Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 09:23:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 169812 пъти)
 
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 01, 2011, 20:29:33 »

Аз категорично няма да имам сваляне на жартиера на моята сватба - нещо не ми се нрави подобно изпълнение пред гостите, да не говорим, че ще има гости по 70+ години, а и аз като тях съм консерва и не възприемам добре тази американска традиция. Мисля вместо това младоженецът да хвърля бутониерата, но още не сме го обсъждали - ще видим Wink
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #346 -: февруари 04, 2011, 15:07:33 »

Voy a tener ligas, pero sólo el novio va a ver.  yahoo
Жартиера е нещо задължително, обаче в моя случай ще го покажа само на бъдещия ми мъж и то по много интересен и запомнящ се начин... Няма да съжалява, че е казал да  diablo
Активен
silveto87
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #347 -: февруари 20, 2011, 18:27:21 »

НЕ  blum
Такива излагации на моето сватбено тържество просто няма да бъдат допуснати. Мисля, че съм интелигентна млада дама, отдавна съм изградила имидж и сега да тръгна зорлян да си го развалям с подобни "ритуали"...
Масово преобладава по сватбите, да не говорим за чалгата и кючеците и стриптийза и какво ли още не, което превръща сватбата в нищо повече от пияндурска задружна вечер...  danceg
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 20, 2011, 19:45:36 »

чернокоске е ти сега ме заинтригува  Girl_hide digame solo a mi porfi...no se lo voy a contar a nadie  girl_wink

силвето87 моля те не бъди толкова крайна в изказванията си...много момичета тук са имали жартиери  и чалга на сватбите си, та и какво ли още не...ама това не значи че не са интелигентни и са селяндурки...по твоите думи повечето тук сме имали не сватби а ¨пияндурски задружни вечери¨ но както и да е... мога да те уверя че е много по добре пияндурска вечер ама забавна и незабравима от колкото скована интелигенция и сватба по учебник ¨как да не ни падне авторитета¨  blum girl_wink
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #349 -: февруари 21, 2011, 04:21:37 »

На мен пък ми харесва хвърлянето на жартиер като идея, но не ми допада самото завиране на младоженеца под роклята на булката, както и свалянето му със зъби. Имам леко неприятни спомени от една сватба, на която докато младоженеца се "завираше" под роклята на булката, ди джеят му подвикваше: "Хайде, хайде нещо много се заигра", "Гмуркай се, ама не толкова на дълбоко", "май ще трябва да викаме кума да помага", а когато младоженецът "излезе" най-после, следваше: "Еее, позабърши се малко, че бая си се омазал". И така...
Та искам да има хвърляне на жартиер, но се чудя как да стане самото му сваляне. Мислила съм просто жартиера да е в него и да се обяви, че ще бъде хвърлен, без да се обяснява откъде е дошъл. Или ако има "сваляне", да вдигна роклята над коляното и аз или той да го свалим с ръка... Само това ми хрумва. Вие имате ли някакви идеи?
В предните постове четох, че на някаква сватба вместо жартиер първо хвърлили някакви килоти. Много се смях на тази идея, може и да изплагиатствам  Bravo
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 21, 2011, 07:30:33 »

В предните постове четох, че на някаква сватба вместо жартиер първо хвърлили някакви килоти. Много се смях на тази идея, може и да изплагиатствам  Bravo
Tova си е класика.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 21, 2011, 20:06:00 »

BeRa, мила, това дори не е скована интелигенция, а "псевдо" такава! Или просто заяждане.
Evalina, тези реплики и мен много ме дразнят!  angry Аз ще предупредя ДЖйте да ги няма! А моето сваляне ще е като си повдигна леко роклята и той просто го свали. Жартиера се слага малко над коляното. pardon Колкото до това с кюлотите, аз го видях в една сватба и наистина беше страшно смешно! laugh
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 22, 2011, 01:13:20 »

с джеят предварително трябва да се разберете какво да НЕказва...при нас се получи много забавно...и пак бих го направила... danceg
по принцип водещата трябваше да го обяви заедно с букета но в този момент я нямаше и се наложи това да направи дижея...получи се добре и нямаше издънки...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 26, 2011, 15:54:58 »

Много ми хареса тази снимчица и бързам да я кача- ето колко красив е този ритуал! Bravo(
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #354 -: март 01, 2011, 00:43:31 »

 :offtopic:Аз бих ви качил истински, не от нета, да видите , че няма нищо срамно и неудобно, но първо ще помисля кои, че да няма сърдити булки. Относно коментарите на ДЖ-ите - ами зависи от ДЖ-я. Като сте си наели някой простак, той навсякъде ще повтаря прости коментари, не само по ритуалите. Аз мога да ви кажа някоя и друга крилата фраза,но се отклоняваме от темата. Например -  по време на хорото подвикване към свекървата " А сега едното краче вдигни, а сега и другото, а довечера и двете". Както виждате , тук цинизма не е свързан с жартиера.
« Последна редакция: март 01, 2011, 01:06:56 от Deliysky » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #355 -: март 01, 2011, 01:03:03 »

А ето ви една реална. А защо спорите. Може би защото темата е ЗА и ПРОТИВ. Който не харесва жартиера - да не го прави, но да не обижда останалите и да не ги обвинява в разврат.


* DSC_2793.jpg (72.08 KB, 800x535 - видяно 285 пъти.)
« Последна редакция: март 01, 2011, 01:08:17 от Deliysky » Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 01, 2011, 01:23:54 »

Освен килотите - може една чаша с малко вода преди да хвърли жартиера smile Ние ще имаме хвърляне на жартиер, но определено ще искам да е закачливо, а не като въпросните коментари.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 01, 2011, 01:30:36 »

Deliysky е прав! Много е важно да не е ДЖ с подобни маниери и начин на водене. good
CabuHka, с чаша вода ще е уникално смешно! laugh
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #358 -: март 01, 2011, 11:24:12 »

Наистина е красиво и няма нищо общо с вулгарност. А някой има ли идея как все пак се сваля? При всички случаи със зъби или може и с ръка?
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 01, 2011, 14:10:19 »

Моят жартиер е с лепка посредата - за улеснение каза продавачката. Мен ако ме питаш, ако решите с ръка с ръка ще се свали, ако искате със зъби - със зъби. Всеки си решава сватбата е ваша - няма правила и норми. Вие ги измисляте правилата, затова всяка сватба е индивидуална и различна по своя си начин.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines