Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:50:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176297 пъти)
 
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #30 -: април 08, 2008, 17:46:40 »

Тези който са извън страната и няма как сами да си организират сватбата 
И аз съм сред тези, Abii, и установих че е почти невъзможно да намериш сносна агенция само по интернет. Липсва прозрачност, ясна структура на планирането ...
Аз не бих поверила всичко на агенция ако нямам 100% вяра и обективна оценка от бивши клиенти.
четох във форума  как доста детайли остават за последния момент, как момичетата са имали трудности да поддържат постоянна връзка с агенцията в процеса на планиране - което за мен е неприемливо.
Да, накрая повечето момичета казват че са останали доволни, но според мен това се дължи основно на самите младоженци и на гостите им. Каквото и да обърка агента нали в крайна сметка това е сватбата ти и си с хора, които те обичат. И си склонен да забравиш стреса от предходните месеци. Аз обаче не мога така.
Ето затова се отказах от услугите на бранша.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 08, 2008, 18:30:51 »

Не че имам нещо против сватбени агенти "под прикритие" да пишат под форума, но мисля че е по-лоялно да си сложат рекламен банер във сайта или поне да отбележат по подходящ начин че не са булки. За момичетата които не са разбрали Nasi е сватбен агент. Подчертавам отново, не коментирам за или против, или на кой са му по-стойностни предложенията, нека това преценят тези които имат нужда от услугата. Само призовавам за прозрачност! Не всички могат да изчетат постове назад за да се ориентират кой кой е !
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 08, 2008, 18:40:58 »

Не че имам нещо против сватбени агенти "под прикритие" да пишат под форума, но мисля че е по-лоялно да си сложат рекламен банер във сайта или поне да отбележат по подходящ начин че не са булки. За момичетата които не са разбрали Nasi е сватбен агент. Подчертавам отново, не коментирам за или против, или на кой са му по-стойностни предложенията, нека това преценят тези които имат нужда от услугата. Само призовавам за прозрачност! Не всички могат да изчетат постове назад за да се ориентират кой кой е !

Съгласна съм!   good good good
Не е лоялно иначе!
Аз не намирам нищо лошо тези хора да са във форума (и това се отнася не само за агенти, а за всички, които професионално са обвързани с тази индустрия), но наистина, както каза darling, трябва да има прозрачност.   give_rose
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #33 -: април 09, 2008, 08:25:10 »

Съгласна съм с Вас, а и не мисля, че има нещо лошо каквито и да е професионалисти в бранша да са тук и да помагат с каквото могат!Даже обратното!Но по лоялен и открит начин.Това с оплюването на едни или други напосоки е малко грозно и некоректно-разни хора, разни виждания!
успех на всички бъдещи булки!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 09, 2008, 12:35:08 »

Здравейте момичета ! Не ми е нужно да се оправдавам , защото първо не съм се представила като булка и второ не съм сватбен агент . Работя със доста Агенции но във съвсем различна посока . А колкото до това че се оплюват Агенции не мисля че това е оплюване , защото знам как работят въпросните агенции и ги познавам лично. Във форума  ВАНЯ СТИЛ си е собственичката на Сватбена Агенция  и понеже знам как работи мога да ви кажа че е абсолютен професионалист ! Който го може го може ! А това че имам симпатии към други си е мое лично виждане и мнение ! Между временно професия Сватбен Агент определено не ми е по вкуса , а и не смятам че това е лесна професия и се учи за ден два !
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 09, 2008, 13:07:32 »

Здравейте момичета ! Не ми е нужно да се оправдавам , защото първо не съм се представила като булка и второ не съм сватбен агент . Работя със доста Агенции но във съвсем различна посока . А колкото до това че се оплюват Агенции не мисля че това е оплюване , защото знам как работят въпросните агенции и ги познавам лично. Във форума  ВАНЯ СТИЛ си е собственичката на Сватбена Агенция  и понеже знам как работи мога да ви кажа че е абсолютен професионалист ! Който го може го може ! А това че имам симпатии към други си е мое лично виждане и мнение ! Между временно професия Сватбен Агент определено не ми е по вкуса , а и не смятам че това е лесна професия и се учи за ден два !

Мойте благодарности към Наси за оценката, въпреки, че наистина не знам, кой се крие зад това име? Аз съм във форума със името на фирмата си и искам да бъда полезна.Подкрепям Наси. Благодаря Ви *THUMBS*и успех на всички. Именноо ако си професионалист, това е призванието да си сватбен консултант. danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 09, 2008, 13:30:10 »

Искам да се обърна към сватбените агенции.Тук не е мястото даси намирате клиенти и даси правите безплатна реклама.Никой не ви забранява да участвате в темите напротив хубаво  е да има професионално мнение.Ама да си давате телефоните и да си хвалите агенциите и да плюете другите агенции.Тук булките искат да получат информация от хора които са използавли вашите агенции или други.Не е честно от ваша страна и това което правите е далече от прозрачността.Вие притеснявате потребителите на лични.Направете си рекламна кампания като искате а недейте да притеснявате булките.Апелирам да престанете с тази реклама.Дразните булките и вече има оплаквания от вас и това става като антиреклама за вас.

Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #37 -: април 09, 2008, 14:32:32 »

Здравейте на всички,

Според мен лично темата би трябвало да се върне към това какви услуги може да ти предложи сватбеният агент, и каква помощ и идеи да ти даде, за което ти да си платиш.  Аз мисля, че е хубаво да се работи с агент/ агенция, защото сватбата е една голяма ОРГАНИЗАЦИЯ, а при големи организации е добре да ти се даде компетентна помощ от човек, на когото това му е работата.  Аз работя с агенция, но ще разкажа повече за впечатленията си след събитието, защото има още един месец дотогава и има още впечатления да добия и работа да се върши.  Засега ще кажа, че някои услуги са много удобни и в никакъв случай не отнемат чара на това ти да търсиш и да се колебаеш над всички финтифлюшки и панделки.  Запазват часове, плащат капаро, искат оферти от местата, където си харесала, могат да ти изработят всички материали, които ти искаш по твой проект, ако не си харесаш готови.  Изготвят ти план по седмици и дни  кога какво трябва да се свърши и купи, а не в последния момент да се окаже, че няма кошничка за бутониери примерно, или купичка за меда, или менче, или нещо друго.  Намират ти фризьор, гримьор, диджей, оркестър, ако нямаш предвид такива; търсят хотел за гостите ти от други градове.  И т.н., много неща са, и особено ако си зает на работа и нямаш време да обиколиш всички магазини за джунджурии, мисля, че е много добър вариант.  Разбира се, ако са професионалисти.
« Последна редакция: април 09, 2008, 14:34:10 от rozovka » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #38 -: април 09, 2008, 14:44:01 »

Ще добавя още нещо към горния си пост.  На мен лично когато работиш с агенция ми харесва това, че те ме "бутат" всичко да се движи по организацията, включително неща, които са досадни за правене и които може би бих отложила за последния момент (което, разбира се, не е подходящо).  Нормално е примерно ти да се съсредоточиш в определени детайли, които да изпипваш безкрайно, защото ти е супер кеф, но докато примерно ти се колебаеш супер много за цвета на кошничките за хвърляне, да забравиш за нещо организационно, и да се стовари в последния момент.  Би трябвало агентът да има "глобален" поглед върху цялата организация и да се погрижи тя да функционира, а ти да си избираш неща според вкуса си и да си мислиш за роклята и прическата, а не да се тревожиш кой ще докара ракията в ресторанта, примерно  blum
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 09, 2008, 15:22:44 »

Искам да се обърна към сватбените агенции.Тук не е мястото даси намирате клиенти и даси правите безплатна реклама.Никой не ви забранява да участвате в темите напротив хубаво  е да има професионално мнение.Ама да си давате телефоните и да си хвалите агенциите и да плюете другите агенции.Тук булките искат да получат информация от хора които са използавли вашите агенции или други.Не е честно от ваша страна и това което правите е далече от прозрачността.Вие притеснявате потребителите на лични.Направете си рекламна кампания като искате а недейте да притеснявате булките.Апелирам да престанете с тази реклама.Дразните булките и вече има оплаквания от вас и това става като антиреклама за вас.



Като сватбен консултант  ми е обидно, това, което прочетох от Вас за Агенциите. Не мисля, че Сватбеният консултант трябва да се натрапва и да налага присъствие. Все пак ако има такива, е добре да ги опоменете, защото мотото на Професионалистите е чрез доказване на качества, а не чрез нахалство. good
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #40 -: април 09, 2008, 15:33:01 »

Казва се "упоменете".

Престанете да разводнявате темата с вашето плюене един по друг и скрити и нескрити реклами.  Ама какви такива професионалисти сте, като не си привличате клиенти по нормален начин и не се рекламирате честно, ами само се промъквате из форумите и плюете.

От много време чакам да се появат интересни мнения по темата, защото аз работя с агенция, и да прочета и други мнения, а темата тръгва в съвсем различна и грозна посока, и модераторите ще я заключат, и така и няма да мога да си споделя с никого за сватбените агенции нищо интересно  bqsnasym!!!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #41 -: април 09, 2008, 15:39:12 »

Тук не е мястото даси намирате клиенти и даси правите безплатна реклама.Никой не ви забранява да участвате в темите напротив хубаво  е да има професионално мнение.Ама да си давате телефоните и да си хвалите агенциите и да плюете другите агенции.Тук булките искат да получат информация от хора които са използавли вашите агенции или други.Не е честно от ваша страна и това което правите е далече от прозрачността.Вие притеснявате потребителите на лични.Направете си рекламна кампания като искате а недейте да притеснявате булките.Апелирам да престанете с тази реклама.Дразните булките и вече има оплаквания от вас и това става като антиреклама за вас.
Напълно си права, gucci, но агенциите имат ли възможност да публикуват платена реклама? Не във форума, разбира се, някъде в сайта?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 09, 2008, 15:49:55 »

разбира се че има.Можете да се обърнете към Тео той си отговаря за тези неща.

Ваня Стил смятам че се държите много некоректно.Розовка смятам че си права ама те агенциите не го разбират.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 09, 2008, 19:58:21 »

Здравейте момичета,

искам да кажа нещо по въпроса с генциите във форума.

Аз също разбрах, че наси е от агенция и разбрах и от коя, отне ми точно 1 минута, но това не ме подразни, сега ще ви кажа защо - защото момичето каза и плюсове и мивуси на агенциите, за които се питаше.

аз лично се срещнах с повечето, за които тя спомена и изрази мнение.

сама ще преценя коя да е моята агенция, защото важно е какъв е човекът, на когото ще се довериш, нали той ще се грижи за твоя ден!!!

Нека четат, да не повтарят грешките на другите агенции, да не забравят, че има много хора, готови да дадат не повече от 300-400 лв. за агент и услуги, сумата е примерна, но те са много!!!!!!!

едно е да изкараш 1000 лв или 2000 лв. 2 пъти в год., друго е да имаш популярност, защото .... българите не са богати, богатите са малко, а не се женят всяка год. по 2 пъти.

Ето, сега ще ви кажа защо не се свързах с аг-я Ваняя стил, ами просто защото отношението по тел. не ми хареса, не че бе груба жената, просто не ми допадна, но пък от ревю като ми допадна какво .... искаше да ми вземе колосална сума за нещо, което не е толкова скъпо в действителност.

Аз лично се радвам, че наси и ваняя стил са във форума, защото това означава, че тези фирми наистина се интересуват от това, какво търсят обикновените хора.

Защото хората, които могат да платят повече няма да питат тук, а ще ходят, нахално ще искат това и това, а от агенциите, вече наели се с тяхните тържества, няма как да откажат, защото .... лошо. Да не кажа, че ще наемат аг-я, която е организирала сватбата на някоя светска личност,не че има лошо, просто могат да си го позволат, но няма да питат тук.

А повечето момичета тук просто искат да ползват аг-я за това, което не могат да свършат сами, но не и да плащат баснословни суми за това.

В заключение ще кажа, че е хубаво да се знае, че даден потребител е свързан с конкретна аг-я.

От това, което съм чела си направих извода, че всяка една от нас тук много добре знае какво иска и на каква цена.

Трудно би се подвела, ако наси каже, еди коя си агенция е най-добрата, като искам да подчертая, че тя не го е направила.

Не я познавам лично, колкото вие, толкова и аз я познавам.

Не съм пристрастна и определеноне съм свързана с никоя агенция.

Предстои ми сватба и дори питах тук за агенциите в Пловдив, просто защото съм от София.

А лично от това, което знам, че Ваняя стил организира, имам добри впечатления, макар и далечни, от др. момиче, тук във форума, което е неин клиент и е наистина мн. доволна. И нея не познавам.

Освен това не трябва да забравяме, че всички сме различни и с различни изисквания към агенциите, което не означава, че, ако аз не съм доволна от агенция х, то лицето у няма да е доволно от същата агенция.

Освен отва Наси ви казва истината, не я съдете толкова сурово, защото пак напомням, тя не е казала за дадена аг-я, че е най-добрата.

Това, което сподели за една аг-я, относно цените, смятам, че е вярно, защото се срещнах и с неин представител.

Просто нека предложим на наси да се идентифицира по някакъв, избран от нея, начин с бизнеса в сферата на сватбените агенти, но не и да я обвиняваме и игнорираме.

Знам с какво се занимава тя, защото се свързах с нейната аг-я, но не тя, а нейната шефка ми допадна като човек.

А това е най-важното, когато ще разчиташ на някого да ти помогне с това, което ти не мможеш да свършиш сам, поради една или др. причина.

Освен това предлагам да си продължим по темата за сватбените агнции и предварително искам да се извиня, ако по някакъв начин нещо, от написаното до тук от мен, е прозвучало като реклама на дадена аг-я и модераторите го отрежат.

Все пак аз все още нямам официално агент, но си имам фаворит!!!!!

Когато вече имам реални взаимоотношения с накоя агенция веднага ще ви споделя как вървят нещата и няма да спестя нито една подробност.

Не се ядосвайте, всички тук сме с една и съща цел - агент, който дани помогне.

И не само ...

Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 09, 2008, 20:27:27 »

С 2 думи, нека тук споделяме само ЛИЧНИ впечатления от контакти или вече създадени отношения с фирми. Изцяло заставам зад мнението на Gucci ( не че се нуждае от това) и нека модераторите вземат отношение ако професионалистите прекрачат етичният праг.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines