Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:19:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бебе на море  (Прочетена 32965 пъти)
 
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #45 -: юли 20, 2010, 16:26:31 »

Е , слънце, плаж , море ... стоиш на плажа , пече те слънце , в планината отиваш , защото има чист планински въздух, не стоиш непосредствено на слънцето. Мисля , че е достатъчно ясно blum.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 20, 2010, 16:32:13 »

Мацки само да кажа , че слънцето в планината е още по-силно, само защото е прохладно не означава ,че няма да изгориш. От опит казвам, защото ние живеем в планински район и къщата ни е на 2920 м и знам как напича. За отрицателно време изгаряш, така че носете си слънчезащитни кремове с фисок фактор и в планината.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #47 -: юли 20, 2010, 16:52:47 »

Моята идея беше следната - на планина отиваш заради чистия въздух да подишат децата и не само те. На море се ходи заради препичането на плажа , морската вода и т.н. Много по - полезно би било едно дете да се заведе на планина , а не на море. Така си мисля аз.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 20, 2010, 16:58:21 »

Моята идея беше следната - на планина отиваш заради чистия въздух да подишат децата и не само те. На море се ходи заради препичането на плажа , морската вода и т.н. Много по - полезно би било едно дете да се заведе на планина , а не на море. Така си мисля аз.
good  good  good
Напълно съм съгласна, само исках да кажа, да не се пренебрегва слънцето в планината, защото то е още по-силно, отколкото на морето.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 20, 2010, 17:06:28 »

то май ще стане оф топик ама яйде blum
морето не е само препичане на плажа,нали сутрин рано са полезни йодните пари  blush
аз знам че е добре след морето да се отиде на планина,но защо не съм се зачитала blush
и за да върна отново към темата ето едно линкче с детски плажен костюм
http://www.kasida.bg/babymoov-komplekt-za-plaj-za-momche-326-4916.html
и да попитам как обличате бебчовците на плажа?
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #50 -: август 25, 2010, 14:05:23 »

♥maslinka♥ това плажно костюмче е много сладурско   Bravo
Сега да ви разкажа ние изкарахме пет дни наморенце от които за съжаление само два бяхме на плажа и то до обяд :sunshine:после времето малко се поразвали излезна един вятър и едни вълни и нямаше как. Малката прие плажа и морето много добре, първоначално я беше страх от водата обаче като свикна няма излизане Swiming За щастие имахме басейн пред къщичките и останалото време прекарвахме там  smile Относно облеклото във водата беше съвсем голичка, като преди това много намазана с 50-и фактор, на главата понеже не търпи шапка успях да я излъжа с една кърпа за глава, не че и тя не хвърчеше към земята по някое време  smile Под чадъра след като хубаво я подсушавах с хавлийката и обличах тениска или потниче и памперс или гащички :sunshine:Ох много е хубаво на това моренце, ние бяхме четири семейства с пет деца и на всичките дечица им беше много добре, не съжалявам, че заведохме нашето детенце да подиша малко морски въздух и се радвам,че успяхме да избегнем морския вирус  chee
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines