Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:17:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 160682 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 31, 2008, 17:42:20 »

Момичета знаете ли дали жартиера остава в момчето което го е хванало или ти го връщат после
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 31, 2008, 17:49:52 »

 :)остава си в момчето което го е хванало................. smile
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 31, 2008, 17:51:41 »

Остава си в момчето , което го е хванало , както букета остава в момичето което го хване Wink
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 01, 2008, 09:54:24 »

да,и аз така знам че остава,тъй 4е ако искате да остане и за вашето мъжле,си купете още 1 жартиер. pleasantry
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 01, 2008, 10:44:52 »

Остава си в момчето , което го е хванало , както букета остава в момичето което го хване Wink
аз знам че след 40 дни младоженците отиват на гости на щастливците който са хванали букета и жартиера с подаръци а те им ги връщат, ние така направихме smile
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 04, 2008, 14:17:26 »

Я вижте 1 морски жартиер  blum

http://www.bridaloccasion.com/beachmist/coastalmistgarter.jpg
Активен
Tinks
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #36 -: април 04, 2008, 14:32:59 »

И ние ще пропуснем цирка с жартиерата... това не е нито българска традиция, нито изобщо истинска традиция, измишльотина някаква. Не ми харесва, хич. Но пък ние един куп традиции няма да спазваме, защото не ни харесват... като например откупуването на булката и подобни щуротии. И жартиерената "традиция" и тя в recycle bin-a!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 04, 2008, 14:35:01 »

И ние ще пропуснем цирка с жартиерата... това не е нито българска традиция, нито изобщо истинска традиция, измишльотина някаква. Не ми харесва, хич. Но пък ние един куп традиции няма да спазваме, защото не ни харесват... като например откупуването на булката и подобни щуротии. И жартиерената "традиция" и тя в recycle bin-a!

И на мен ми е леко чужд този обичай, но нали идеята е да е весело. Като не ти допада, не го прави. Всеки си има право на избор.  pardon
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 05, 2008, 16:52:41 »


ето ми го и на снимка. pleasantry
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 05, 2008, 19:22:12 »

sladurana много е нежен с тази розова панделка.  Bravo
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 08, 2008, 17:21:58 »

Жартиера остава във момчето, което го е хванало на сватбата.Ето и моя жартиер. smile
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #41 -: април 09, 2008, 08:11:59 »

Аз съм за! Струва ми се, че ще стане купон! Иначе не ми звучи много българско, но да е весело!
Активен
Bisunka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


ЧОВЕК НЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ, АКО НЕ ОБИЧА ВЕчНО!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 09, 2008, 16:33:11 »

Здравейте бъдещи и  булки и младоженци!
Интересува ме тоя въпрос за жартиерът, защото сега едва ли не всеки счита за неизменна част от ритуала в ресторанта младоженецът да сваля жартиерът от бедрото на булката със зъби. Аз по принцип не съм против този обичай, но някакси не мисля, че от всички мои близки това ще бъде възприето правилно- все пак там ще присъстват и възрастни хора  huhhuh.gif
Не знам дали не съм прекалено консервативна, но това е някакси по-интимен момент и не всеки вижда нещо "красиво" в това. От друга страна нашите приятели ще се радват, ако има какво да хващат ергените и изобщо ще очакват шоу.
Хм...доста деликатен въпрос! nea
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 10, 2008, 08:23:57 »

Здравейте бъдещи и  булки и младоженци!
Интересува ме тоя въпрос за жартиерът, защото сега едва ли не всеки счита за неизменна част от ритуала в ресторанта младоженецът да сваля жартиерът от бедрото на булката със зъби. Аз по принцип не съм против този обичай, но някакси не мисля, че от всички мои близки това ще бъде възприето правилно- все пак там ще присъстват и възрастни хора  huhhuh.gif
Не знам дали не съм прекалено консервативна, но това е някакси по-интимен момент и не всеки вижда нещо "красиво" в това. От друга страна нашите приятели ще се радват, ако има какво да хващат ергените и изобщо ще очакват шоу.
Хм...доста деликатен въпрос! nea

сеир за гостите, нищо друго  funnytooth все пак е празник и трябва да се забавляват всички smile в случая на мен не ми е забавна идеята - значи отпада при нас. жартиер - насаме. иначе винаги ми е било забавно да гледам ритуала по сватби, но за това и булката и младоженецът трябва да имат нагласа
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 10, 2008, 08:45:30 »

При нас имаше жартиер и нито за миг преди,след или по време на сватбата не сме се колебали дали да има изобщо.Бяхме с нагласата,че както ние ще се забавляваме,така и гостите ни.И наистина не съжаляваме.Ефектът беше невъобразим yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines