Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:32:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176283 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #300 -: март 02, 2009, 21:10:52 »

 Аз също съм на мнение, че е много малък процентът на използвалите услугите на сватбена агенция. По принцип тенденцията е към увеличаване на този процент. Причината за този нисък процент не е само финансова. Манталитетът е нещото, което също влияе. Българинът все още не иска да даде пари за нещо, което той твърди и е убеден, че може да свърши сам.
Активен
katter
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #301 -: март 02, 2009, 21:41:04 »

Съгласна съм много че го има фактора манталитет, има също роднини които се месят. Аз лично избрах агенция и въпреки че имам притеснения от гледна точко заплащането за сега съм доволна. Разбрах че някой ден ще ползвам агенция още докато наблюдавах моя колежка която организира сватбата си сама. Първо използваше половината си работен ден в провеждането на телефонни разговори по сватбените въпроси и второ се стигна 1 седмица преди сватбата до подробности като колко лайма трябва да се закупят. За мен избора за това се свежда до това колко време имам на разположение и ако човек няма възможност да инвестира необходимото време агенциите определено си заслужават. За сега поне смятам така но все още има 8 месеца до моята сватба.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 03, 2009, 00:13:11 »

Аз също съм на мнение, че е много малък процентът на използвалите услугите на сватбена агенция. По принцип тенденцията е към увеличаване на този процент. Причината за този нисък процент не е само финансова. Манталитетът е нещото, което също влияе. Българинът все още не иска да даде пари за нещо, което той твърди и е убеден, че може да свърши сам.
  Манталитета още доста дълго време ще го има ! Аз всичко мога ни е като девиз на нас българите . Макар че има доста момичета които се справят блестящо и сами ! Особенно ако разполагат с достатъчно време за да организират всичко сами. Ако можехме сами да се лекуваме или сами да си сменяме дограмата и куп други неща нямаше да има толкова лекари и фирми !  good
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 03, 2009, 00:41:22 »

nasi , ти го каза много правилно и точно  good
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: март 03, 2009, 01:20:15 »

nasi , ти го каза много правилно и точно  good
  Offtopic е да как няма да е така като nasi е от страната на агенциите, всъщност самата nasi е агенциика или така ми се струва  nea
« Последна редакция: март 03, 2009, 02:36:40 от ками » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: март 03, 2009, 12:08:23 »

Ками, точно така е самата Наси е агенциика.
Като заговорихте за това се сещам винаги за сватбата на Инакстаса и как агенцията злоупотреби с нейната украса и идеите и.
Така че мили агенти ще мине много време докато вие се научите да работите както трябва.
И всичко това е много  Offtopic
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 03, 2009, 12:31:31 »

 точно заради това ме подразни мнението на наси, а това за злоупотребите magi_st това се случи не само с Ина ами и с мен, украсата идеийките и всичко беше мое, най- накрая ми откраднаха половината от нещата, продължават да си правят реклама с мойте неща за който те нямат никаква заслуга а и на всичкото отгоре ми дадоха най- накрая сметка за която да ти се завие свят... е много правилно си го казала
Така че мили агенти ще мине много време докато вие се научите да работите както трябва.
... не ни е виновен само маталитета а и ви имате много голяма вина, а не като чуете сватба и опссс време е за големите пари
извинявам се за  Offtopic но наистина ме подразни това исказване
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #307 -: март 03, 2009, 17:01:39 »

Момичета, някой чувал ли е за агенция Пърфект ивент crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 03, 2009, 19:15:15 »

точно заради това ме подразни мнението на наси, а това за злоупотребите magi_st това се случи не само с Ина ами и с мен, украсата идеийките и всичко беше мое, най- накрая ми откраднаха половината от нещата, продължават да си правят реклама с мойте неща за който те нямат никаква заслуга а и на всичкото отгоре ми дадоха най- накрая сметка за която да ти се завие свят... е много правилно си го казала... не ни е виновен само маталитета а и ви имате много голяма вина, а не като чуете сватба и опссс време е за големите пари
извинявам се за  Offtopic но наистина ме подразни това исказване
Съжалявам че сте се подразнили , но не мисля че можете да слагате всички под един знаменател ! В профила ми няма нищо скрито ! Колкото до това че някой е пострадал от агенция не значи че всички са некадърници ! Изключвам себе си и мога да кажа че има доста агенции които работят добре и са коректни с клиентите си ! Незнам защо се нахвърляте така все едно тези които работят нещо свързано с сватбите са убили човек или са ви засегнали личното ви его ! Не мислете че хората които са тук едва ли не са в форума за да си набавят сватби ! Ако от форума някой си набавя сватби то със сигурност ще фалира още на първата год ! Не случайно споменах че тук момичета са доста оправни и повечето неща си ги организират сами ! На мен лично ми е интересно да чета бъдещите и бивши булки какво харесват и какво не !  Защото тук могат да се прочетат различни виждания и мнения от различни райони на България ! Не е нужно да скачате така срещу всеки !
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #309 -: март 03, 2009, 19:49:04 »

момичета, кой друг тук е от агенция
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #310 -: март 04, 2009, 01:36:05 »

 По никакъв начин не сте прави с това си отношение към Nasi или някой друг член във форума. Аз лично знам и за други като нея тук, но едва ли това е най-важното.
 Момичета ! Не си мислете, че сте открили "топлата вода" с вашите идеи. Похвално е, че сами се справяте с много от нещата и така трябва да бъде, но все пак има и такива, които не могат да се справят, нямат физическо и психическо време, искат нещата да са по-различни, имат повече парички и знаят, че за времето, в което ще се правят на много оправни ще спечелят финансов ресурс за още 5 сватби. Сватбените агенции се интересуват от тези хора. Това не значи, че се пренебрегват всички останали. Аз, ако имах сватбена агенция ще обръщам внимание на всички, които са се обърнали към мен по всякакъв повод, срещу съответното заплащане, независимо от дохода. Клиентът е клиент и за 1 лев стойност на услугата и за 1 000 000 лева.
 Този манталитет на спестовност трудно ще се изкорени във всеки от нас. Като човек със собствен бизнес от дълги години Ви уверявам, че не важни са величината на разходите, а тази на приходите. Мен ме интересува приходната част в моя бизнес, в бюджета на моето семейство и т.н. Разходите са си разходи. При един нормален начин на живот те са константна величина. Приходите обаче не са константа.
 Сватбените агенции тепърва ще навлизат по-интензивно в протичането на това събитие и непрекъснато ще стават по-добри / някои от тях /. Така, че е излишно да се настройвате срещу тях.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 04, 2009, 02:16:34 »

 Offtopic извинявам се за поредния ми  Offtopic тук, обещавам че е за последно просто искам да изясня нещо, Pachoran, аз не съм настроена срещу nasi нито срещу агенцийте, просто казах че nasi говори от гледаната точка на агенциите...

Момичета ! Не си мислете, че сте открили "топлата вода" с вашите идеи.

аз не твърдя че съм открила топлата вода с мойте идейки, просто ме е яд когато някой парадира с тях след това и се изтъква колко е добър без да има ама никава заслуга за нищо от това дето парадира. е опитах се да бъда визможно най- кратка и ясна да не ни се карат много модераторите за  Offtopic. както казах спирам да коментирам вече тази тема, завършвам с цитата на magi_st
Така че мили агенти ще мине много време докато вие се научите да работите както трябва.
 
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #312 -: март 04, 2009, 08:55:19 »

бъдещи булки и агентки, 1000 лева много ли е за цялостна организация за сватба?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 04, 2009, 09:16:11 »

бъдещи булки и агентки, 1000 лева много ли е за цялостна организация за сватба?

Миличка, за да се разбере дали е много или не - 1-во трябва да кажеш какво точно включват тези 1000 лв... цялостна организация е доста грубо понятие.. и освен това е нужно най-вече с въпросната агенция да уточните черно на бяло какво ще направят те за тези пари, за да не се окаже после, че трябва да доплащате... sad
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 04, 2009, 09:44:24 »

Агенцията, която сме избрали предлага пакет, който включва всичко, наистина всичко по организацията на сватбата за 1090 лв. Присъствието в деня на сватбата се плаща отделно. Става въпрос за Варна.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines