Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 00:02:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176308 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #180 -: октомври 22, 2008, 20:03:37 »

И моля да разберем "сватбарите" на каква цена какво свършиха. Много ми е интересен ценоразписа !
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 23, 2008, 13:18:10 »

Pachoran, имат сайт, ако те интересуват цени, вътре си пише всичко. Има подробен "Ценоразпис"за всички услуги.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 23, 2008, 13:33:44 »

аз също чух добри отзиви за Сватбарите, но цените как са ???
Агенция Парти Тайм ми дадоха много добра оферта, имате ли отзиви от тях?
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #183 -: октомври 24, 2008, 00:25:25 »

За "Сватбарите" зная, че са много добри. Шефката на фирмата е драматург и прави страхотни сценарии и ритуали. Аз сигурно ще я наема за водеща на сватбата ми, но от "Приказен ден" ще взема украсата, защото първо с тях се уговорих, пък и имат хубави украси. Но "Сватбарите" също имат такива. Цените са им в зависимост от това точно коя услуга искаш от тях или какъв пакет от услуги. Ако искаш влез в сайта им и разгледай галерията, за да видиш по-добре (www.svatbarite.com).   
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #184 -: октомври 24, 2008, 21:25:25 »

 Bybet0 не знам за сайта на "сватбарите", но когато отворих ценовата листа малко се уплаших - това не са реални цени. И знай от мен - подизпълнители, които предлагат всичко са кръгла нула. Има и изключения, но се броят на пръстите на едната ми ръка. Има несъответствия в цените - не са реални. Това не е бюджет. Това не е услуга. Какви са тези цени закръглени до цяло число - само това буди подозрение. Къде са разходите и къде са приходите на труд и материали. Това цена с ДДС или без ДДС ли е. Има ли такава фирма в търговския регистър ?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: октомври 24, 2008, 21:30:13 »

Има ли такава фирма в търговския регистър ?

Може още да не са се пререгистрирали girl_wink
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #186 -: октомври 24, 2008, 21:44:25 »

 И защо непременно се търси услуга само в Интернет пространството. Вие уважаеми младоженци не знаете как да планирате бюджета си за сватбата. Бюджетът на всяко едно нещо се състои основно от две части - разход и приход. Разходът е част, която зависи от прихода / изключение - държавен бюджет, бюджет на държавни фирми и институции /. В много от случаите бъркате желанието и мечтата с реалността. Сватбените агенции са далеч от нормалните фирми за услуги на пазара. Много са причините за това. В крайна сметка всики има място "под слънцето", но трябва и малко разум и професионализъм. Клиентът печели от това.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: октомври 24, 2008, 23:17:23 »

Проблема е, че повечето агенции обявяват една цена, а в крайна сметка чух, че искат доста повечко, което е безкрайно неприятно angry
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 26, 2008, 23:08:08 »

Проблема е, че повечето агенции обявяват една цена, а в крайна сметка чух, че искат доста повечко, което е безкрайно неприятно angry
  Какво значи че обявяват една цена а после искат повечко ?
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: октомври 27, 2008, 10:53:23 »

И защо непременно се търси услуга само в Интернет пространството. Вие уважаеми младоженци не знаете как да планирате бюджета си за сватбата. Бюджетът на всяко едно нещо се състои основно от две части - разход и приход. Разходът е част, която зависи от прихода / изключение - държавен бюджет, бюджет на държавни фирми и институции /. В много от случаите бъркате желанието и мечтата с реалността. Сватбените агенции са далеч от нормалните фирми за услуги на пазара. Много са причините за това. В крайна сметка всики има място "под слънцето", но трябва и малко разум и професионализъм. Клиентът печели от това.

Pachoran, нашата агентка и агенция примерно не сме я намерили в интернет, а от доволни приятели, чиято сватба организираха те. Още повече живеем в съвременно общество, с ангажирано ежедневие и е нормално човек да спестява някоя част от времето си търсейки информаци в интернет.
Що се отнася до "разходите" и "Приходите" от една сватба ще ме извиниш, но не това не е "пазар"! Или аз не те разбирам правилно или според теб, човек прави сватбата си за толкова пари, колкото може след това да си възвърне. Поправи ме ако греша. Всеки има право сам да прецени колко да похарчи за Своя ден! И защо да не си сбъдне мечтите. Понякога не всичко опира само да парите и практичността. За мен сватбения ден трябва да е такъв, какъвто си го представят и какъвто искат да е младоженците, а всеки вече си преценя как и за колко да го осъществи.
В момента в който човек реши да ползва агенция е ясно, че ще има допълнителни разходи. Ние преценихме, че можем да ги отделими си наехме такава.
Според мен влагаш доста "лично" отношение по въпроса. Явно имаш професионална причина да го правиш. ОК.
Извинявам се за  Offtopic Няма повече да коментирам въпроса. Според мен темата е да се обсъждат кои агенции работят добре, кои не толкова, за да се помогне на младоженците.


Цитат
Проблема е, че повечето агенции обявяват една цена, а в крайна сметка чух, че искат доста повечко, което е безкрайно неприятно

tasty, важното е много вимателно да разпитате за всичко в началото. При нас не са искали и стотинка отгоре от договореното. Питайте за вичко.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #190 -: октомври 27, 2008, 23:15:11 »

 Нищо общо нямам със сватбените агенции и не искам да имам. Това е мое мнение, което се опитах да изразя. Нямам лично отношение към споменатата агенция, ама нещо сметките не ми излизат. Това обаче е друга тема. Важното е да сте доволни.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: октомври 30, 2008, 23:34:21 »

Някой знае ли как се справят от сватбена агенция "Диананти"-Бургас.Аз лично съм чула туй-онуй за работата им , но все пак още някое мнение в повече няма да е излишно.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 31, 2008, 12:25:45 »

nia, то доста е изписано по темата в бургаската темичка. Добри са в работата си, мили са много и най-хубавото е, че не ти натрапват цели "пакети", а може и едно цветенце или свещник да наемеш от тях и няма да има проблем. И работят с професионални фирми. Например аз ползвах тяхната флористка, KlaraFina също, но на нея и цялата украса и беше от "Диаманти" и тя беше доволна.
Съобразяват се с финансовите възможности на клиента и измислят как да станат нещата съобразно тях.  good Така че аз лично ги препоръчвам.
Другите, които мога да ти препоръчам за Бургас са "Аз и ти" - булченския магазин до Операта. Те освен че продават рокли, правят и страхотни украси  Bravo и не е задължително да си вземеш роклята от тях, но ако я вземеш има някакви отстъпки.  Но и те са много добри, както и "Диаманти".

Моята рокля например е от "Мирена", а арката и високите свещници са от "Аз и ти", украсиха ги точно по наш вкус, останалите неща от украсата са мои измишльотини, а изпълнението е на екипа на фирмата на мъжа ми.  good Bravo

Успех при избора, имаш време да обикаляш, единствените, които не ти препоръчвам са "Парти сървиз Крис" - много са добри в работата си, но твърде надути и нелюбезни и това не е само мое мнение, ако направиш справка в първата част на бургаската темичка, ще видиш.

Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: ноември 03, 2008, 19:14:42 »

То за парти сървиз Крис е ясно . Просто събирам мнение за Диаманти, щото за ся всички ги хвалят и исках да видя дали пък някой няма да напише обратното за тях. Това е! pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: ноември 03, 2008, 23:00:17 »

nia, забравих да добавя Парти-арт-2. Skylife ползва тях, но и аз съм виждала много хубави техни сватби!  Bravo
А за "Диаманти" трудно според мен ще чуеш нещо лошо, защото много хора са доволни, а ние тук във форума не сме някакви техни агенти под прикритие  blum, които да им правим скрита реклама lol, просто това са лични впечатления на съфорумки от Бургас. Успех в избора!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines