Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:40:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176290 пъти)
 
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 01, 2008, 09:22:26 »

Gistenka_82 на мен много ми харесва твоята украса а е и много добра като цена били казала с коя агенция си работила?
Активен
DJ - Ivo
Ентусиаст
**
Публикации: 59


« Отговор #151 -: октомври 05, 2008, 20:08:16 »

Да кажа само че никоя агенция си няма собствен DJ. Вероятно работят с някой но ако е зает вече за тази дата викат някой от обява. С други думи не се знае на какъв ще попаднеш,тъй като и самите агенций нямат голям избор. Особено ако няма достачъно време.За това е най-добре да си го намериш лично и да направите среща. Нищо не може да ти съсипе тържеството така както ако попаднеш на някой аматьор.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 05, 2008, 20:23:37 »

Да кажа само че никоя агенция си няма собствен DJ. Вероятно работят с някой но ако е зает вече за тази дата викат някой от обява. С други думи не се знае на какъв ще попаднеш,тъй като и самите агенций нямат голям избор. Особено ако няма достачъно време.За това е най-добре да си го намериш лично и да направите среща. Нищо не може да ти съсипе тържеството така както ако попаднеш на някой аматьор.
  Малко не съм съгласна със това ! Ние си работим само със 3 DJ и те обслужват първо нашите сватби и ако при нас нямат тогава си взимат самостоятелни . Но винаги се съгласуват  датите за сватби преди да поемат ангажимент . Но си прав че повечето Агенции работят със почти всички ДЖ  които за дадена дата са свободни .
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: октомври 05, 2008, 20:37:06 »

наси, би ли споделила с/в коя агенция работиш? не се интересувам от любопитство, а просто искам някои услуги..мерси предварително:)
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #154 -: октомври 05, 2008, 20:44:07 »

 Според мен нормално в случая е сватбената агенция да предложи подходящите хора, а не да работи само с тези и тези за да получи нещо. Мисля, че много по-добре би било избора на DJ да става в един по-ранен етап от подготовката.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 05, 2008, 21:17:22 »

Според мен нормално в случая е сватбената агенция да предложи подходящите хора, а не да работи само с тези и тези за да получи нещо. Мисля, че много по-добре би било избора на DJ да става в един по-ранен етап от подготовката.
  Абсолютно си прав , но когато работиш само със добри професионалисти или иначе казано хора които всяка седмица са по организирани мероприятия знаеш , че всичко ще мине добре , защото знаеш на какво са способни дадените хора . По принцип не само за ДЖ  а и за всичко останало се подготвя доста по - рано от датата на самото събитие !
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 05, 2008, 21:30:20 »

Е не ви ли омръзна да се хвалите.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: октомври 05, 2008, 21:33:26 »

Е не ви ли омръзна да се хвалите.
  Гучи не мисля че някой се хвали във случая ! А като гледам според теб никой нищо не трябва да обсъжда и да пише освен ако ти не му дадеш разрешение ! Поне го сложете във правилата на форума - че всичко преди да се побликува да минава през теб !
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 06, 2008, 08:20:39 »

Моля те запознай се с правилата на форума и недей ако обичаш да ми се караш.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: октомври 06, 2008, 19:12:00 »

Моля те запознай се с правилата на форума и недей ако обичаш да ми се караш.
  Незнам как точно реши че ти се карам ? А колкото до правилата никъде не пише че може да се коментира само това което на теб ти харесва . Не се заяждам просто малко уважение от твоя страна към личното мнение на хората ще е добре за всички ни !
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #160 -: октомври 13, 2008, 00:55:43 »

Аз бих използвала услугите на сватбен агент, макар, че за много неща ми помогнаха Анелия Петкова от Pronovias с нейният екип. Уредиха ми с добри отстъпки халки от SSG, лимозина от Darlux, топ коафьорът Жоро и гримьорката - Джулия Ангелова, които работят предимно със звезди и имат много добри цени за клиентите на Pronovias и My Lady и за още други неща. Но наистина бих се доверила и на професионалисти, за да организират сватбата ми. За сега съм се спряла на "Приказен ден" - и там ще ползвам някакви отстъпки. Но въпреки всичко, дори и да ги нямам, техните украси ми харесват най-много.
Активен
dani82
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #161 -: октомври 14, 2008, 19:40:21 »

Здравейте, аз съм Дани и наскоро ми се случи, най - хубавото събитие в живота ми  СГОДИХ СЕЕЕ!!!!
Започнах с организацията на сватбата, но нямам достатъчно време и опит. Затова искам да наема сватбен агент. Вече бях на няколко консултации в различни агенции, но някой от тях ми се сториха доста съмнителни. Тъй като работя в туристическа агенция, ние се регистрираме и  получаваме лиценз за да може да практикуваме. Искам да попитам някои знаели дали сватбените агенти се регистрират някъде или получават лиценз за да знам на кого да се доверя?

Освен това искам да попитам какви са  обикновенно основните неща който агенциите предлагат на първи разговор?

Благодаря Ви предварително.

П.С. Ще се омъжвам  yahoo
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #162 -: октомври 14, 2008, 20:18:41 »

 Не съществува регистрационен или лицензионен режим за сватбена агенция. Аз не съм представетел на такава - искам да подчертая точно и ясно. Мисля, че не е необходимо да съществуват подобни режими. От друга страна сватбена агенция във вида, който трябва да съществува в България няма. Оборотите и печалбата от подобен бизнес са много малки и незначителни. От друга страна клиентите на подобен род услуги са малко, не разполагат със средства, които са готови да отделят за услугата - не че ги нямат - отиват по друго направление, което няма нищо общо с темата на този форум. Разбира се изключения има. Трета страна е манталитета - не очаквайте някой да Ви плати за услуга, при положение, че си паркира автомобила за 50 000 евро на тротоара и не желае да заплати за паркинг, че харчи като луд в Била, Метро, Практикер, Кауфланд и т.н., че прави ремонт на жилището си сам, че ремонтира автомобила си сам, че харчи луди пари в Син Сити и други подобни места и т.н. и т.н. Трудно за обяснение, но .. Ако си плати обаче няма да получи адекватната услуга - причини много. В България всеки от всичко разбира и всичко може. Причина - може би манталитета на жителите. Дълго за обяснение, но питайте.
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #163 -: октомври 14, 2008, 21:13:50 »

Много точно представи нещата, Pahoran. Браво! За съжаление такава е действителността. Аз ще ползвам услугите на сватбен агент, защото колкото и човек да е креативен и можещ, той не е специалист по всичко. Била съм на доста сватби с и без агенти. Просто всеки решава сам за себе си, но агентите наистина вършат много работа, за тях наистина остава напрежението и много труд ... но това им е работата. Добре, че има и такива хора в България. А това, че не всеки оценява техния труд и не вижда смисъл от него - нека да си организира сватбата сам. Доколкото зная има няколко пакета от услуги в по-добрите сватбени агенции - с частична и цялостна организация на сватбата. Аз съм си избрала - частична организация (по-скоро за украсата на ресторанта и присъствието на агента и екипа му на самата сватба) и на този етап съм много доволна, защото съм попаднала на професионалисти.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 17, 2008, 13:46:01 »

Момичета имате ли отзиви за Дон Вито, Фея и Вълшебниците? Благодаря
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines