Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 19:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 181900 пъти)
 
mimi_sweet
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #75 -: юни 12, 2008, 12:53:55 »

Ние попринцип живеем е град Ловеч,но тук нямаме такава агенция,и не е от голямо значение от кои град ще е агенцията,е разбира се ще ни е много по-одобно да е в някои по-близак град до нашия
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 13, 2008, 08:35:47 »

Ох, ами аз пак да попитам за агенция "Диаманти"...  blush Имате ли някакви отзиви как се справят с декорацията? Утре имаме среща да си кажем финално дали се спираме на тях и много ми се искаше преди това да чуя някаква обратна връзка. Това, че никой нищо не е споделил за тях, малко ме притеснява честно-казано. huhhuh.gif

аз се срещнах с 1 г-н от Диаманти, много шик мъж, добре облечен и възпитан!!!

разбархме се да му пусна майл и още - вече 3 месеца, не ми е отговорил нищо!!!!!

няма да изказвам мнение, само отбелязвам факт
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 13, 2008, 17:21:42 »

Някакви мнения за Елеганс Гардън да имате?  http://svatba.elegance-garden.com/
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 13, 2008, 21:55:05 »

zahira,

някъде из форума четох, нещо за елеганс гарден, не беще позитивно мнението

не знам дали няма да те подвета, но или беше в темат за украсата, или в тази за букетите!!!!!!!

Погледни ги, виж ко момиче е споделила мнението си І тя сигурно ще ти каже повечко за тях
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #79 -: юни 14, 2008, 21:56:31 »

Аз съм човекът с мнението Wink Захира, гостенка, ние много бяхме харесали Елеганс Гардън от това, което видяхме в интернет, но след като се срещнахме с госпожата-шефка и тя така и не ни изпрати оферта или поне някакво предложение, нито благоволи да се обади, цялата история изглежда меко казано несериозна. А да избереш тях да ти правят украсата на най-хубавото такова събитие в живота ти при подобно незаинтересовано отношение, не, благодаря. nea
Ние в крайна сметка си избрахме за украсата една много сладка флористка фрилансър и сме супер доволни! good Справи се много добре и то на супер нормална цена, което при големите фирми ми се струва леко невъзможно...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 16, 2008, 08:34:59 »

fidelia,

същото отношение получих аз от Диаманти!!!!!!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 16, 2008, 08:40:01 »

Честно да си призная аз питам не за друго, ами защото се свързах с тях, те поеха някакъв ангажимент и оттогава нищо. Никой не се е обадил, а е минало повече от месец. Харесвам работата им и това, което правят, но пък явно ще се обърна към друга фирма за украса.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 16, 2008, 08:51:36 »

zahira,

има нещо, което не знам как да го тълкувам

повечето агенции ти дават право на 5 срещи, останалото се таксува допълнително, напр. по 20лв. - не съм мн сигурна за цената.


щом не са ти звъннали, а е минало около месец, сменяй ги

честно казано, може и ти да им звъннеш

от 1 агенция, като се срещах, ми казаха, че не те, а клиентите трябвало да им се обаждат - наглост.

но аз лично изобщо не бих се занимавала с подобни хора

все пак говорим за нашите си сватби, за тях е поредната, но за нас - единствената

с такова отношение ... не знам как биха се постарали за това, за което все пак ние им плащаме
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #83 -: юни 17, 2008, 07:59:24 »

Напълно съм съгласна с мнението ви и даже си чудя не е ли малко обидно това с точния брой срещи при положение,че става дума за Сватба и то за Вашата сватба....А и още нещо-наистина в крайна сметка една булка трябва да се чувства уникална, а не да се чуди защо не са я потърсили.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 17, 2008, 08:04:51 »

точно така,

аз съм много доволна от агенцията, която ползвам, няма определен брой срещи, няма налагане на мнение,

да не говорим, че самата агентка е много свястна като човек

и най-важното, няма отношение, както при повечето други - клиентът трябва да ме търси, не аз него - имам предвид, че те не те търсят по тел., а ти трябва да им звъниш!!!!!!!!

доста от нещата си уредих чрез нея и дави кажа, до сега не съм чула думата "а, това няма как да стане", или "ама за това .... ще трябва да доплатиш"




Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #85 -: юни 18, 2008, 08:38:34 »

Хубаво е да се чуват такива положителни неща и мнения.
Лошото е, че като че ли повечко станаха агенциите и недоволните и опарени двойки откъдето идва и не чак дотам голямото доверие и търсене на такиха хора.А те са необходими-печелят и време, и нерви и са доста навътре в нещата.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 18, 2008, 15:17:08 »

moiatasvatba,

всяка двойка има различни представи за това, което прави един сватбен агент;

тук, в България, нещата са доста по-различни от това, което виждаме по филмите;

и аз бих си направила всичко през агента, но в повечето случаи те си слагат страхотни надценки за щяло и нещяло!!!

и като се има пред вид, че повечето неща всеки може сам да си уреди, без да плаща надценка от по минимум 40% отгоре върху стойността на съответната услуга или стока ....
 
от тук идват и негативните мнения

има и други причини, но ще се въздържа да ги споделя
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 18, 2008, 17:05:24 »

gostenka_82, може ли да споделиш ти коя фирма си избра за организацията на сватбата?
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #88 -: юни 19, 2008, 07:18:54 »


има и други причини, но ще се въздържа да ги споделя

[/quote]
е, защо ще се въздържаш, нали затова е този форум-всеки да си споделя и опита и мнението?!Пък и ние нито критикуваме, нито хвалим някой конкретно!
Лошо е наистина, че това, което споделяш ти, е битуващото мнение!Всеки от тези агенти работи на различен принцип.Ако има някои, които са решили от това да забоатяват, не е редно да съдим, че всички гледат как да "минат" младоженците!Вярно е,че те ако решат могат да си свършат всичко сами, но е различно.ако имат време, желаниеи възможност-ок, но какво лошо да се доверят на някой, който си разбира от работата.
Плюс това, поне аз лично съм на мнение, че всеки сам решава дали някой му допада и може да му се довери или не.Същото е със сватбените агенти.ако нечии метод на работа или отношение не ти харесват-просто не ги използваш.
Мисля, че тук има достататъчно булки, които да кажат с кого работят добре ли не и какве са техните мнения, опасения и очаквания!
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 19, 2008, 07:58:22 »

Аз искам да кажа, че агентката, която ние ползвахме работи без надценки - не знам и не ме интересува какви са й уговорките с доставчиците, но е факт че някои от услугите, които ползвахме чрез нея са на същата цена, когато ги анагажираш и директно от изпълнителя (това е проверена информация). Факт е също, че ние на агенцията комисион или такса за това, че ще ни организира тържеството не сме заплащали.
« Последна редакция: юни 19, 2008, 09:58:17 от Alucinado » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines