Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:44:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176292 пъти)
 
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 06, 2008, 23:42:16 »

Здравейте! Ние със съпруга ми също се възползвахме от услугите на сватбена агенция. baba_marta вече спомена за нея - "Амур". Искам да ви кажа, че ние останахме страшно доволни от Емилия-сватбената агентка. Нямаше определен брой на посещения и след това заплащане за допълнителни срещи, както прочетох в коментарите по-горе, даже по едно време започнах да си мисля, че ще им втръсне от мен. Всичко беше на ниво.Bravo
 Понеже сватбата ни беше в градината на ресторанта до последният момент не се знаеше къде точно да се подреждат масите, защото постоянно преваляваше и до последният момент тя поддържаше връзка с мен по телефона и ме държеше в течение на всичко, като естествено не мога да кажа, че ми е досадила. С две думи - ПРОСТО НЕВЕРОЯТНИ.  give_rose
Възползвахме се от почти всичките им услуги - украса на колата, на масите; два букета (единият за хвърляне) - за които цветята ги беше взела от София, понеже по това време никаде в Пазарджик нямаше фрезии; фото, видео, DJ, водещ; подаръчета за гостите. Като се замисля май само поканите не бяха от тях. 
Ако някой се интересува и иска повече инфо за тях да пише - ще се радвам, ако мога да помогна.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 09, 2008, 21:38:37 »

за амур хич не споделям горното мнение;

бях на сватба, която те организираха, около 15 дни след нашата;

искам за ви кажа, че булката беше без букет, защото предоставеният от агенцията не ставаше и за изтривалка - видях го в колата на кумата;

като гост мога да кажа, че персоналътна ресторанта и шаферките се грижеха за нашият комфорт инастаняване;

менютата, номерата на масите, както и подаръчетата бяха страшно елементарна изработка;

това е моето мнение като гост - полза от агентите не видях;

дори не пуснаха книгата за гостти - аз свърших тази работа, макар да не съм близка на младоженците, но бях прясна прясна младоженка;

настаняването по масите - шаферките го реализираха;

украсата - младоженците до колкото знам избраха всичко, но реално помощ от агенцията нямаше; водещ и програма - не коментирам;

красотата на ресторанта бе, че е градина и белите шатри, които младоженецът сам си набави;


само да ви кажа, че младоженците се ядосваха и нервираха; объркаха им цялата сватба;

това е от мен
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 10, 2008, 13:57:58 »

 gostenka_82 аз изказвам само моето мнение. За букета не знам какво е искала булката и дали са й го правили от агенцията, защото за моят, който си го избирах от списание "Сватбата" ходиха до София да ми търсят фрезии, защото в Пазарджик по това време вече бяха преминали и направо останах очарована от него-беше абсолютно същият като на снимката. Това долу на снимката е той. Не знам, сигурна ли си, че това са били Амур? Питам, защото просто не мога да повярвам това, което пишеш, понеже при нас беше пълната противоположност на това което казваш. Не го отричам, че може и да е станало нещо, просто ми е чудно.


* 2008_3[1].jpg (42.54 KB, 200x182 - видяно 2361 пъти.)
« Последна редакция: декември 10, 2008, 14:03:16 от deskatap » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 10, 2008, 18:56:48 »

точно от агенцията го бяха донесли букета;

аз не казвам, че това, което описваш ти не е вярно, а само споделям личното си мнение от тази агенция;

просто за едни сватби се стараят, а за други - явно по-малко;

радвам се, че при теб всичко е било наред
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #229 -: декември 11, 2008, 18:17:17 »

Здравей gostenka_82,
Искам да ти кажа, че съм приятелка на Сави и бях гост на тази сватба. Мисля, че малко преувеличаваш. Да наистина букета не беше това, което искахме, но и ние имахме вина, че не пратихме снимка, с това което искахме. Незбравяй, че целият ден валя като изведро и всичко беше мокро и когато ние пристигнахме в ресторанта аз лично видях, как точно разместваха масите, защото иначе гостите на младоженеца трябваше да стоят на мокрите столове. Що се отнася до настроението на младоженците, то се развали заради ди джея, в случая беше Кънчо Ковачев, който мила не наехме от Амур, а лично, щото беше много прехвален, та този същия беше забравил списъка с песните на младоженците. Агенцията бе наета само за украса, така че според мен те си бяха свършили тяхната работа. Ако невярваш - питай булката.
« Последна редакция: декември 11, 2008, 19:55:43 от nachinaesht_svatbar » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: декември 11, 2008, 18:19:13 »

Хайде почна се - потребители с по 1 мнение, специално регистрирали се, за да защитят някой  crazy
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #231 -: декември 11, 2008, 18:24:34 »

Хайде почна се - потребители с по 1 мнение, специално регистрирали се, за да защитят някой  crazy

Аз наистина точно затова се регистрирах, за да обесня ситуацията от това което знам и съм чула от булката, а не да защитатавам, когото и да било. Щом не е важна истината, изтрийте съобщенията ми.
« Последна редакция: декември 11, 2008, 19:57:53 от nachinaesht_svatbar » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: декември 11, 2008, 18:32:57 »

Аз наистина точно затова се регистрирах, за да обесня ситуацията от наша гледна точка, а не да защитатавам, когото и да било. Щом не е важна истината, изтрийте съобщенията ми.
Само да попитам . Във крайна сметка ти от Агенцията ли си или просто гостенка на сватбата ? 
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #233 -: декември 11, 2008, 18:38:30 »

nasi,

Не само, че не съм от агенцията, ами и ти ще организираш сватбата, ако не помниш blum. Като дойда в офиса ви ще се сетиш коя съм:)
Сега поздрави и да ми направиш хубава сватба!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 11, 2008, 18:44:24 »

nasi,

Не само, че не съм от агенцията, ами и ти ще организираш сватбата, ако не помниш blum. Като дойда в офиса ви ще се сетиш коя съм:)
Сега поздрави и да ми направиш хубава сватба!
Виж въпроса ми е съвсем логичен за да разбера кой прав кой крив ! А колкото до това коя сватба ще организирам не мога да се сетя но това няма значение ! Във случая е хубаво да се видят и двете страни, защото все пак има много хора които ползват въпросната Агенция и не е нужно да се притесняват предварително ! Колегите са добри , но момичетата които са я ползвали могат най добре да кажат.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 11, 2008, 20:15:07 »

 Offtopic nachinaesht_svatbar , извинявам ти се лично, тъй като от една друга тема разбрах, че си се засегнала  give_rose
По постовете ти разбирам, че не си се регистирала само, за да защитиш въпросната агенция (против която аз нямам абсолютно нищо, дори не съм виждала работата им  give_rose ), а и защото ти предстои едно от най-щастливите събития в живота на човек - сватба!

Просто реагирах така, защото много често се появяват потребители с по едно мнение, които оспорват впечатленията на дадена булка, особено в темите за сватбените агенции, оператори, ди джеи и т.н.
А идеята е да се споделят впечатления и опит - не да се прави реклама или антиреклама на който и да е. И е много дразнещо, когато се появи някой отникъде, който веднага "скача" срещу дадено мнение с цел реклама или антиреклама.  diablo

Съжалявам, че съм те взела за един от тези "потребители-фантоми", сега се уверих, че съм останала с погрешно впечатление за което ти се извинявам.  give_rose
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #236 -: декември 11, 2008, 22:39:18 »

Момичета престанете,
Много е грозно да се коментират чужди сватби, независимо кой ги е организирал. Коментирайте си вашите. Искам само да ви кажа, че ако въпросната булка прочете тези работи за нейната сватба няма да се почувства никак добре. Зная го от личен опит - една от моите "приятелки" беше разказала колко тъпа ни била сватбата, как бонбониерите ни били парцали и прочие, не ми стана приятно, защото аз лично бях избрала всичко и аз бях очарована от моята сватба. По този начин вие не обиждате агенциите, обиждате булките. И както Наси казва нека коментират булките на дадената сватба - не гостите, защото на моята сватба коментарите бяха от завист, а не от несвършена работа на агенцията, защото на гостите никога не може да се угоди и те вечно претендират за нещо, сякаш са не гости, а главни действащи лица! Моля ви престанете! Дано булката не прочете тези глупости!
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #237 -: декември 11, 2008, 23:27:39 »

 shok защо спорите така???? Вкусове много,въпросната Агенция явно неможе да удовлетвори всички вкусове и желания,както всяка агенция най-вероятно.Всеки си има гледна точка,а и браво на Nassi,че все пак е безпристрастна,въпреки че става въпрос за нейни колеги girl_wink Bravo
« Последна редакция: декември 11, 2008, 23:36:41 от salasar » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: декември 12, 2008, 09:51:13 »

леле мале, чак имена на младоженци и прочие ...

момиче, аз видях лично букета с очите си, аз говоря за качеството на цветята, а какъв букет си е искала дадената булка като цвят и вид цвете си е личен избор;

и хайде не с този тон, ако обичаш, най-малкото защото не съм отговаряла на теб и то с подобен тон;

по полека;

като си толкова доволна от тях, защо не ги наемеш за своята сватба?????????

и аз не казвам, че сватбата не е била хубава;

и недей споменава имената на хора, които в случая нямат нищо общо;

Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: декември 12, 2008, 09:57:38 »

Момичета престанете,
Много е грозно да се коментират чужди сватби, независимо кой ги е организирал. Коментирайте си вашите. Искам само да ви кажа, че ако въпросната булка прочете тези работи за нейната сватба няма да се почувства никак добре. Зная го от личен опит - една от моите "приятелки" беше разказала колко тъпа ни била сватбата, как бонбониерите ни били парцали и прочие, не ми стана приятно, защото аз лично бях избрала всичко и аз бях очарована от моята сватба. По този начин вие не обиждате агенциите, обиждате булките. И както Наси казва нека коментират булките на дадената сватба - не гостите, защото на моята сватба коментарите бяха от завист, а не от несвършена работа на агенцията, защото на гостите никога не може да се угоди и те вечно претендират за нещо, сякаш са не гости, а главни действащи лица! Моля ви престанете! Дано булката не прочете тези глупости!

Да, и аз това исках да кажа - че е най-добре да се споделят лични впечатления от самите булки, защото те са били хората, които най-често са комуникирали с дадената агенция и те единствено могат да бъдат критерии, дали желанията им са били разбрани и реализирани правилно, а не гостите, които в повечето случаи нямат никаква допирни точки с организацията.  good

Цитат
 защо спорите така???? Вкусове много,въпросната Агенция явно неможе да удовлетвори всички вкусове и желания,както всяка агенция най-вероятно.Всеки си има гледна точка,а и браво на Nassi,че все пак е безпристрастна,въпреки че става въпрос за нейни колеги  

Лично аз не споря и абсолютно подкрепям мнението, че вкусове много и най-различни и всеки си гледа от неговия ъгъл, а всъщност най-важни са впечатленията на самите младоженци и е най-важно, дали на тях им е харесало!  good Предлагам да прекратим разговора в този дух, защото мисля, че ситуацията е изяснена.  Bravo

gostenka_82, не се пали толкова, миличка! Естествено, че и ти можеш да споделиш мнение, особено щом си видяла с очите си за какво качесто на цветята става въпрос и още повече ти не коментираш колко хубава е била сватбата. Но наистина няма смисъл от задълбаване, защото ей сега ще се изсипят поне 3 поста срещу теб и ще стане... girl_impossible
Най-добре според мен помолете въпросната булка да се регистрира и да разкаже сама.  good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines