Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 29, 2024, 23:56:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176302 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #15 -: март 18, 2008, 12:20:02 »

Ох, ами аз пак да попитам за агенция "Диаманти"...  blush Имате ли някакви отзиви как се справят с декорацията? Утре имаме среща да си кажем финално дали се спираме на тях и много ми се искаше преди това да чуя някаква обратна връзка. Това, че никой нищо не е споделил за тях, малко ме притеснява честно-казано. huhhuh.gif

За Диаманти от Благоевград ли питаш?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #16 -: март 18, 2008, 21:58:30 »

Ох, моя е грешката, че не уточних за кой град става въпрос - за София! blush
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 19, 2008, 13:39:23 »

Момичета много сте готини всички, ама не е ли по-добре сами да си организираме сватбата? Такова удоволствие е да търся тук там, да гледам разни работи! Не разбирам защо трябва агентка?!? crazy
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #18 -: март 19, 2008, 13:54:21 »

Ели ами и ние сватбените агенти ще умрем от глад тогава  Wink  funnytooth
шегувам се разбира се  .За всичко си има хора ,Тези който са извън страната и няма как сами да си организират сватбата ,други който нямат време и нямат  способности като вас да си правят сами нещата .Направо се възхищавам на повечето момичета от форума, че си правят самички невероятни нещица.
Честно и аз мисля ,че насладата да си направиш сватбата сам е по приятно но не всеки има тази възможност и тогава сме ние насреща .А тук може да помагаме с идей както и Вие сте ни много полезни !
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 19, 2008, 13:56:56 »

eli_m smile и аз така си мислих в началото на подготовката, но колкото повече работа отмятахме, толкова повече оставаше за вършене.
Това, че сме наели агент, изобщо не ме е лишило от удоволствието да търся и да творя разни неща за нашата сватба. Хубавото е, че всички досадни неща мога да прехвърля на нея, и да съм спокойна, защото тя знае къде да отиде и с кого да говори, за да се направят нещата както ги искам и в срок.
И така (поне в нашия случай) няма да ми се налага в деня на сватбата да гоня десет различни човека за различни неща - танцьори, сладкари, сервитьори и т.н. нито пък ще натоварвам някой от гостите и роднините.
А за незаменимата помощ при декорирането на ресторанта и обгрижването на гостите - не виждам място за спор.

Аз лично гледам на сватбения агент, като на човек, който е там за да ми помогне да си осъществя идеите за сватбения ден. Когато имам идея, мога да я споделя и да чуя професионално мнение - дали се връзва с другите неща които искам, как може да се постигне технически и т.н. Когато искам точно определена стойка и торта - да ме упъти към подходящ цех или сладкарница. Да ми даде съвет за цветята и още много много неща.

Признавам си, че преди да се запозная с нашата агентка бях малко скептично настроена към сватбените агенти като цяло. Но пък то си има различни хора и различни агенти.

Модератор:Реклама!Поради злоупотреба на двама потребители влезли в форума за да рекламират сватбената агенция постовете се смятат за реклама
« Последна редакция: март 19, 2008, 14:00:30 от gucci » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 19, 2008, 14:04:55 »

Благодаря ви Abii и Alucinado! Flower
Имате право за някои от нещата! Аз бих се консултирала с агент няколко пъти, но дотолкова.
Нищо няма сама да си правя, но искам сама да я организирам, затова почвам от рано да проуча как стоят нещата. smile
Активен
Iviana
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #21 -: март 28, 2008, 11:24:49 »

Здравейте,
моля отзиви за "Долче вита".

Предварително благодаря.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 03, 2008, 20:10:53 »

Здравейте момичета, моля ви, кажете някоя добра агенция в Пловдив, която да ми помогне с организирането на сватбата. Аз съм от София, тук живея и работя, но сватбата ще е в Пловдив, което даста ме затруднява от организационна гледна точка.

Прегледах в нета и се спрях на няколко, които ми се сториха добри, ще ги изброя, а вие кажете дали имате някаква допълнителна информация - Диамант, Ревю, Хера, Ваня стил, Сюр Реал, Джани.

Благодаря ви предварително.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 04, 2008, 19:16:22 »

а за Ревю някой знае ли нещо, моля кажете.

Те са член на муждународната асоцияция на сватбените агенти (или нещо подобно беше)....

човекът бе адски учтив по телефона, не започна да се прави колко много може, а само каза, ще се чуем и видим утре, бързо, с 2 думи се разбрахме...

диаманти и Ваняя малко ме мотаха, но и те добро впечатление ми направиха...

Кажете повече за Нина Стил и Хера, а също и за СюрРеал, просто не стигнах до тях, тъй като не знам дали ще остане време и за тях....


сигурно и с агентите така бързо ще реша, но просто и идея си нямам как точно протичат срещите с тях, който е ползвал такава, нека сподели, та да ми е по-лесно, да не се размотавам.....нали само почивните дни имам за сещи с тях, пъкте тогава са заети и т.н.

Aluciando, благодаря ти, ще се видя с тях, кажи при теб как вървятнещата, горе - долу какви са цените и за какво плащаш....

какво впечатление ти направиха, а и ... кога е твоят ден???????
« Последна редакция: април 05, 2008, 12:03:10 от maria_lakova » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 05, 2008, 05:50:11 »

Сладурки, чували ли сте за агенция Коника в Пловдив? Моля за отзиви, ако трябва на лични също. Благодаря ви.  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 05, 2008, 12:52:54 »

За КОНИКА не се лъжи - това е просто едно фото което наема още 5 фирми за всичко останало.  В крайна сметка не можеш да разбереш кой командва парада и в крайна сметка не е ясно ако нещо не е наред кой е виновен !
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 05, 2008, 15:46:27 »

Колкото до Ревю комисионните им край нямат . Повече комисионни и пари за транспорт за това и онова от колкото работа. Иначе прекрасно посрещане и отношение !
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 06, 2008, 18:01:54 »

Здравеите момичета, днес успях да отхвърля 2 агенции, но е мога да реша коя да е, незнам по какво да преценя основно, все пак се срещнах само с 2 агенции, а трета, даже те ми звъннаха да се видим, но аз нямах време, заради другите 2 фирми....

досега е дно разбрах, вси4ки си имат и + и -, важното е да свур6ат ка4ествено работата, която се иска от тях, но´....

наси, ти към коя се ориентира, може на лични, на мен ми е доста трудно, наистина
Активен
mimka0405
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #28 -: април 06, 2008, 22:03:27 »

Здравейте !  Доста четох но колкото повече чета толкова по трудно ми става да се ориентирам към някоя Агенция във Пловдив !  Аз съм от София , но сватбата ни ще бъде във Пловдив. Кажете ми нещо за Агенциите там . Гледах сайтовете на тези агенции-  Хера, Диаманти, Нина Стил , Ваня Стил  но не знам коя от всички е добра.   По горе прочетох че някой се е срещал със Ревю и Нина Стил кажете нещо повече.  Във тези цени какво включва  украсата , цените за дж , видео , фото и всичко останало.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 07, 2008, 20:18:58 »

Здравейте !  Доста четох но колкото повече чета толкова по трудно ми става да се ориентирам към някоя Агенция във Пловдив !  Аз съм от София , но сватбата ни ще бъде във Пловдив. Кажете ми нещо за Агенциите там . Гледах сайтовете на тези агенции-  Хера, Диаманти, Нина Стил , Ваня Стил  но не знам коя от всички е добра.   По горе прочетох че някой се е срещал със Ревю и Нина Стил кажете нещо повече.  Във тези цени какво включва  украсата , цените за дж , видео , фото и всичко останало.

ами те варират, при едни украсата е по-евтина, при други пакетът видео+фото+ди джеи излиза малкопо-евтино.

Мои ли4ен съвет е да се срещне6 с всяка 1 агенция, която ти е направила впе4атление и да си избере6, но първо прецени ´какво то4но иска6 от тях и кое ве4е си свър6ила сама, какво може6 и иска6 да свър6и6 сама и кое 6те остави6 на тях, все пак доста не6тица може6 да си направи6 сама, не за да спести6, а за да си кажже6, 4е това си го направила ли4но ти.

Аз си оставих някои дреболийки, но другото 6те възложа на агентите, за6тото и аз съм от софия, а 6те се омъжвам в Пловдив.

ех, ако имах свободно време .... какво удоволствие 6те6е да ми достави всяка подробност сама да у6етам....ама не мога, уви.

виж поне 4-5 агенции, ноли4но, направи си сре6ти с тях, задай им твоите си въпроси, за услугите,който със сигурност 6те им възложи6 и така сама 6те може6 д апрецени6....

но само от форума няма да успее6 да прецени6, бъди сигурна, все паквсеки си има разли4ни предпо4итания и ..... саответно изисквания, критерии.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines