Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 00:01:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176307 пъти)
 
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 17, 2008, 13:47:46 »

Момичета аз искам агенцията да се грижи само за това всички да тръгват навреме от младоженеца, да е готово за гражданското и църквата и да е подреден ресторанта, както и да се посрещнат гостите в деня. Има ли агенции, които предлагат само тези услуги, защото две-три с които разговарях ми казаха, че само за това не са навити. Благодаря Girl_hide
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 17, 2008, 18:20:49 »

Момичета аз искам агенцията да се грижи само за това всички да тръгват навреме от младоженеца, да е готово за гражданското и църквата и да е подреден ресторанта, както и да се посрещнат гостите в деня. Има ли агенции, които предлагат само тези услуги, защото две-три с които разговарях ми казаха, че само за това не са навити. Благодаря Girl_hide
   Ако добре съм разбрала на теб ти трябва точно сватбен агент ,който да движи всичко това да е наред - тръгване от младоженеца и всичко до ресторанта !  А да подреди р-та означава да го украсят или не ? Защото всяка Агенция предлага украса и сватбен агент . Не разбирам защо са ти отказали  sad
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 17, 2008, 20:23:50 »

не, не точно това. аз искам окрасата и всичко да е мое, а те да се занимават само с подредбата и да се грижат само всичко да е наред good
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 17, 2008, 21:06:56 »

tasty, за кой град ти трябва агент? Има агенции, които могат да свършат тази работа.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 17, 2008, 22:06:10 »

не, не точно това. аз искам окрасата и всичко да е мое, а те да се занимават само с подредбата и да се грижат само всичко да е наред good
  Ами да си вземат пари само за труд и нещата ще се получат ! Стига този труд да не ти  излезе по скъпо  от украса със техни материяли ! Ако имаш време моя съвет е хубаво да разпиташ всички  агенции кой колко ще ти вземе и най вече  основно да ти обяснят сумата за труда   дали включва и тичането до младоженеца и църква и дом !
« Последна редакция: октомври 17, 2008, 22:29:40 от nasi » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 20, 2008, 09:47:33 »

Здравейте! За София става въпрос. Ако някой има подобен опит да ми препоръча агенция, която ще се справи успешно с тази задача без да ми съдере кожата за това, че не използвам другите услуги каго фотограф, DJ и т.н от нея. Искам ритуал в Ботаническата градина  girl_impossible
Активен
JeniB
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #171 -: октомври 21, 2008, 22:06:02 »

Някой ако може да даде синтезирано инфо за агенциите в Пловдив ще съм му много благодарна smile Най-вече имена и адреси ми трябват. Ако има и впечатления още по-добре.
Активен
lemon
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #172 -: октомври 21, 2008, 22:43:22 »

www.svatbeniagencii.start.bg  - Мисля че ще ти е от полза
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #173 -: октомври 21, 2008, 23:01:53 »

tasty, аз работих с агенция Сезони.  Много съм доволна от техния фотограф - Ники - снимките са вълшебни,  и също от диджея - Ради. Мисля, че ще ти свършат работа за каквито услуги искаш.
Активен
lemon
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #174 -: октомври 21, 2008, 23:15:34 »

Привет на всички бъдещи булки .  И аз съм в процес на търсене на подходяща сватбена агенция за София и затова прибегнах до този форум . Моите фаворити са 1. Приказен ден 2. Диаманти 3. Елеганс Гардън . Наблюдавам работата на въпросните агенции и съм впечатлена от тях - от това което виждам в техните сайтове . След като попаднах в този форум и изчетох всички мнения по темата установявам че именно моте фаворити са най критикувани и имат най - много негативни мнения по техен адрес - факт ! , та даже за някои от тях специална тема . Има ли из между вас мили хора такива които могат да дадат по детайлна информация за въпросните фирми ? Моля младоженците  които са ползвали техните услуги да споделят своето мнение . предварително благодаря на всички
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #175 -: октомври 21, 2008, 23:52:12 »

Аз съм се доверила на Приказен ден. Мисля, че не съм сбъркала с тях. Когато ходих на разговор с "Диаманти", момичето ми каза: "10 дни преди сватбата се обадете и всичко ще уредим", което направо ме изуми. Та това е организация и украса - как така им трябва толкова малко време. Ами ако точно в деня на моята сватба имат друга? Какво правим?  Колкото и да имат персонал - не мисля, че могат за 10 дни да ме усетят какво искам. Не искам да ги нападам, може и да са много добри, дори и по-добри, но сигурно не видяха в мен сериозен клиент... знам ли?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 22, 2008, 08:55:11 »

lemon,

не си споменала за кой град говориш, но предполагам е София;

за тукашните агенции мога да кажа само, че една позната - приятелка е на сестра ми, остана много доволна от вълшебниците;
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #177 -: октомври 22, 2008, 12:40:03 »

Аз ходих на разговор с "Вълшебниците", но в края на краищата се доверих на "Сезони". Обмислях "Приказен ден", но ми се стори сравнително скъпо. Добре, че не ги наех в края на краищата, защото най-големият им плюс май са красивите украси (съдя от това, което чета и от сайта), а нашият ресторант работят с тяхна агенция за украса и по принцип не допускат чужди агенции. Щеше да е голяма глупост да ги наема заради украсите и да не могат да украсят ресторанта  nea sad. Е, може би щяхме да се разберем с ресторанта де, ама разправия щеше да падне...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 22, 2008, 13:05:47 »

Момичета, не съм писала до сега по тази темичка, незнам и дали ще се сметне за реклама, но аз лично съм страшно доволна от агенцията, която преобрази нашата сватба - Сватбарите. Не мога да дам впечатления за други агенции, но с две ръце мога да ви препоръчам тези хора. Отговорни, организиани, но най интересното при тях е начинът, по-който протичат ритуалите. Вече зависи кой колко парички може да отдели, рабира се, но дори и с това се съобразяват. В албума ми от сватбата се виждат част от нещата, но е трудно да се опише емоцията. Дано не го сметнете за реклама give_rose Просто не само ние но и самите гости бяха цяла вечер  Oh my ... и  cray и  danceg .
Ползвахме почти всичко от тях - фотограф, оператор, DJ, гримьор, фризьор, украса и куп други дребни неща. Успех на всички с подготовката! give_rose
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 22, 2008, 18:48:11 »

Аз се интересувах преди време от сватбена агенция Сватбарите, даже бях питала тук в темичката, но никой не ми отговори. Сега съм обнадеждена  smile.

Bybet0, писах ти на лични, ако имаш време може да ми пишеш по-подробни впечатления.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines