Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 01:00:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 163200 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юни 05, 2011, 23:14:28 »

Аз от тази тема разбрах, че имало поверие да имало синьо на жартиера...при мен направо си стана ясно кой модел да взема: на любимия му отбор Челси...ще се изкефи много със сигурност  yahoo


Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 16, 2011, 16:29:06 »

Аз от тази тема разбрах, че имало поверие да имало синьо на жартиера...при мен направо си стана ясно кой модел да взема: на любимия му отбор Челси...ще се изкефи много със сигурност  yahoo




 Много добра  идея, но не  му  го показвай до момента в  който ще се наложи да го види сам girl_wink
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 20, 2011, 08:59:58 »

Аз си харесах ето тези,но колкото и да гледам по магазините немога да ги открия

Дани, ако твоята рокля я  шие шивачка, можеш да я помолиш да ти ушие същият жартиер или да питаш някоя случайна. Ще и е нужен  малко лилав сатен, зелена панделка и ластик , които да се прикрие отдолу. Не вярвам да ти иска мн пари за него.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юли 12, 2011, 13:04:11 »

Ето го и моят жартиер. Няма синичко, не искам да му слагам (ще си зашия синьо оченце отвътре на роклята).
Princess_of_the_Dawn, идеята ти е страхотна!  good
Активен
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юли 12, 2011, 14:20:10 »

И аз да се похваля, днес дойде поръчката, която бях направила за многото джунджурии за сватбата, а също така и жартиера. Много добре изглежда и на живо. А с моят бъдещ Мъж сме решили на тържеството в ресторанта да не ми маха жартиера, а когато се усамотим после в стаята.  blush  blush  blush Да си остане играта за нас.   Girl_hide  Girl_hide
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #380 -: юли 28, 2011, 16:31:13 »

Здравейте, мили дами!!!
За първи път пиша, макар че от известно време чета форума и трепитите, които всяка една от вас има в връзка с ГОЛЕМИЯ ДЕН. Е като бъдеща булка и аз ги имам и след като прочетох теми засягащи по-големите и неизбежни неща, случайно попаднах на тази тема, без дори да предполагам, че точно тя ще ме провокира да пиша.
Въпросът ми е конкретно към Princess_of_the_Dawn (исках лично да ти пиша, но нещо не се ориентирах от къде?) и с уникалния жартиер на Челси!! Извинявай, но ще можеш ли да ми кажеш от къде е купен, или може би е по поръчка? Бих искала да зарадвам бъдещия си съпруг с подобен жартиер (макар да рискувам да не иска да го хвърли lol) само че на левски!!!

Благодаря ти предварително!!!!
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #381 -: юли 29, 2011, 14:15:35 »

И аз да се наредя на опашката за тези футболни жартиери smile Ние сме фенове на барса smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юли 29, 2011, 14:19:32 »

Някъде из нета ще има. Ето какво има в английския и-бей за Челси:

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=chelsea+garter&_sacat=0&_odkw=chelse+agarter&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

Дано да съм помогнала!
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #383 -: юли 29, 2011, 15:48:04 »

Мерси!!! Както казах, ние не сме фенове на Челси, а и нещо с това и-бей не сме на "ТИ". Но на мен от вчера до днес ми се завъртяха толкова идеи с този жартиер. Искам да е с логото на Левски и туй то:)). Помислих си, че някоя фирма правеща щампи върху текстил, може да осъществи тази прищявка, писах на една фирма и сега чакам отговор. После ще дам инфо за всички, които се интересуват, дали е възможно good.
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #384 -: август 08, 2011, 20:09:46 »

Моята сватба сигурно ще е зимна и аз мисля да си нося онези жартиери,традиционните под роклята,а този,който ще сваля моят ще е с бледо синичко (заради традицията)
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #385 -: януари 12, 2012, 22:05:02 »

echi_ ,моите гости са страшни фенове на Левски,затова и моя жартиер е с лого :danceg:После ще кача снимка.Моя приятелка ми го направи,изрязах една емблемка от една тениска и ми я прикрепиха към жартиера danceg
Активен
milinkata
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #386 -: януари 12, 2012, 23:21:19 »

През целия ден ли мислите да носите жартиета или да го сложите непосредствено преди ритуала?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 13, 2012, 08:54:05 »

Аз моя го сложих малко преди ритуала. Мисля, че така е по-удачно, хем да не те стяга, ако е по-стегнат, хем да не ти се смъква, ако пък е по-отпуснат. Освен това, ако е топло и се изпотиш през деня и цял ден с жартиера, после като го хвърли мъжа ти на някой приятел, не се знае на какво може да прилича blush blush blush На мен лично не би ми било удобно, ако случайно се е изцапал или нещо друго... nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #388 -: януари 18, 2012, 22:47:18 »

В една от темите прочетох как възмутен свекър напуснал залата докато не приключи заигравката с жартиера. Вие какво мислите - това упражнение как се отразява на публиката на възраст 50+?

Мислите ли да хвърляте жартиер на вашата сватба или хвърлихте ли го вече и как мина?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 18, 2012, 22:53:29 »

В една от темите прочетох как възмутен свекър напуснал залата докато не приключи заигравката с жартиера. Вие какво мислите - това упражнение как се отразява на публиката на възраст 50+?
Аз мисля, че това е показно и нищо друго! И говори за непознаване на историята, за незнание относно това какво е бельо и някакъв фалшив морал.  pardon
Моето сваляне на жартиер беше елегантно, без криене под полата ми - просто леко си повдигнах роклята и толкова. Хареса ми много и на филма.  smile Беше готино и защото се наложи много мъже да ги викаме за хвърлянето като гостите им скандираха имената и много забавно излизаха - едни се правиха, че загряват, други едвам-едвам с достойнство се домъкнаха до дансинга, но беше наистина много смешно. Жалкото е, че жартиера в края на краищата го хвана една малко момченце. Но...такъв му бил късмета!  smile

П.П. Киви, изчисти си пощата - не мога да ти пиша.
« Последна редакция: януари 18, 2012, 23:46:06 от Monikamaria » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines