Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:39:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 5 "  (Прочетена 140537 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: август 16, 2010, 19:42:26 »

Аз тъкмо се прибрах от докотра. Според него е нещо вирусно, не ми даде нищо, осве  едно лекарство против повръщане. Каз да ям само, ако огладнея, но първо да пробвам с негазирана напитка. Ако от нея не ми стане лошо, да продължа да пия, за да не се обезводня. Да лежа и почивам това му е препоръката и ако има нещо да му се обадя по телефона, а да не се разкарвам, иначе след 2 седмици на ЖК. С мъжъа ми говорих по телефеона и той се е тръшнал. С температура и гадене, явно съм го заразила. Чакам го да се прибере всеки момент. Иначе бебто е ок. Не пожела да прави ехограф, а само чухме сърцето. Благодаря ви за съветите, аз забравих, но сега ще изпратя смс на Крис да купи морска сол.

Ще очаквам утре от Sunray да докладва как е минала ЖК.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: август 16, 2010, 20:02:21 »

Miri, радвам се че ти и бебчо сте добре и нее нещо сериозно. Дано да мине по - бързо този вирус, за да се почустваш добре и да ходиш на разходки. Почивай си и следвай указанията на доктора. Скорошно оздравяване!  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: август 16, 2010, 23:04:21 »

Мири,виждам,че след консултацията с доктора си по-спокойна!
Един съвет-докато и половинката е болен,спете в отделни стаи или използвайте маски.Щом първа си се разболяла и първа ще се оправиш-пази се да не подхванеш вируса отново.

Sunray,ще чакаме да разказваш след прегледа и пак да ни пуснеш снимка. give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: август 16, 2010, 23:14:38 »

Ще, ще! blum Дано всичко е наред...
Аз днес не мога да се отърва от киселини пък, откачена работа! Пийнах мъничко сода в крайна сметка и се надявам да "угася пожара" за през нощта. Утре ще питам док как да се спася в такива случаи.
Другата гадост е че точно аз, със здравия стомах, дето никога нищо ми е нямало, имам сега някакви стомашно-чревни проблеми и може да се наложи да ида на гастроентеролог. Ирония pardon

Лека нощ на всички! smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: август 17, 2010, 08:42:08 »

Добро утро момичета  give_rose

Мири много съжалявам да прочета за всичко, през което преминаваш в момента и се надявам скоро да приключи, мога само да си представям какво ти е. Съгласна съм с Додо, че трябва много да внимаваш, след като се пооправиш, да не се заразиш отново!

Додо и при теб има доста разправии в момента  sad Аз страшно много мразя да се занимавам с институции, в един момент хем знаеш, че си прав и че си направил всичко, както трябва, хем се озоваваш в един затворен кръг и всеки вдига рамене.... когато ми се е налагало винаги побеснявам, особено ако попадна на някой некадърен служител, който гледа на теб само като на някой който с проблемите си му разваля хубавия ден. Супер е, че ти гледаш спокойно на това и си отстояваш своето, без да хвърляш излишни нерви в цялата работа, възхищавам ти се, защото като се познавам каква съм, сигурно аз на твое място щях да бъда ужасно ядосана!

И накрая - ето ме и мен и коремчето


* DSC02772.jpg (73.32 KB, 215x285 - видяно 3024 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: август 17, 2010, 08:56:12 »

И казваш,че това коремче е порастнало за 2-3 дни!
Страхотна си! yahoo
Завиждам  girl_wink  heart
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: август 17, 2010, 09:23:34 »

Благодаря, Додо! Много мило  give_rose

И при теб така ще стане, ще видиш, изведнъж ще се окажеш с коремче  smile

Аз не знам дали само на мен така ми се струва, но буквално за няколко дни започна да ми личи, преди това сутрин като се събудех, на гладен стомах, почти нищо не си личеше, а сега вече не трябва да се наям, за да се вижда шкембата  sarcastic sarcastic
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: август 17, 2010, 09:55:31 »

И при теб така ще стане, ще видиш, изведнъж ще се окажеш с коремче  smile
Златна ти уста  good
Да се похваля,че днес вече са ми възстановени здравно-осигурителните права  *YAHOO*и при първа възможност отивам да се запиша на ЖК.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: август 17, 2010, 10:56:48 »

 Лелеее alben4ik страхотна си! Пу пу на коремчето. Много е сладко  good

dodo23 радвам се, че нещата потръгват вече при теб и всичко е наред с документите  Bravo. Хайде после да се похвалиш, че си се записала на ЖК.

Хубав ден на всички коремчета - макар и непоказали се още!  give_rose
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #519 -: август 17, 2010, 11:11:22 »

alben4ik, много си сладка.   give_rose
Мири, дано всичко мине по-бързо. И аз вчера имах разтройство  :huh:и се чувствах ужасно.
Додо, и при мен имаше драми със здравните осигуровки. Изведнъж преди два месеца ми изкочиха неплатени 9 месеца от 2004г. Явно е станала грешка при прехвърлянето от НОИ В НАП. В НОИ ми казаха, че ги виждат като платени, но не могат да ми издадат документ!!!  :angry:Препратиха ме на няколко места и нищо. На мен ми трябваше документ, че не дължа нищо, защото кандидатствахме за кредит. Ако не бяхме намерили "връзки" щях да си ги платя, че и с лихвите, защото от банката няма да ме чакат да се разправям с бг институциите.
Чакам с нетърпение sunray да сподели как е минал прегледа.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: август 17, 2010, 16:46:58 »

Alben4ik , коремчето е страхотно като манекенка си!!!Додо,  за здравно-осигурителната ситема не ми се говори. не само пациентите, но и лекарите страдат, но важното е ,че си ги оправила. Sunray нещо се губи  blum
Иначе аз почнах да се поооправям, мъжът е доста по-добре от мен, още не на 100% , но щом отиде на работа  pardon !!! Аз вчера малко пак се изплаших, защото дигнах лека температура 38С , но с ацетаминофен и много прясно изцедени сокове успях да я смъкна и сега съм доста по-добре. Само дето се чувствам изтощена, но ще се оправя, все пак апетитът започва да ми идва. Днес ще прекарам времето повече в почивка, че утре ни идват гости за няколко дни.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: август 17, 2010, 20:59:58 »

Благодаря на всички  give_rose give_rose

Мири, почивай си повечко и ще се оправиш. Хубаво е, че ти се е върнал апетитът, защото като хапваш това ще даде енергия на организма ти да пребори всичко и да отблъска всякакви гадни вируси  tennis

Додо, супер е, че най-накрая си идват нещата по местата, крайно време беше  smile

Sunray ни се скри днес, но ще си я чакаме и утре да дойде да разкаже за прегледа  smile smile

Лека нощ на всички  sleeping До утре!

Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: август 18, 2010, 03:52:48 »

Гадната температура пак се покачи до 37.2 С . Интересното е ,че според тукашните доктори нормалната температура е 37С. да обаче моята винаги е била по-ниска около 36.2 и 36.5.С. и когато се качи до 37 аз си усещам и се чувствам като болна, но какво да им обяснявам. Утре пак ще звъня на моя лекар, да вземе да ми изпише нещо, че тоя ацетаминифен нищо не помага.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: август 18, 2010, 08:11:20 »

Мири и според мен е така, норамалната температура трябва да е по-ниска от 37 градуса, но има нещо друго - по време на бременността, особено през първите месеци, е нормално температурата на жената се повиши до 37,2 - 37,3 градуса. Там има ли парацетамол??  Ако има  можеш да пробваш с него - абсолютно безвреден е за бебето. Тук при нас всъщност това е единственото лекарство, което е разрешено по време на бременност  pardon , поне така ме съветва моята акушерката.
Оправяй се бързо  give_rose
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: август 18, 2010, 09:36:55 »

Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines