Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 23:12:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Стара Загора? - 2 част  (Прочетена 86865 пъти)
 
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« -: февруари 15, 2008, 09:06:16 »

Биби, Слънчо, не казвате докъде сте стигнали, какво става покрай вас? Girl_hide


Модератор: старата тема е ето ТУК!  good
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 15:23:01 от maria_lakova » Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 15, 2008, 10:05:10 »

Здравейте, всички!
От доста време си го преглеждам това форумче и най-накрая се реших и аз да се включа. Да ви кажа честно по мое мнение темичките доста време и нерви поспестяват   smile
Тъй като аз съм от Стара Загора, обаче с милото си живеем в София (той е от тук) и си решихме да поспретнем сватбичката в Стз. Аз го убедих, че е по-чисто и за паричките, който ще трябва да похарчим тук, в СТз ще си позволим много повече неща, абе прилагах всякакви хитринки, но стигнахме до решението да се взимаме в Стз... pardon
та сигурно през уикенда ще отскочим да хвърлим поглед на някое ресторантче и ако има време да се срещнем я с фотограф, я с диджей  danceg
Тъй като няма да сме много хора (към 70-80) сме се спрели на Орфей, но и други варианти ще попрехвърлим. А и половината от гостите ще пътуват и ще трябва да ги настаним, видях че той си е хотел с ресторант и си мислех, че можем да го наемем целия за една вечер...
Roshko, Ava i Valentinka може ли да ми пуснете на лични координатите на вашите предпочитани фото, оператори и диджей, че да не се лутам да ги издирвам в последния момент...
А, пропуснах най-важното мислим събитието да е или в началото на май или в края на юни, обаче докато се намотаем незнам кога ще успеем да организираме всичко  blush
Това е засега от мен! По една  give_rose ви пращам по случай вчерашния празник!


Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #2 -: февруари 15, 2008, 10:36:07 »

Еййй,супер, още една заралийска булка! yahoo  Welcome миличка!

За Орфей мога да ти съдействам- работя за собственика  blush Ако искаш ми пиши на лични. Хотелът няма да ви побере гостите обаче  Girl_hide

Имаш предостатъчно време според мен!  good

Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 15, 2008, 12:02:07 »

Благодаря ви!
Незнам вие как сте, ама аз някак си при мисълта за сватбата и леко изпращявам. Хем се кефя, след малко се скофтвам и даже и на рев го обръщам.
Даже една приятелка вчера ме пита дали не съм бременна, че толкова често съм си променяла настроенията  Oh my ...
Незнам къде ще му излезе края, че има доста време дотогава, страх ме е съвсем да не психясам smile
 new user
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 15, 2008, 12:54:53 »

хаха
стига бе! всички сме така, ама просто мисли за положителното и готово smile
аз поне съм така! отначало аз много се бях психирала от мисълта, че се женя и че едва ли не свършва света, ама това не е така!!!айде, по-весело, ще сме най-хубавите булки!!!!!!!!!!!!! :П diablo
 yahoo yahoo yahoo
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 15, 2008, 15:22:57 »

Сладуркии, давайте идеи за менu спешно!!!
Рошко, какво предлагат на баните, знеш ли?
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 15, 2008, 15:34:27 »

да, значи понеже се оказа че управителя на станцията е много добър приятел на майката на Влади и ни даде менюто за самия ресторант и каза да си изберем...
ние мислим да включим само храна от ресторанта и да вкараме всичко останало.
има всичко в това меню, но според мен трябва да е традиционно, без изгъзици... - извинявайте за израза.
каквото искаш - това може - ти правиш съчетанието на баните, просто има определн минимум.
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 15, 2008, 15:42:30 »

ясно ми е това, но аз се колебая какво да вклуча...нали не съм виждала тяхното мену, даайте ми идея
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 15, 2008, 16:12:24 »

има всичко Валка - салати - шопска, овчарска, гръцка.. - като в нормално заведение...
ако питаш мен най-удачно да е шопска с чушки примерно, за да може всички да я ядат...
след това предястие... - примерно аз искам едни рулца - едно зеленчуково и едно с шунка.., след това вечерята да е пилешка пържола и свинско шишче примерно, с гарнитура от зеленчуци и картофи соте (не пържени, защото стават на подметка), след това мезета, ядки и плодове ще има и тортата накрая...
това е моята идея поне...
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 15, 2008, 16:18:56 »

 girl_wink danceg smile heart yahoo
Здравееейте, мили момичетааааааа!
Аз съм безкрайно щастливаааа!
Привет на новата бъдеща булка от Стара Загора!!
Искам да споделя с вас какво ми се случи вчера /както си знаех ,де , хихихи/
Милото ми подари пръстен!!!! Снощи , беше много хубаво..
Бяхме у нас, двамата, вечеря на свещи, ..рози, ухание на любов...ииии, виждам го аз че е леко нервен, ама нищо не казвам .По едно време ме моли да му донеса нещо от спалнята, аз отивам и на леглото пръснати листенца от рози, и една малка червена кутийка...Разплаках се, той стоеше на вратата и ме гледаше...Каза че ме обича и ми подари страхотен пръстен...
Ох,  cray smile smile :)Направо настръхвам като се сетя
А бях сигурна, че така ще стане, усещах го..
Това ми е едната новина- прекрасна!! Другата е че намерих диджеите, които издирвааааааааааааааааах!   danceg
Тя е Ели, а той Жоро:))) Вече им имам телефоните и горещо ги препоръчвам на всички и на новата ни приятелка, на която предстои сватба.
Ужасно съм развълнувана, целувам ви, пак ще пиша! smile
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 15, 2008, 16:43:50 »

Олеле Слънчо, много е готино   twohearts Поздравления!

Ние с милото само си говорим за сватба, ама още няма официално предложение с пръстен. Като го знам как се притеснява си представям какво шоу ще е...Ама като тебе и аз ги усещам изненадите предварително, тъй че си мисля, че ще го надуша момента предварително smile
Моля те изпрати ми на лични координатите на тези двамцата сладури диджейте да ги преслушам pleasantry
Този уикенд си мисля да посъбираме малко оферти...
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #11 -: февруари 15, 2008, 16:59:18 »

Добре дошла на новата старозагорса булка и от мен!  Good luck
казвай,ако можем да помагаме с нещо.
Много се радвам за Слънчо, звучи наистина много романтично...
моята подготовка напредва, взех си поканите от София,пораздадох вече някои. Ходихме уикенда за ден и половина до СЗ и си взехме халки от СЗ (след минаване през Пазарджик, където бяхме разочаровани , защото наи-евтините бяха по 32лв грама, ама ги правели в Турция и не гарантирали за качеството  NO ) Милото вече има костюм и вратовръзка и риза,много е готин с тях.  hi А моята рокля са ми я ушили голяма - и широка и дълга sad и сега я оставих да я свиват, та март пак ще ходя до СЗ да видим резултата, дано е добре. Та имаме основните неща вече - както казва 1 приятелка, защо не се ожените март, вие сте готови,как ще чакате до май smile
Иначе и аз се вълнувам страшно много, много често ме свива стомаха, а имам оше толкова време. Не снам милите Ава и Валентинка как се чувстат, като събититето е толкова близко. Стискам ви палци висичко да мине както си го мечтаете и да бъде невероятно тържеството...
Активен
Roshko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 641


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 15, 2008, 17:05:12 »

като те слушам миличка и ми се сви стомахчето - спомних си предложението на милото към мен smile
ама и аз усетих изненадата и даже малко я развалих, ама това е друга тема smile
хайде...
чао от мен, няма да пиша 10-тина дни, Банско ме зовеееееееееееееееее I-love-winter winter-ski winter-ski winter-ski
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 15, 2008, 18:01:11 »

Благодаря за топлото посрещане на всички!
А на Roshko весело спускане по пистите и ще чакаме после да разказваш  snow-man
Активен
pifcho
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 15, 2008, 22:27:36 »

Момичета, здравейте!
Вие много сте напреднали вече smile
Ние сме все още на търсене на DJ. Slyn4o, моля те прати ми координати на Ели и Жоро на личния и ако знаеш и цени. Обаждахме се на 2-3-ма DJ и доста скапичко на час взимат.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines