакция, въпросната публика трябва да си припомни какви ги е вършила на 20г. Аз като малко по-възрастен от основната аудитория тук, а и от личните си наблюдения и контакти с много и всякакви хора, бих ви споделил едно мое проучване. А то е, че най големите моралисти, всъщност на младини са били най-големите палавници. Освен това, не трябва да живеем в средновековието и да робуваме на стари догми. Ако сте решили да има жартиер - правите, ако вие сте решили да няма - не го правите.Оставете аудиторията, колкото повече мислите за тях, толкова по-голям е шанса да си прецакате сватбата
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: януари 20, 2012, 09:45:29 »

Аз не виждам нищо лошо в свалянето на жертиера pardon Даже, искам да ви разкажа какво каза за това леля ми, която живее в Америка. Там като правят ритуала слагат превръзка на очите на младоженеца и преди да се "мушне" под полата "подменят" булката с някоя друга жена, ако е възможно дори да е по-възрастна и като не намери жартиера и си махне превръзката от очите  ииии......Oh my ... Oh my ... Oh my ... sarcastic laugh  Представяте ли си каква е реакцията в първия момент DANCE funnytooth
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #394 -: януари 20, 2012, 18:03:00 »

хах Веси много се смях, :bravo:Иначе аз мисля,че свалянето на жартиера е много весела част от сватбата,и в никакъв случеи няма да го пропусна, които иска да се възмущава ,сватбата си е моя:))
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #395 -: януари 24, 2012, 15:38:38 »

 good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: януари 24, 2012, 15:45:40 »

Аз не виждам нищо лошо в свалянето на жертиера pardon Даже, искам да ви разкажа какво каза за това леля ми, която живее в Америка. Там като правят ритуала слагат превръзка на очите на младоженеца и преди да се "мушне" под полата "подменят" булката с някоя друга жена, ако е възможно дори да е по-възрастна и като не намери жартиера и си махне превръзката от очите  ииии......Oh my ... Oh my ... Oh my ... sarcastic laugh  Представяте ли си каква е реакцията в първия момент DANCE funnytooth
Bravo Bravo Bravo Wink
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: януари 25, 2012, 13:51:39 »

Хи-хи-хи :bravo:Тея американците са голяма работа *YAHOO*И аз съм с двете ръце за този странен и много забавен обичай,нищо че не е традиционен наш.Като си ораганизираме сватбеното тържество,задължително ще го има.Сега само ще подписваме ,но пак ще съм с жартиер,само че ще е за лично ползване-мъжо да потренира вкъщи над свалянето му.Това ще ми е и синьото 'нещо' ,поръчах си го от сватбен бутик 'Немезида',само не ми харесва ,че е с лепенка,където е панделката но ,най-вероятно ще го зашия smile


* IMG_3343.JPG (28.33 KB, 448x336 - видяно 157 пъти.)
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #398 -: февруари 05, 2012, 18:58:38 »

Ето го и моя жартиер с логото на Левски,мъжа ми много му се радва danceg


* Изображение1608.jpg (54.58 KB, 800x600 - видяно 158 пъти.)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 05, 2012, 19:03:05 »

Хаха, супер! Ти ли си го прави или го купи така?
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #400 -: февруари 05, 2012, 19:14:44 »

Уникална хрумка е това с жартиера, супер е!
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #401 -: февруари 05, 2012, 19:18:35 »

С помощта на една приятелка го измайсторихме:))
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #402 -: март 01, 2012, 16:40:43 »

На мен ужасно ми се струва някой да си напъха главата под полата ми, а да не говорим пред толкова гости. Жартиера може да се закрепи някъде около коляното или малко под него и елегантно да се свали с ръце, докато булката седи на стол, а не е покатерена върху него или върху някоя маса.  nea

Въпрос на вкус е дали и как да се свали и хвърли жартиера.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 01, 2012, 16:44:40 »

Ние мислим тортата да е по към края на вечерта - след букета и жартиера. Ще си имаме и свалянето на жартиер, на мен си ми харесва... pleasantry
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #404 -: март 01, 2012, 16:55:53 »

мерси kiwi, може би така ще е добре... да е някъде под или около коляното и символично да се свали по цивилизован начин... ще го мислим пак
понеже постоянно гледам сватбени предавания, в едно от тях бяха завързали очите на младоженеца и сложили жартиерът на бедрото на бабата на булката, като той го свали без ръце  shok вероятно му идваше да се   SUICIDE като му махнаха превръзката
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines