Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 00:37:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 162474 пъти)
 
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 29, 2009, 08:19:46 »

Моя съпруг отказа да сваля жартиер.За да спазим традицията взехме една стара вратовръзка, която замести жартиера.доста добре се получи. Можете така да пробвате ако искате
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #271 -: юли 29, 2009, 15:05:05 »

Аз бях измислила едно много голямо шоу в частта с жартиера, който липсва и няма да се сваля, но така или иначе се отказах да правя сватба, така че някакво да го мисля вече.  sad Ако някой се инетерсува от нещо забавно, мога да му пиша на лични някои идеи.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 25, 2009, 22:58:53 »

 Натали и моят младеж се дърпа за жартиера ама съм решила в последният момент каквото стана.Може пък да му дойде настроението и да не се дърпа  Girl_hide
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 26, 2009, 20:53:17 »

Моето момче си е навито за жартиера, ама как няма.....вече два си имаме от сватби  DANCE Първия го улови на сватбата на бъдещите ни кумове , а втория е от сватбата на семейството на което кумувахме  danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 29, 2009, 18:14:59 »

на последната сватба, на която бяхме, булката беше качена на стола, младоженецът свали жартиера прав...

но най-голям интерес проявяваха бабите и всички по-възрастни, доста интересно им беше...

възможен вариант е вместо жартиер, младоженецът да свали някаква лента, имим предвид хубава, дантелена, в цвета на роклята, от ръката на булката...

после да я метне, както се мята жартиер...
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: август 29, 2009, 22:51:15 »

Момичета, при нас пък стана голямо шоу с жартиера yahoo
Качвам се аз на стола, ДЖ-я пуска танцувалната песничка на Joe Cocker - You can leave your hat on и милото се подготвя да се мушка под роклята. Кума се засили да му връзва ръцете, ама му позволиха и с отвързани, за да разберем колко ще палува. Мушка се милото, бърка, излиза и какво да видят всички - бели прашки funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ДЖ-я знаеше естествено за номера и само такъв учуден чак "Ама младоженеца, какво направи ти с булката? Ние ти казахме да свалиш жартиера, ти съблече булката. Я кума да идва да му връзва ръцете". А всички отстрани туш  funnytooth Мушка се пак той под роклята и извади най-накрая жартиера и Слава Богу. Докато ми вадеше прашките (той ест. знаеше за номера), жартиера ми падна, обаче успях да го закрепя между коленете си. И докато ДЖ-я се хилеше и подиграваше милото, аз се чудех дали да се смея заради номера и реакцията или заради жартиера...
Стана наистина голямо шоу с този жартиер и с прибързано - извадените прашки. tease
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 31, 2009, 15:57:19 »

 funnytooth laugh ROFL sarcastic princesata9, направо си представям колко весело е било, купона е бил на 6.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 31, 2009, 21:18:51 »

petrova83, нямаш и идея колко беше щуро laugh И след като извади жартиера, ДЖ-я дойде при него и му вика "Ти знаеш ли какво означава свалянето на жартиера? Означава че се прощаваш с ергенския живот. Айде сега всички дами да донесат ключовете от ергенската квартира на Ники" и всички смях. Донесоха 5 шаферки ключовете и ми ги връчиха ( аз ест знаех за това) и милото горкия гледаше като изтърван...
Абе, въобще получи се много готино. После ще кача и снимки с жартиера Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 31, 2009, 21:48:05 »

tease  goody снимкииии, нямам търпение да ги видя миличка.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 31, 2009, 22:03:13 »

Ето, започвам със снимките с жартиера:
Тук милото ми помага да се кача на стола
Бърка смело с ръце, за да извади жартиера, ама...
Реши, че ще започне от бельото ми..
Куме, връзвай му ръцете, че стана много палав. Ще вземе да ме съблече цялата накрая
Много се забави, какво ли изважда
Е, жартиера е този път
Малко му стана тясно накрая на младоженеца, като взеха да му връщат ключовете от ергенската квартира

Е, това е от мен по повод случката с жартиера... Наистина мисля, че се получи много интересно.. Това са още малкото снимки, които имаме. Чакаме останалите, така че дано там се вижда по-хубаво. Наистина беше по-добре на живо.. И по-интересно good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 01, 2009, 21:33:14 »

ааа, това с ключовете и за го знам, ама пусто, милото също го знаеше, та го пропуснахме....нямаше да е изненада...

браво принцесата, сигурна съм, че е било доста весело!!!!
Активен
dari_pz
Ентусиаст
**
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 02, 2009, 07:39:45 »

 Bravo Хаха много весело се е получило с прашките smile Казах на мъжа ми и той се нави и ние да направим такъв номер  yahoo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 02, 2009, 08:43:00 »

 yahoo от снимките си кичи купон, а тази снимка на младоженецча с жартиера на врата ми е любима. Не съм се сетила за това с ключовете sarcastic
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 02, 2009, 21:21:50 »

Petrova83, милото и аз много се смяхме като прочетохме, че си имаш снимка-фаворит. И той много си я харесва. Някак си толерира мъжественост dodger
dari_pz, , много добре, че сте се решихте и вие да го направите. Наистина е весело и когато гостите не знаят за това е още по-весело. Наистина съм "За" с двете ръце Wink
gostenka_82, много жалко че и милото ти го е знаел. Щеше иначе да е много изненадващо за него. Какви очи опули моя мъж Oh my ... Един приятел се сети даже и ключа от автомобила да даде, та се получи готино, защото и аз такава изненадана "Ти какво си правил и в колата" beating Oh my ... sarcastic *ROFL*Да, наистина препоръчвам на всички да включат това с прашките и с ключовете в сватбената си програма. По-разчупено става. Ако до този момент настроението е било сковано, след това ще стане доста щуро Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 07, 2009, 11:21:35 »

да, знаеше го, нямаше да има ефект...

моят мъж не си сложи жартиера на главата, но на една от снимките го е допрял до устните и доооста палавко гледа....хихи, ама ... било, каквото било, край вече, че иначе ....  beating
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines