Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 19:28:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 181943 пъти)
 
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 20, 2008, 09:23:33 »

Някой използвал ли е сватбена агенция "Сватбарите"? Може ли да споделите впечатления от тяхната работа?

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 20, 2008, 11:06:05 »

Аз искам да попитам някой ползвал ли е услугите на Deli Catering  само за украса или предлагат само пакетни услуги?
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 23, 2008, 14:31:16 »

Здравейте момичета smile
Аз се интересувам за мнения и впечатления от фирма Шейла. Моля, ако има някой, който е запознат с работата и продуктите на фирмата да сподели give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 28, 2008, 19:09:17 »

Момичета, защо позволихме дани се съсипе темичката, нали има още момичета, които имат нужда от същата помощ като нас!!!!

Хайде де, не спирайте да пишете.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 28, 2008, 21:18:52 »

gerjo_k, аз ще ползвам услугите на Шейла за украса на ресторанта, букет, бутониери, украса на колата и кетъринг. За сега имам много добри впечатления, но по конкретна ще мога да бъда след 9 август.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #65 -: май 29, 2008, 15:19:42 »

Аз работих със Сезони за организацията на цялата сватба и всички украси и панделки, с изключение украсата на ресторанта. Бих им поверила и нея, но ресторантът работи само с една фирма за украса и не допускат други.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 29, 2008, 19:51:54 »

Момичета, аз работя с Нина стил, ако някоя от вас се чуди - мога да споделя впечатления.

За достанеща разчитам на нея, така че ще мога да ви кажа кое как е!!!!

Засега ми е уредила видео, фото, водеща и ди джей.

Доста неща научих точно от срещте си с тези хора.

Не се бях сетила за доста неща, защото си предствавям сватбата като един купон до зори, но доста неща на практика не се случват точно така, затова са хората с опит - да ни посъветват.

Знам, че най-полезни ще са съветите и впечатленията ми след като мине така чаканият ден, но засега мога да кажа, че съм много доволна от съдействието.

С малко на брой срещи (понеже ходя в Пловдив 1 път в месеца) достанеща уредих, само да кажа, че срещите са 2 на брой, като първата бе общо взето първата - запознаване, казване какво искаш и т.н.

За мен лично това е от полза, защото казвам какво искам и го получавам.

Ако някой иска мнение за нещо конкретно, нека пише на лични.

Само да споделя, сватбата ми е на 30.08.2008, има още доста време, но вече съм на етап, в който чакам поканите (до 7 дни ще ги имам) и след това около след месец - потвърждението!!!!

Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 30, 2008, 14:11:25 »

Арлина, благодаря, че сподели първоначалните си впечатления give_rose Ние ще минем под венчилото преди вас, в началото на юли, така че ти пожелавам много успех с тази фирма и дано да ви направят деня незабравим ( в положителна насока, рабира се Wink)
На нас ни е нужно много малка част от това, което предлагат фирмите за организация и украса на сватбени тържества. Всичко сме си уредили, само ни тябват арка и стойки за изнесения ни ритуал. Украсата от живи цветя ще поверя в ръцете на човек, който се занимава с това и ми е близък, защото не смея да се доверя на друга фирма. Може би греша, но на страшно много негативни впечатления попаднах за разните такива фирми, особен що се отнася до украса с живи цветя.
Активен
gansi_color
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #68 -: юни 10, 2008, 13:18:02 »

аз ще ползвам украсите на Красива сватба от София,за 180лв ще ми уксят рит. зала и църквата и ресторанта,миналата година украсиха сватбата на братовчетка ми и много ми хареса.на 04.05 бяхме на сватба в Амбасадор и пак те бяха украсили имаше и нови украси и се надявам сватбата ми да е красива.
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 10, 2008, 13:46:15 »

Аз също може да ползвам тази фирма, но тази цена 180 лв е за украса с изкуствени цветя, а ние не обичаме такива. Цената на украсата с естествени е доста по-висока. Дано поне всичко да е ок good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 11, 2008, 18:44:33 »

Тук всички момичета са готови да започнат работа във някоя Агенция. Дори ние можем да научим доста от вас ! Което е похвално ! Хубаво е че все повече булки участват във организацията на сватбата си и не се оставят родителите да вършат всичко .  Bravo Bravo Bravo


* 0012 [800x600].jpg (70.3 KB, 800x600 - видяно 338 пъти.)
« Последна редакция: юни 11, 2008, 22:51:26 от nasi » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 11, 2008, 21:18:10 »

Момичета,

само да споделя, че една позната остана много доволна от сватбена агенция Вълшебниците - в София!!!
Активен
mimi_sweet
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #72 -: юни 12, 2008, 12:20:34 »

Искам да попитам вече омъжените дами,които са ползвали услугите на сватбени агенти могат ли да ми кажат колко им струваше това удоволствие,заштото с приятелят ми сме решили да се оженим,а нямаме необходимото свободно време да организираме сватбата си сами
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #73 -: юни 12, 2008, 12:23:53 »

На мен ми струваше 700 лева услугата - пълен пакет, т.е. консултации, срещи, предложения. Разбира се, отделно се плащат всички материали, украси, неща, които ти изработват...

Тази тема не се ли дублира със Сватбените агенции?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 12, 2008, 12:42:30 »

мими, ние не сме плащали хонорар на сватбената агентка за организационните работи.
Мисля, че ще е добре да уточниш за кой град става въпрос, защото цените в различните региони са доста различни.
« Последна редакция: юни 12, 2008, 12:56:03 от Alucinado » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines