Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:38:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176287 пъти)
 
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #45 -: април 10, 2008, 07:34:25 »

Аз също съм съгласна с gucci. Аман от фирми, които се рекламират, освен това искам да ви кажа, че е-майла ми е пълен с реклами от сватбени агенции. Тъй като не съм скрила във форума, че ще използвам агенция, конкуренти на фирмата ми пращат писма, с по-ниски цени, че те били по-добри и т.н.т. Хора престанете! fish Нека всеки сам да избере към кой да се обърне. А що се отнася до Ваня Стил, колко е добра го четем и в други подобни форуми, но засъжаление само тя го казва! Май е по- }:->добре да приключим темата. А към модераторите - ако е възможно да направят нещо като списък с агенциите и ние техните клиенти да си изберем. Защото доколкото чета, агенции всеки ден се появяват и рекламират, по един или друг начин. Дразнещо е! diablo
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 10, 2008, 08:08:32 »

Baba Marta, ако не триеха мненията, свързани с Ваняя Стил - нямаше да го казва само тя...
но за цензурата в този форум, вече съм си изказала мнението на по-подходящо място.

Аз, лично, не виждам нищо лошо във форума да пишат и хора, професионално ангажирани със сватби. Все пак те имат много по-богат опит и обективна визия върху нещата.
Щом можете да приемете Abi Sheila Little_Sweet_Didka и още хора, които изказват професионалното си мнение тук и по една или друга причина са успели да си намерят и клиенти от форума, не виждам защо да не се допускат и други хора и агенции?!?
И на мен са ми рекламирали професионални услуги посредством форуми. Според мен, рекламата е начин да се информираш (аз не съм от Пловдив, как да разбера какви агенции има там и кой какво предлага, след като е забранено да се коментират, да се хвалят и да се рекламират?), но никой не може да повлияе на решението ти..
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 10, 2008, 18:23:49 »

Аз също съм съгласна с gucci. Аман от фирми, които се рекламират, освен това искам да ви кажа, че е-майла ми е пълен с реклами от сватбени агенции. Тъй като не съм скрила във форума, че ще използвам агенция, конкуренти на фирмата ми пращат писма, с по-ниски цени, че те били по-добри и т.н.т. Хора престанете! fish Нека всеки сам да избере към кой да се обърне. А що се отнася до Ваня Стил, колко е добра го четем и в други подобни форуми, но засъжаление само тя го казва! Май е по- }:->добре да приключим темата. А към модераторите - ако е възможно да направят нещо като списък с агенциите и ние техните клиенти да си изберем. Защото доколкото чета, агенции всеки ден се появяват и рекламират, по един или друг начин. Дразнещо е! diablo

Дори и да не харесва на определени хора, бих потвърдила думите на друга форумка, че всички писма от булки, ангажиращи Ваняя СТИЛ и даващи положителни мнения, относно добре свършена работа и препоръка към предстоящи булки, моментално се изтриват от администратора ТЕО. Написах писмо към него със въпрос, защо? Може би се сещате, без отговор pleasantry . Е кое е истината тогава в този форум????????????????? tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 10, 2008, 18:25:47 »

айде стига съсипахте темата.На всички им писна от вас и вашите реклами.Ваня стил просто като е ти харесва как си модерирана от Тео или от някой друг модератор имаш избор-Престани да пишеш тук и да ни притесняваш с наглите си реклами.Прочети правилата на форума и ще разбереш защо си модерирана ако не ти е ясно.Просто прекалявате.Като не ви харесва цензулата имате избор просто да изберете друг форум.
Ако не престанетее  с тези реклами заключвам темата.
« Последна редакция: април 10, 2008, 18:40:25 от gucci » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #49 -: април 10, 2008, 18:34:05 »

И аз съм на мнението на  gucci !Срамота е!Ако искате да помогнете мили колежки направете го но не и да злоопотребявате!Момичетата ако искаха агенция щяха да се обърнат към нас !Дайте само ако може да дава ме съвети без да ставаме досадни !Моля Ви!Повечето от деня прекарваме в сайта и в компанията на момичетата да не разваляме отношенията си и да се настроиваме едни срещу други!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 11, 2008, 18:02:55 »

момичета, нека се върнем към нашата си тема, много се отклонихме и съветите и опитът, който искаме да си споделяме някак се разми в дискусията за или против агентите във форума.

каквото и да кажем, те все ще са тук, просто от това, което някой пише си личи дали наистина е от агенция или е бъдеща булка.

Кажете сега мненията си за агенциите, нека се абстрахираме от присъствието им тук и си споделяме лични мнения.

Кажете, кои услуги ползвате???

Поздрави на всички!!!!
Активен
som4eto77
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #51 -: април 12, 2008, 12:28:36 »


Здравейте момичета!
Имам нужда от помощ! Някой може ли да ми даде отзиви за сватбен агент Емилия Илиева. Става въпрос за Пловдив. Може и на лични!
Активен
mit_fit
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 13, 2008, 20:45:16 »

Здравейте, искам да попитам дали има сватбени агенти в Стара Загора и ако има да ми разкажете нещо повече за тях и да ми дадете техни кординати.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 17, 2008, 15:06:52 »

Моля споделете опит и мнения за сватбените агенции във Варна, София , Пловдив!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 17, 2008, 15:15:57 »

ние организираме сами, само накрая с украсата издишаме и ще се доверим на фирма. зависи колко рано почвате организацията и колко лично време може да отделите. и средства  blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #55 -: април 25, 2008, 10:53:38 »

zvezdiche, ние работим с агенция, но пък точно украсата няма да ни я правят те, защото Sky Plaza, където сме, работят със собствена фирма за украса. Видях снимки, хубаво е. Мисля, че и в Царско село е така - всичко си правят те и не допускат агенции.
Активен
iv07
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #56 -: май 03, 2008, 10:26:29 »

някой може ли да ми препоръча сватбена агенция от търново или габрово?става дума за украса само.отзиви за агенция сиана от търново?благодаря
Активен
soksi77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #57 -: май 03, 2008, 12:51:20 »

здравейте,
ще ми помогнете в избора за украса на заведението за нашата сватба с препоръки за някоя фирма от Пловдив.
предварително Ви благодаря
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 15, 2008, 17:35:10 »

Ето тези агенции са от Пловдив !  Меджик парти ,  Ваня стил , 101 балона , Асико , Нина стил , Планета ХЕРА , Сюрреал  има още много но сега не се сещам .
Активен
lambi_1
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #59 -: май 19, 2008, 20:22:08 »

Здравейте! Някой мойе ли да ми препоръча сватбена агенция във В. Търново???  Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines