Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:32:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Клуб на БЕБЕправещите - 17 "  (Прочетена 186212 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: август 27, 2010, 13:46:21 »

Това за тези, при които ставало бързо е малко...несериозно Wink Всичко си е комплекс от фактори - спокойствие, търпение, ангажираност на съзнанието (когато не се вторачва човек в бебеправенето като фикс идея) и естествено доза късмет smile

Ванчии, мъжете просто са от друга планета, нали знаеш? Wink Те разсъждават по-прагматично. А в разсъжденията на твоя по-скоро съзирам стремеж да не възлага напразни надежди. Което далеч не означава, че като стане, няма да е  на седмото небе, повярвай ми. Друг е въпросът как мъжете показват емоциите си. Моята половинка, когато бебеправихме, казваше: Когато трябва, ще си стане. И така. Не че не е искал, но те така се предпазват, а ние жените мислим, надяваме се...Те не са по тази част. Правете любов, и то когато имате желание и двамата. Иначе може и да се почувства като за разплод pleasantry И това съвсем да го демотивира. Знаеш ги женските хитринки да го съблазниш, да флиртуваш с него, за да не мисли, че го правите само заради бебо. Не му говори много за това. И ще се получи, ще видиш good Стискам ти палци и бъди спокойна! smile
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: август 27, 2010, 14:39:25 »

Хихи, Sunray, при нас с мъжа ми е обратно  Wink той ги мисли нещата, аз съм на принципа: когато му е времето, ще стане.  smile

А за бързото ставане - според мен това си е Божа работа. С мъжа ми ходихме година и нещо, преди да се оженим, бебето си го бяхме планирали да започнем да го "правим" това лято, и двамата сме на 35 г. И пак стана - подарък от Бог! Сега просто ще се молим всичко да си върви без проблеми с бременността, и така.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: август 27, 2010, 15:03:02 »

Благодаря ви много момичета за подкрепата give_rose
Не съм по принцип от тези, които бързо се отчайват, но просто ме нарани неговата реакция и затова ми стана мъчничко. Не ми е фикс идея и ако не е сега, ще стане по-нататък.
Благодаря и успех на всички!


* buket31.jpg (31.66 KB, 400x300 - видяно 2762 пъти.)
Активен
milish
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #468 -: август 27, 2010, 15:15:09 »

Здравейте днес 3 дни преди датичката за М с тест Шуър Чек видях втора макар и по бледа чертичка  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: август 27, 2010, 15:17:37 »

Страхотна плодовита седмица имаме  Yes Да видим кои ще напуснате темата следващата седмица blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: август 27, 2010, 15:57:55 »

Здравейте днес 3 дни преди датичката за М с тест Шуър Чек видях втора макар и по бледа чертичка  pardon

Искам да помоля модераторите(ако смятат за редно!) да не заключват още малко тази така благодатна тема и да дадът възможност за още няколко странички добри новини! give_rose
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #471 -: август 27, 2010, 16:03:14 »

Ехееееее ....какво става из темата ..... само хубави новини се носят тук  Bravo
Не я бях чела от 2-3 дни и отварям сега, и какво да видя ..... поздравления на новите мамчета  give_rose
Аз по принцип съм от тези, които четат и рядко пишат, но се развълнувах от хубавите новини  Wink
van4ii , когато четох за реакцията на мъжа ти все едно се видях аз в тази роля. Моите думи към мъжа ми бяха същите и чак сега осъзнавам, че май е било малко грубо от моя страна. Не съм искала да прозвучи така безразлично, но не исках да си даваме празни надежди, защото после можеше да го приемем болезнено. Сигурна съм че й мъжът ти мисли така като мен, а със сигурност му се иска да си имате бебче, даже сигурно повече и от теб  Wink Стискам ти палци скоро да се похвалиш с добра новина  give_rose
Аз този месец чакам да видя развоя на нещата, очаквам да ми дойде на 6.09. Нещо май от жегите този месец М ми дойде по-рано от очакваното и сигурно и овулацията ми е изместена, но за щастие имаме възможност да пробваме през ден, два......и двамата сме в отпуска и сме си вкъщи.... "забавляваме се" с ремонти и приготовления за сватбата  shok, та много, много не мислим за бебеправенето, просто се наслаждаваме един на друг когато можем  twohearts
Успех от мен момичета, стискам палци на всички Ви  good
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: август 28, 2010, 11:56:36 »

Здравейте,
В по предни постове писах че си правя в момента хормонални изследвания и че имам направна цветна снимка, котято е с много добър резултат тръбите ми са проходими и даже не са нагънати. Изследвам си в момента хоромоните първо пуснах на 3-я ден
TSH - 1.52 /0.5-5.0/
FSH - 6.06 /3.09-7.9/
LH - 16.76 /1-18/
Пролактин - 15,88/1,61-18,77/
Естрадиол - 37 /39-189/
И на 15-я ден само FSH-5.65/2.27-18.51/ и LH - 9,87/24-105/
Остава само Прогестерона на 21-я ден.
Какво мислите за резултатите имал ли е някой подобни резултати. Не съм ходила още при д-р.Бойчев да види резултатите. За естрадиола докторкота ми в Силистра ми каза, че е нисък заради Клостилбегита.
Благодаря Ви предварително. smile

 
 
 
 
 
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: август 28, 2010, 18:21:46 »

Момичета прекалявате с честитките.За това си има тема.Ако продължавате ще заключа темата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: август 29, 2010, 15:37:16 »

Мили момичета, заповядайте в НОВАТА част на темата!!!

И моля, честитките в съотвената тема или на ЛС!!!
Иначе ще бъдат трити без предупреждение!!!
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines