Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:53:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А какво ще кажете за жартиерите? - 2 част  (Прочетена 158675 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 08, 2008, 15:41:31 »

това с жартиера е много готино и на всички сватби много сме се забавлявали  Bravo ооообаче на моята сватба няма да го има (инат съм, не искам пред гостите Wink ). ще го оставя за по-късен етап от вечерта  girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 12, 2008, 14:37:43 »

това с жартиера е много готино и на всички сватби много сме се забавлявали  Bravo ооообаче на моята сватба няма да го има (инат съм, не искам пред гостите Wink ). ще го оставя за по-късен етап от вечерта  girl_in_love
е казваш че е забавно и готино пък ще се лишите на вашата сватба даго няма pardon защо какво те притеснява
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 12, 2008, 14:51:18 »

е казваш че е забавно и готино пък ще се лишите на вашата сватба даго няма pardon защо какво те притеснява

имам дълги крака и младоженецът ще се озори biggrin майтап. а иначе - на сватби винаги съм се редила за букет, то си е весело, но моят мъж избягва жартиера. мнението му е, че е просташка традиция, а аз не държа да го има, за да спорим smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 12, 2008, 14:53:45 »

да ясно
значи чи си съгласна да има ама заради мъжото ти си готова да с еоткажеш
ех какво ли не правим за мъжете си Girl_hide
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 12, 2008, 14:55:39 »

да ясно
значи чи си съгласна да има ама заради мъжото ти си готова да с еоткажеш
ех какво ли не правим за мъжете си Girl_hide

честно казано, ако исках да си показвам краката пред толкова хора, щях да съм с къса рокля.. просто и на мен не ми се струва удачно за повода smile но сватбите си различни и всеки включва в тях каквото му харесва
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #20 -: март 12, 2008, 17:04:23 »

И аз май ще пропусна жартиера. Струва ми се малко странно приятеля ми (тогава вече съпруг) да ми се завира под полата (която ще е доста тясна) пред всичките баби и роднини blush Евентуално може да купя един и да го оставим за след като бабите си тръгнат...
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 13, 2008, 10:07:41 »

ХАХАХА,и моя мъж не иска жартиер,било го срам,ама нямааааа,още другата седмица отивам да си купяяяя  danceg,ще се пъха под роклята и песен ще пее.Иначе няма да му е лошо де,само малко го е срам,а не че не иска.И аз нарочно го дразня,че ще съм без гащи. biggrin
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 13, 2008, 10:16:29 »

И моят почна да се дърпа  bqsnasym А пък на мен ми е забавно. ще го убеждавам и дано успея, а жартиер със сигурност ще си купя.. Може пък в последния момент да се премисли  pardon
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 13, 2008, 19:14:09 »

Аз съм с две ръце за жартиера good По принцип там от където идва милото се хвърлят цветята от косата,но нали сватбата ще е БГ  yahoo и той веднага капа че ще се възползва от възможността да се навре под полата ми  pleasantry
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 13, 2008, 20:10:49 »

И на мен това с жартиера ми е смущаващо честно казано, но пък милото каза че той е навит. На мен ми се иска да го избегна, но заради него ще трябва да се съглася. На мен ми се струва много лично някакси да ми се вре под полата, а и родителите ми ще са там. Срам ме е едно такова  badgirl
Активен
nokaxoHTac
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #25 -: март 17, 2008, 14:28:09 »

Честно казано и на мен това с жартиера ми идва малко вповечко. Е на другите сватби нямам против,но сега като става дума за моята сватба....доста се позамислихме по въпроса с моето момче,и смятаме да го пропуснем този момент,който и за двама ни е неудобен, а защо да правим на сватбеният си ден неща,които не са ни приятни. Решихме ,че това е нашият ден и ще правим каквото си поискаме....а каквото неискаме,просто няма да го правим. Защтото се получава малко напрегнато да го мислим този момент-знам,че сигурно е шоу, нямам никакви притесненя с фигурата си,нито сме някакви сраменжливковци,но просто не ни допада да го правим.  Girl_hide Добре,че с милото сме на едно мнение!:-)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 17, 2008, 16:34:58 »

Аз съм за жартиера!  Wink Милото не иска, но аз му казах, че ако няма жартиер и аз няма да хвърлям букета! Така бързо се съгласи и на двете, за отрицателно време.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 18, 2008, 12:24:54 »

Честно казано и аз се чудя дали да размахвам разни жартиери, не съм го решила още, но ако милото иска няма да се противя.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 28, 2008, 21:59:38 »

аз пък ще си имам два жартиера   бял - за хварляне и бордо само за " него". нещо като тези двата. мисля да си ги правя самисхка- изобщо не ми се вижда трудно


* 38382_1162789.jpg (6.04 KB, 200x158 - видяно 3117 пъти.)
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 29, 2008, 19:05:22 »

и аз днес си купих жартиера-бял с розова панделка. girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines