Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:39:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176289 пъти)
 
dakatabg
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #120 -: септември 04, 2008, 13:21:40 »

Здравейте нашата сватба беше на 30.08.2008 в ресторат Александрия до летището,сватбата беше супер,голям купон,ресторанта беше на ниво с една единствена забележка,но за сметка на това агенцията от която беше украсата на ресторанта и колата и булченския букет беше под-всякаква критика всичко объркаха тези нещасници това е агенция sheila-bg.com моля никога не си правете труда да наемате тази агенция,защото 1-во булченския букет го донесоха с 30 минути закъснение и ни объркаха всички сметки на всичкото от горе букета беше почти увяхнал беше правен поне преди 3-4 дена,2-ро те трябваше да сложат подаръците да гостите както се бяхме разбрали на семейство по едно слонче,на двойките който не са женени по 1 слонче за всеки и на всеко ено дето слонче на края се оказа че липсваха 11 слончета направете си сметка за какво става на въпрос,3-то картичките с имената на гостите бяха по-списък направен на таблица по маси и те трябваше така да ги сложат,те вичко объркаха бяха нахвърлили безразборно всичко както им падне,така се паднаха хора който не се познават на една маса,а трябваше да е както ние искашме приятеи с приятели,4-то на масасите трябваше да има летни за украса но те ня бяха сложили нищо.Така че хора моляви не наемаите тази смотана агенция за украса и организация sheila-bg.
« Последна редакция: септември 04, 2008, 13:26:57 от dakatabg » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 05, 2008, 10:00:38 »

 Oh my ... Ужас направо...

Аз (както вече съм писала сигурно 100 пъти) съм много доволна от моята агентка. Както гледам - много хора са си избирали агенциите като мен - отиваш и ако ти допаднат, оставаш.

Не мога да се оплача от нищо, обръщаше ми внимание (в продължение на 5 месеца), поръча някои неща специално за моята сватба (естествено, сега ще си ги ползва и на други сватби, но е факт че бяха поръчани СПЕЦИАЛНО за моята сватба), обясняваше ми всичко, което не ми беше ясно (макар, че с форума е трудно да не си запознат tease), прати ме при флористка, от която също съм изключително доволна и ми помогна да осъществя всички малки идейки, които имах в главата си.

Благодарна съм МНОГО judges
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: септември 05, 2008, 13:38:56 »

Аз съм с коренно различни впечатления от агенция Шейла, която прави и нашата украса. Трябва да призная, че букетът ми не беше точно това, което бяхме говорили, заради големите бели рози, от които вече се оплаках в моята тема, съответно и бутониерите бяха с тях и откровено не ми харесаха, за разлика от букета, който въпреки промените много ми хареса. Доволна съм първо, защото управителката ми направи добро впечатление и бях спокойна. След това на сватбата са били на време за украсата на колата, също и в къщата на родителите ми, за която бяхме поръчали кетъринг. В ресторанта всичко беше готово когато отидохме. Арката и стойките както вече писах бяха много хубави, на снимки дори не им личи колко са прекрасни, освен това бяха с изкуствени бели цветя и няколко естествени розови розички между тях, но много от гостите са решили, че са естествени цветя, толкова хубави бяха. Номерата на масите, които аз направих бяха подредени във вазички както говорихме, табелките с имената и подаръчетата също. Нашите подаръчета бяха повече от гостите и ни ги бяха оставили в кашончето да си ги вземем после. След ритуала много бързо пренаредиха арката и стойката. Управителката ми се обади няколко дни по късно да ме пита как съм и как е минало, още не ми е останало време но се разбрахме аз да и изпратя няколко наши снимки, а тя на мен снимки на украсата ни преди да дойдат гостите.

Честно казано ако имам повод пак бих се обърнала към тях за кетъринг/украса.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 05, 2008, 16:02:18 »

Момичета,

аз мога само да кажа, че агенцията, която ползвах се справи повече от перфектно;

украсата на ресторанта, подредбата на подаръчетата, за всеки различно и нито 1 да не се повтаря при двойките;

освен това ме свърза с невероятен екип за снимане, водеща, DJ, програма;

имаше фойерверки и римски свещи, направо невероятно;

всички гости са направо удивени от елегантното посрещане и сватба;

препоръчвам я горещо на пловдивските булки;

мога още много да пиша и все ще е в + посока, но все пак дане се приеме като реклама!!!!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: септември 06, 2008, 14:30:22 »

Ние нямахме много голям избор в Свищов! :)Ползвахме услугите на агенция Хера.Много добре се справиха,нямам оплаквания.Ние ги ползвахме само за украсата,фотографа те ни препоръчаха,както и сватбоводещата!
Активен
July_Maraq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


sweety woman


« Отговор #125 -: септември 16, 2008, 14:37:19 »

Здравейте момичета ,
Нова съм във форума и съм силно впечатлена от всички Вас.Повода за моята регистрация е предстоящата ми сватба на 16.05 . Е ,все още е много рано,но незнам какво да правя.Колко време преди сватбата трябва да се ориентирам към агенция за да не се притеснявам? Една приятелка ми каза за този сайт за сватби и булки,тъй като тя е редактор в един столичен сайт за мода и новини /след като плачейки от щестие и казах за предложението / и аз реших да го разгледам ,така Ви открих mail-for-you
Ако споделяте и с мен ще се радвам smile

Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!
« Последна редакция: септември 16, 2008, 19:02:31 от gucci » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: септември 16, 2008, 15:08:35 »

Амиии - аз си избрах агенция 5-6 месеца преди сватбата. Но имах запазен ресторант (не знам дали това е особено важно)

Все пак - много зависи
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #127 -: септември 16, 2008, 15:16:51 »

Моята сватба е април 2009 и вече си имам агенция (но и аз имам запазен ресторант). Набележи си агенции, поразпитай, срещни се с тах - нищо не губиш.
Активен
July_Maraq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


sweety woman


« Отговор #128 -: септември 16, 2008, 15:38:03 »

Вие от списанията ли си ги избрахте ? Сега си купих едно,но още не съм имала свободно време да го разгледам подробно . Сватбен каталог или нещо подобно . Има ли много такива списания попитах на една будка и ми казаха че трябва да излезе новото списание Сватба до края на седмицата.Според Вас хубаво ли е  ?

Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!
« Последна редакция: септември 16, 2008, 19:05:07 от gucci » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 16, 2008, 15:44:42 »

Ами честно - аз от нета видях какви агенции има в Бургас, после прочетох мненията из форумите, набелязахме си няколко и тръгнахме на "лов"
Активен
July_Maraq
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


sweety woman


« Отговор #130 -: септември 16, 2008, 15:55:22 »

Ами честно - аз от нета видях какви агенции има в Бургас, после прочетох мненията из форумите, набелязахме си няколко и тръгнахме на "лов"

Благодаря ти !
Аз съм в София и незнам,ще рзгледам списанията и ще видя.От форума не можах да разбера тук в София от коя са доволни  ??? Имам време така че .... се надявам да успея . smile

Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!
« Последна редакция: септември 16, 2008, 19:07:13 от gucci » Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 18, 2008, 13:56:29 »

July, :welcome-2:бъди сигурно,че тук ще ти помогнем с нужната информация... Wink Може да четеш и тези списания,но аз лично получих цялата информация от ровенето в интернет! smile За съжеление попаднах на сайта след като мина нашата сватба... sad Ако имаш нужда от съвет,ние сме насреща! give_rose
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 18, 2008, 22:36:29 »

Моми4ета, някоя от вас да има отзиви от агенция Парфюм в Пловдив?4е аз все още им се 4удя.. crazy
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 21, 2008, 12:49:55 »

за София, една позната остана много доволна от Вълшебниците.

за Пловдив - не я знам тази агенция, дори не съм се срещала с тях;

погледнете в галерията ми ,красата на ресторанта - снимки преди и снимки след украсата;

за останалото - просто ще кажа, че агентите се справиха чудесно, много ми помогнаха и с видео и фото, с водеща и ди джей, с ефектите при тортата и първият танц, направо с всичко;

препоръчвам горещо пловдивската агенция, който иска координати - на лични;

а за времето, аз си наех агенцията ок. 3 месеца преди сватбата;

знаех какво точно искам и съответно то беше факт в деня на сватбата;


успех на бъдещите булки
Активен
angel2dany
Новак
*
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 21, 2008, 17:15:05 »

Привет и от мен!Нашата сватба също ще бъде май 2009г.Аз вече се спрях на две агенции и се колебая коя от двете да бъде!Смятам, че е по-добре да се започне с организацията от по-рано, за да може да има време за всеки детайл.Колкото до списанията July_Maraq, не мисля, че ще ти бъдат от много голяма полза.Аз специално се насочих към този форум,тъй като има много и изчерпателна информация!Успех в подготовката!!!Радвам се, че вече се появи булка в месеца,в който ще се омъжвам и аз!!!Поздрави на всички съфорумки и приятни изживявания около подготовката, както и самото събитие!!!
« Последна редакция: септември 21, 2008, 17:18:43 от angel2dany » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines