Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:54:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176300 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 05, 2008, 14:04:34 »

Момичета отзиви за "PARTY TIME"? Някой възползвал ли се е от услугите им?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 05, 2008, 15:24:38 »

Не съм сигурна, че държат да се наричат сватбена агенция, по-скоро се специализират в украса, но сайтът им е www.getmarriedbg.com. Ели ми прави украсата на ресторанта, букета, колата, бутониерите и църквата - снимките са в албума ми. Заедно с мъжа й я измислят и реализират, той е дизайнер. Тези стойки с мидичките на масите са от него.

Честно казано, имат ресурса и ентусиазма да направят и сватба на луната. girl_wink Много са готини, хипер организирани и правят всичко със страшен мерак. Много горещо ги препоръчвам.

« Последна редакция: ноември 05, 2008, 15:28:14 от snezhito » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 05, 2008, 15:46:59 »

Не съм сигурна, че държат да се наричат сватбена агенция, по-скоро се специализират в украса, но сайтът им е www.getmarriedbg.com. Ели ми прави украсата на ресторанта, букета, колата, бутониерите и църквата - снимките са в албума ми. Заедно с мъжа й я измислят и реализират, той е дизайнер. Тези стойки с мидичките на масите са от него.

Честно казано, имат ресурса и ентусиазма да направят и сватба на луната. girl_wink Много са готини, хипер организирани и правят всичко със страшен мерак. Много горещо ги препоръчвам.


за кои става въпрос?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 06, 2008, 10:47:37 »

за кои става въпрос?

Tasy, не ти разбирам въпроса. Написала съм сайта - Ели и Делян са имената на хората. Не знам дали имат някакво специално име на фирмата, различно от името на сайта, затова дадох сайта.
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 13, 2008, 14:07:06 »

здравейте мили младоженки, разбрах от моята вече приятелка, която ми направи невероятните сватбени покани, че организира с една агенция невероятно и прекракрасно сватбено изложение в гр.Троян, с награди и отстъпки, ще дадат много прекрасни идеи за сватбеното тържество!
Изложението ще се организира на 11 и 12 април 2009г.в Хотел Шато Монтан, гр. Троян! Въпреки, че моята сватба мина вече, мисля да отида, купона ще е страхотен! yahoo yahoo yahoo
Ако се съберат достатъчно хора ще има вечерно шоу и ревю с булченски рокли *YAHOO*СУПЕРРРР, като някои бивши клиентки ще бъдат поканани да дефилират с рокли :bravo:ЧУДЕСНО!

 http://www.weddingbg.com/novini.html danceg
Успешни приготовления и възползвайте се от това прекрасно и романтично  изложение heart good
« Последна редакция: ноември 13, 2008, 14:14:49 от deni1709 » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 15, 2008, 19:13:12 »

Момичета отзиви за "PARTY TIME"? Някой възползвал ли се е от услугите им?

Ако имаш предвид Парти тайм - фотограф и видеооператор - те са много добри - на Герка, ако не се лъжа, както и на други съфорумки - те са ги снимали. Много красиви снимки, всички "екстри" - видео покана и там каквото си избереш. Но са скъпички.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 15, 2008, 22:47:57 »

много се чудя на коя агенция да се доверя, хем да са готини, хем да не са безумно скъпи Girl_hide
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 16, 2008, 18:23:55 »

tasty, а сигурна ли си че изобщо ви трябва агенция? Вие доста отрано се подготвяте и дори вече сте готови с някои неща. Агенцията ще ти трябва евентуално само за украсата, може би.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 16, 2008, 21:20:37 »

много се чудя на коя агенция да се доверя, хем да са готини, хем да не са безумно скъпи Girl_hide
   Ами ако найстина сте готови със повечето неща и ползвате само частична услуга от Агенция няма да ви излезе скъпо . Е ако имаш предвит украса примерно би трябвало ти да си определиш бюджета !
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: ноември 16, 2008, 22:18:44 »

искам агенцията да се грижи всичко да си е подред и всяко нещо да си бъде на мястото в деня това искам
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: ноември 17, 2008, 20:22:16 »

Трябва ти координатор на сватбата ! Във Пловдив хонорара им върви около 150 - 200 лв и следи всичко през цялото тържество ! Незнам от кой град сте но всяка агенция има обучени такива хора ! Е почти всяка !
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: ноември 17, 2008, 20:24:00 »

За София става дума
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 17, 2008, 21:47:51 »

Провери във няколко Агенции какво предлагат и най вече какъв ще е хонорара ! Обясни им че ти трябва координатор само за самото тържество и малко по рано разбира се за да наблюдава дали всичко върви както трябва при зареждането на р-та ! Успех ти желая ! Другия ти вариант е човек който е работил във р-т и да е наясно как стоят нещата от вътре !
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #208 -: ноември 20, 2008, 16:30:39 »

Да полезно е да има координатор в деня на сватбата. Цените варират според агенцията. Нормални цени за мен са между 100-150 лева, според това какво изисквате от човека. Но задължиелно той трябва да е от по-рано наясно с организацията и да е представен на хората в ресторанта, за да върви всичко гладко. Работила съм като координатори и мога да ви кажа, че е полезно наистина. Координаторът може да поеме и украсяването на ресторанта, да го направи точно както искат младоженците, да посрещне гостите. Това става със списък по азбучен ред....много е лесно, когато ги посреща непознат...няма струпване на хора и е доста официално и тържесвено. Координаторът трябва да е елегантно облечен...казва на гостите " Добре дошли на сватбеното тържество на ....и....Моля вашето име." Проверява в списъка и " Заповядайте..вие сте на 5-та маса, приятно изкарване на празника". Той следи дали украсата е направена добре....дали е готово менчето и платното за посрещането. Дали има вода и цветя в менчето  smile. Повреме на тържесвото следи за правилното протичане на обичаите...съвсем ненатрапващо може да попита гостите дали имат нужда от нещо. Може да помогне на булката, ако има някакъв проблем...да я скрие за момент от камерите. Общо взето трябва да е ненатрапващ се, почти незабележим, а в същото време да е на разположение.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #209 -: ноември 20, 2008, 18:00:09 »

 Моят опит показва, че "координаторът" на една сватба няма физическата възможност и опита да свърши всичко. Ще попитате защо ? Има много причини, но най-травиалната е, че българската сватба е много динамично събитие, всяка една страна - клиент и изпълнител е неточна във времето, много от дейностите се случват по едно и също време и т.н. Ще отговорили някой на въпроса: "Във възможностите на координатора ли е например контрола върху работата на осветителна или озвучителна фирма, работата на фирма за балони, фирма за пиротехнически средства, кетъринг, сценично оборудване, палатки и шатри ?" Не мислите ли, че въпросното лице трябва да е с много опит, а не 20-годишна принцеса. Просто разберете, че има сватба и сватба.
 На каква база е ценообразуването на този вид услуга.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines