Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:30:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176282 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 22, 2008, 21:29:39 »

rozovka  Bravo Bravo Bravo  Ето все пак има и съвестни хора . Радвам се когато има такива мнения за Сватбени Агенции , защото хората са доста уплашени и резервирани . И за това негативно мнение са се погрижи ли доста колеги .  Това е един стимул за нас , да се стараем да ставаме все по  добри и да четем и чуваме все повече хубави мнения и препоръки !
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 23, 2008, 07:29:57 »

Аз например си наех сватбен агент без препоръки и съвсем малко мнения намерих по форуми (а и честно казано, специално за такива услуги не бих се доверила на мнение на човек когото не познавам, защото не зная какви са неговите критерии). Просто съм една от първите от приятелите ни, която се жени, а тези преди нас не са ползвали агенции и така няма на чии препоръки да се доверя.

Да си призная малко се притеснявам, но така щеше да е дори да имах препоръки, защото аз исках сама да си организирам всичко (имах и време) и наех агент само за денят на сватбата, когато вече няма как аз лично да организирам и координирам нещата. По тази причина реално преди сватбата няма да познавам истинското качество на работата и. Въпреки това съм изключително доволна от решението си и колебанията ми не са свързани с всички неща "за" и "против" агенциите като цяло. За мен нещата са прости - хората работят и искат заплащане срещу това - нормално. Има такива, които искат много високо заплащане, но и аз работя в сферата на услугите и знам, че за една работа един ще поиска 100 лв. друг 300, трети 1000. Преценяваш си до колкото разликата в цената е разлика в качеството и наемаш някого, понякога рискуваш, но все пак пазара изхвърля тези, които не се справят добре.

И последно искам да кажа, че хонорарът за денят на сватбата на един агент на различните агенции, които проучвах е в рамките на 1-2% от нашата не скъпа и луксозна (по мое мнение сватба) и абсолютно не си заслужава да се пести от този разход, който ти сваля напрежение точно в самия сватбен ден.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юни 23, 2008, 21:02:58 »

ами аз как усетих - усетих я, жената определено не ми се налагаше, беше доста толерантна, ами кака да кажа, мой тип човек за общуване;

някакси усетих, че приема моята сватба не като поредната, а влага емиция;

също се срещнах с други агенции .... но .... някои още по тел. ги усетих, че за тях моят ден е просто поредният от вногото, които те имат;

ето така, усетих, че с тази жена ще мога да се сработя, като човек, като характер;

определено не съжалявам

само това мога да кажа
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 24, 2008, 18:35:51 »

Ето това е най важното ! Човека отсреща да те чувства близък и да може да ти се довери и най вече да може да ти се обади когато има някакъв проблем или питане без да плаща 20 лв или повече за да разговаря със теб !
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 24, 2008, 19:56:50 »

Ето това е най важното ! Човека отсреща да те чувства близък и да може да ти се довери и най вече да може да ти се обади когато има някакъв проблем или питане без да плаща 20 лв или повече за да разговаря със теб !

 good

това аз го получавам от моята агентка, за което съм й страшно признателна и благодарна

освен това е млада, свестна, весела и преди всичко готина като човек
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #110 -: юли 01, 2008, 14:07:01 »

Абсолютно съм съгласна с вас момичета, винаги можеш да усетиш човека срещу теб дали е печалбар или си върши работата със желание.Много е важно да си имате доверие, а за деня на самата сватба един агент може да ти спести толкова много неприятности и надписване на сметката в ресторанта, че е по-добре да му се плати хонорара от колкото да си разваляш настроението.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #111 -: август 04, 2008, 07:24:38 »

От по - горен пост но Арлина разбрах, че може да се наеме агент и само за деня на сватбата. А някой има ли представа дали може да се наема за определени неща? Тоест, повечето работи ще си ги свърша аз, но има неща в организацията, с които се затруднявам. Мисълта ми е, дали мога да наема агент освен за деня на сватбата, преди това да се занимава примерно с намирането на кола и с още едно - две такива нещица. Не искам да се занимава с всичко, а нямам представа дали може така избирателно да се наеме.

Оф, ама и аз как го обясних.  pardon
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #112 -: август 04, 2008, 09:14:53 »

От по - горен пост но Арлина разбрах, че може да се наеме агент и само за деня на сватбата. А някой има ли представа дали може да се наема за определени неща? Тоест, повечето работи ще си ги свърша аз, но има неща в организацията, с които се затруднявам. Мисълта ми е, дали мога да наема агент освен за деня на сватбата, преди това да се занимава примерно с намирането на кола и с още едно - две такива нещица. Не искам да се занимава с всичко, а нямам представа дали може така избирателно да се наеме.

Оф, ама и аз как го обясних.  pardon

ако си от Варна и от тука може да ти помогна без да наемаш егент за такива неща
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #113 -: август 04, 2008, 09:34:00 »

Abii, много ти благодаря!!!  thank you За съжаление, сватбата ще е в София.

Основната ми трудност е намирането на кола, защото аз искам да е от тези ретро автомобилите и да е в екрю или в бордо, но засега удрям на камък. Също ми трябва човек, който да нареди украсата в ресторанта в деня на сватбата, защото аз не мога да съм на две места едновременно. Затова се чудех дали може да се наеме агент за тези работи само. Уфффф, аз обичам да си върша всичко сама, но не мисля, че някой ще ми разреши да украсявам ресторанта предната вечер.  nea
Активен
eko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #114 -: август 07, 2008, 13:25:27 »

Здравей Su_to

Виж какво намерих в google.
Изглежда ми цвят екрю:
http://mercedes180.spot.bg/

Успех
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 07, 2008, 14:23:32 »

На Дончо мерцедеса smile който е показа еко е много светло екрю (или мръсно-бяло).
Цената му под наем за Пловдив е много добра, но незнам как стои въпроса с превоз до София - трябва да си го питаш.  На мен лично ми се стори малко тесен, но все пак не е много по-тесен от нормален автомобил.

Ние бяхме със Студебейкър-а на същия собственик - невероятно лъчезарен господин, много ефектна и поддържана кола. Препоръчвам!!!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #116 -: август 08, 2008, 08:36:00 »

eko Това е много добро!!! На мен ми се ще от тези дето са още по - старите  20-те 30-те години...и щом този човек има и други коли, току виж съм намерила моята. Има надежда за плановете значи.

Благодаря и на двете!  give_rose  give_rose  give_rose
« Последна редакция: август 08, 2008, 09:07:00 от Su_to » Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #117 -: август 14, 2008, 11:03:13 »

Su_To, точно до Зала Универсиада в София, има авто къща , която отдава коли под наем - има уникално готина ретро кола ( не знам точно каква марка) - едната е екрю, другата бордо!  girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #118 -: август 15, 2008, 08:25:22 »

Аааааа, урааа! Много, много, много БЛАГОДАРЯ, Omnia !!!!  god  god  god  give_rose  give_rose  give_rose Още другата седмица се упътвам натам, да питам.
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #119 -: септември 01, 2008, 08:59:16 »

Здравейте момичета и момчета,
Искам да се похвалия на вси4ки - вече съм омъженааааааааааааааа!!!!
Зная, че не съм писала скоро, но след сватбата на 09.08, тръгнахме на меден месец, беше супер! ще се опитам да ви кача малко снимки:)
Както знаете бяхме наели агенция АМУР. Няма как да не кажа - това са най- готините хора на света. Украсата ми беше неповторима, всичко изпълниха без никакви проблеми, а отношението им към нас и гостите?! Дори гостите на съпругът ми, гърците бяха впечатлени. Сватбата се водеше на 3 езика, абе просто невероятно. По-късно днес ще кача снимки и от украсата. Сега вече имам мнение, така че ако някой го интересува нещо - да пита:)))))))))))) yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines