Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:50:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176296 пъти)
 
ralitoo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #390 -: март 18, 2009, 16:02:24 »

Денито ми ние сме в София пък и аз нямам много възможности защтото организирам сватбата си от чужбина и не много фирми ми обърнаха внимание,а жената с която говорих ми влезе в положение и започна да ми обяснява веднага всичко да ми показва места като дори незнаеше дали ще я наема,незнам може би се залъгвам. huhhuh.gif
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #391 -: март 18, 2009, 18:19:34 »

 Изчитайки последните 10-15 поста се хващам за главата и питам : " Хора, какви са тези семейни фирми наричащи се сватбени агенции /DJ-баща,оператор-съпруга, фотограф-син, координатор-дъщеря... / Какво е това чудо ? Ега ти семейния бизнес.. То криза, криза, ама чак такъв наплив за този бизнес. Вярно, че тази година сватбите са много, но са много и "агенциите".
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 18, 2009, 22:31:03 »

Еми - случват се и такива работи, какво да правиш. Пък и те не работят от скоро... pardon
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #393 -: март 19, 2009, 08:45:05 »

момичета, благодаря ви за отговорите. Аз вече взех решение..... ТЯ ще е  yahoo  Агентката се казва Петя - от  Пърфект ивент....  Вече имам и wedding plan  danceg  и започваме да действаме. Много ми харесва, че е организирана, помислила е за много детайли и най-важното не ми налага хората, с които работи.

мариана... преди година-две бях на сватба организирана от тази агенция. ако не се лъжа говориш за - www.perfectevent.bg .... не съм близка с булката и незнам дали е останала доволна, но сватбата беше прекрасна. Естесвено то и от младоженците и от хората си зависи, но украсата беше на агенцията, ритуалът беше изнесен и много красиво направен, естествени цветя, арки....  ресторанът беше с едни воали.... приказно... и водещият беше много дискретен и се съобразяваше с настроението на гостите, снимките са като картинки. Агентката им беше колежка на младоженеца - работила е  като ПР и ивент мениджър и прави и сватби. Успех със сватбата и да стане както си я представяш. smile

Момичета, ние  трябва ли лично да се срещаме с фотографа, диджея и водещия  преди сватбата crazy  Агентката ме съветва, че трябва, ама не е ли редно тя да уточнява детайлите с тях... нали тя ми е посредника все пак.

не оставай всичко в ръцете на агентката ти. тя може и правилно да обясни на хората, но личният контакт е много важен. Хем хората ще опознаят вас и вкусовете ви от първа ръка. Ние вече се видяхме с нашия DJ и толкова време си говорихме, уточнявахме нещата в най-големи подробности. И мисля, че е задържително да се видите и двамата с тях. За да няма после гибеци, чалги и други подобни, които не искате на сватбата си.
« Последна редакция: март 19, 2009, 08:49:06 от buboleche » Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 19, 2009, 09:05:28 »

Аз ще ползвам агентка, но само за украсата за церемонията и ресторанта, като в услугата й влиза и настаняването на гостите, но аз си имам 5 страхотни шаферки и надали ще се възползвам. Видяхме се много набързо, защото трябваше да пътувам, но си разменихме и-мейлите и сега аз й пиша какво точно искам със снимки и подробно описание, тя пък ми отговаря какви ще са цените и ми дава идеи и съвети. Естествено, преди сватбата пак ще се видим и заведно ще уточним как точно ще изглежда всичко, но е многоотзивчива и внимателна, много съм доволна.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #395 -: март 19, 2009, 20:13:58 »

 Ралито, щом ти е допаднала жената - действай! Понякога трябва да се доверяваме на инстинкта си, а щом си останала с добри впечатления, значи всичко е наред. Аз пак държа да подчертая, че не съм на 100% сигурна, че озвучаването и водещия са били избор на агенцията, но и да са били - за София ще са други най-вероятно. А както вече казах, украсата им беше хубава.
Късмет с избора! Стискам палци всичко да се получи перфектно!
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #396 -: март 20, 2009, 16:10:46 »

AIVEN ..... доста добра жената с която говорих и за цялостна организация ми иска около 500 лв?

Ралито, 500 лева за цялостна организация е нереално ниска цена и аз бих  сериозно се замислила  дейността и услугите на агенцията. Не знам ти как си представяш твоята сватба, но  ако погледнеш сайта на някои от по-големите агенции, примерно Приказен ден, които са безпобно скъпи ще видиш за класата която имат. Какъв стил и вкус могат да имат дизайнерките на агенация, която ще ти направи сватбата за 500 лева. Че какво са 500 лева в днешно време?!? Сериозните агенции  работят с поне няколко човека, не говоря за подизпълнителите, имат разходи за много неща, наеми и прочее, самото присъствие на агента в сватбения ден струва поне 150- 200 лева... 500 лева за всичко от А до Я и изключително малко. За мен минимумът който нормалните агенции посочват е 750 лева за цялостна организация и то без в тази цена да влиза координиране на сватбения ден. Помисли си пак преди да наемеш тази агенция?
« Последна редакция: март 20, 2009, 16:17:20 от mariana_popova » Активен
ralitoo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #397 -: март 20, 2009, 18:17:55 »

Благодаря на всички започнах да общувам и с други агенции и ще видим накрая какво ще се получи. smile
Активен
ambar
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #398 -: март 21, 2009, 10:37:55 »

Здравейте момичета!
Следя темата от известно време и много се радвам, че попаднах на нея тъй като имам подобна дилема като на ralitoo. Имах среща с три агенции. Две от тях много ме впечатлиха с портфолиото си, но за съжаление не са ми по джоба. В третата се оказа, че датата им е заета и ме насочиха към четвърта агенция, като ми я препоръчаха. Срещнах се с  въпросната дама и в интерес на истината ми допадна. Оказва се, че агенцията е нова, по думите на агенката има опит в организирането на сватби, тъй като е работила в хотели като организатор. НО! Цената която ми поиска за организацията е по- ниска от другите агенции и това ме притеснява!
Как мислите дали бих могла да и се доверя?
Първо:Естествено е да се усъмниш в качеството на услугата, която предлага.
Второ: ОК, организирала е сватби в хотела в който е работила, но дали ще се справи извън хотела?

Това много ме притеснява и бих помолила за съвет!
Лошото е, че не разполагам с много време и съм се панирала малко  sad
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #399 -: март 21, 2009, 10:41:33 »

Амбър, според мен е хубаво да се видиш с още няколко агентки... агенциите в софия са доста и има такива по джоба на всеки. А що се отнася до новите агенции.. всички са почнали от някъде...  Разгледай  сайта, идеите които ти предлагат.... ако това като визия ти допада... действай...  А ако искаш ми пиши на лични,  с какъв бюджет разполагаш... мога да ти препоръчам няколко агенции... аз нали доста пообиколих и вече имам представа
« Последна редакция: март 21, 2009, 10:45:17 от peteto77 » Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #400 -: март 21, 2009, 11:50:41 »

мариана... преди година-две бях на сватба организирана от тази агенция. ако не се лъжа говориш за - www.perfectevent.bg .... не съм близка с булката и незнам дали е останала доволна, но сватбата беше прекрасна. Естесвено то и от младоженците и от хората си зависи, но украсата беше на агенцията, ритуалът беше изнесен и много красиво направен, естествени цветя, арки....  ресторанът беше с едни воали.... приказно...

Буболече, да това е агенцията.... аз вече избрах да работя с тях. Гласувах им доверие... защото мацката ми допада и има стил като моя... като не натрапва мнението си, а ме съветва и ми дава разумни идеи. И най-важното ще напасне нещата така, че да се вместим в бюджета. вече  сега малко се поуспокоих, че вече има кой да се занимава с организацията. успех и на теб за твоята сватба... smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 21, 2009, 12:56:31 »

Промоционална оферта за украса ресторанти - 300лв - Арка, четири стойки, икебана булчинска маса, икебана кола, икебани маси гости.


РЕКЛАМИТЕ СА ЗАБРАНЕНИ В ТОЗИ ФОРУМ. ЧЕТЕТЕ УСЛОВИЯТА
« Последна редакция: март 21, 2009, 13:42:16 от Teo » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #402 -: март 21, 2009, 14:19:13 »

Здравейте момичета!
Следя темата от известно време и много се радвам, че попаднах на нея тъй като имам подобна дилема като на ralitoo. Имах среща с три агенции. Две от тях много ме впечатлиха с портфолиото си, но за съжаление не са ми по джоба. В третата се оказа, че датата им е заета и ме насочиха към четвърта агенция, като ми я препоръчаха. Срещнах се с  въпросната дама и в интерес на истината ми допадна. Оказва се, че агенцията е нова, по думите на агенката има опит в организирането на сватби, тъй като е работила в хотели като организатор. НО! Цената която ми поиска за организацията е по- ниска от другите агенции и това ме притеснява!
Как мислите дали бих могла да и се доверя?
Първо:Естествено е да се усъмниш в качеството на услугата, която предлага.
Второ: ОК, организирала е сватби в хотела в който е работила, но дали ще се справи извън хотела?

Това много ме притеснява и бих помолила за съвет!
Лошото е, че не разполагам с много време и съм се панирала малко  sad
Хващаш тези които са ти по джоба и действаш.Но преди всичко трябва добре да помислиш и да не действаш импулсивно а с разум.Пожелавам ти успех. good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #403 -: март 21, 2009, 16:55:08 »

Здравейте!
Моята сватба е далеч, но искам да се ориентирам в нещата и специално украсяването на ресторанта ми е невероятен проблем. За самата организация - аз ще я поема 1. защото ми се иска 2. защото мога 3. защото не се доверявам на друг.  Но за украсата - няма как аз да си я направя в този ден. Мислех да се обърна към агенция, но понеже е далеч събитието и ми е неудобно да ходя и да говоря с хората, обеснявайки им, че имам сватба след година. Писах мейл на една агенция, но не ми отговориха, вапросът ми беше - в цената, коята е посочена за услугата по украсяването дали включва цената за самата украса или това е само хонорара на агентите, които ще си направят труда да украсят. Ако някой може да ми каже, ще съм много благодарна!!! Помогнете ми да се ориентирам, защото в главата ми е страшна каша! 
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 21, 2009, 17:40:45 »

Здравейте!
Моята сватба е далеч, но искам да се ориентирам в нещата и специално украсяването на ресторанта ми е невероятен проблем. За самата организация - аз ще я поема 1. защото ми се иска 2. защото мога 3. защото не се доверявам на друг.  Но за украсата - няма как аз да си я направя в този ден. Мислех да се обърна към агенция, но понеже е далеч събитието и ми е неудобно да ходя и да говоря с хората, обеснявайки им, че имам сватба след година. Писах мейл на една агенция, но не ми отговориха, вапросът ми беше - в цената, коята е посочена за услугата по украсяването дали включва цената за самата украса или това е само хонорара на агентите, които ще си направят труда да украсят. Ако някой може да ми каже, ще съм много благодарна!!! Помогнете ми да се ориентирам, защото в главата ми е страшна каша! 
За всеки град е адски различно ! Обикновенно във всяка агенция ти дават възможност да си определите бюджет и най вече да уточните как точно си представяте р-та или поне какво искате да ползвате ! А това че сватбата е още далече не значи , че трябва да те е срам да ходиш по агенции и да питаш ! Напротив хубаво е ,че си започнала от рано за да имаш време за достатъчно инфо ! А ако някоя агенция те отпрати с аргумента че е още рано мисля , че си е чисто неуважение ! Успех с подготовката !   good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines