Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 00:12:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 176403 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 12, 2008, 10:19:35 »

вижте сега,

мнението ми е относно неща, които съм видяла и коментирам качеството, което зависи от самата агенция и всичко се разбира в деня на сватбата;

нямам какво да споря с човек, който смята, че те са били перфектни, но все пак наема друга агенция;

не съм коментирала сватбата, но явно начинаещ сватбар е приел лично моят коментар, тъй като, както личи от поста й, тя е помагала за организацията;

смятам, че имам право да изразя личното си впечатление;







Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #241 -: декември 12, 2008, 10:57:03 »

вижте сега,

мнението ми е относно неща, които съм видяла и коментирам качеството, което зависи от самата агенция и всичко се разбира в деня на сватбата;

нямам какво да споря с човек, който смята, че те са били перфектни, но все пак наема друга агенция;

не съм коментирала сватбата, но явно начинаещ сватбар е приел лично моят коментар, тъй като, както личи от поста й, тя е помагала за организацията;

смятам, че имам право да изразя личното си впечатление;








И аз така мисля,че всеки има право да сподели мнението си,още повече,че  организацията през очите на Гостенка 82 и Начинаещ сватбар е нормално да е различна.Но истината е ,че мнението на младоженците за съответната свършена работа е най-миродавно!!!! good
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #242 -: декември 12, 2008, 14:08:44 »

вижте сега,

мнението ми е относно неща, които съм видяла и коментирам качеството, което зависи от самата агенция и всичко се разбира в деня на сватбата;

нямам какво да споря с човек, който смята, че те са били перфектни, но все пак наема друга агенция;

не съм коментирала сватбата, но явно начинаещ сватбар е приел лично моят коментар, тъй като, както личи от поста й, тя е помагала за организацията;

смятам, че имам право да изразя личното си впечатление;


Аз не съм избрала друга агенция, просто същата тази не е свободна за моята дата. И не се заяждам с теб! Извиниавай, че съм те обидила, но просто казвам, че нещата не са точно такива, каквито си ги описала.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 12, 2008, 16:26:27 »

Тъй като всички потребители имат правото на мнение, би следвало и отсрещната страна (обикновено фирмите, за които се обсъждат) също имат право на такова. При нас пристигна емайл от агенция "Амур” по повод мнения в тази тема. Всъщност прочетете го Wink


         
Специално  изявление от сватбена агенция ”Амур”

         
Уважаеми дами и  господа, в края на 2008 г, екипът на  сватбена агенция “Амур” има  удоволствието да благодари на всички свои клиенти и приятели за гласуваното доверие в  името на професионализма и опита ни в организирането на сватбени мероприятия.

Изказваме признателна благодарност и към всички добронамерени автори и податели на мнения и коментари в  уважавания от нас сайт, които  по безупречен начин затвърждават стандарта на бранда “Амур”.

С интерес следим форумния поток тук и никога досега не сме си позволявали своеволието да манипулираме свободата в изказа на собствено мнение или да хиперболизараме дейността си чрез поставени агенти.

Нашите сватбени инициативи винаги са били прозрачни и открити за клиентите ни, към които се отнасяме с еднакво уважение и внимание без значение на техните възможности, защото всичко зависи от зададения контекст.

В този смисъл си позволяваме да направим кратка репликация на един недоброжелателен такъв, който нанася морални щети на фирмата  ни.

Във връзка с написаното по горе мнение във форума Svatbata.bg, изказваме предварително публичното си извинение на младоженците С. Х., относно обсъждането  в националенен  форум на собствената им  сватба  от външни лица.
Ние поемаме цялата отговорност за тяхното сватбено тържество, което се проведе на 13 септември 2008г.

Искаме да ви напомним, че нашите клиенти са единствени и неповторими за нас, а ние, водени от верюто си да ги направим истински щастливи в този ден, им даваме възможността сами да изберат по свое желание и вкус всеки сватбен детайл. 

Практика и политика на фирмата ни  е да съгласуваме с тях всяка наша стъпка в хода на подготовката и организацията, за да достигнем заедно до очаквания  резултат.
По повод коментара в този форум, ние лично ще уведомим младоженците, доказали с поведението си приятелско отношение към агенция” Амур”, която през изминаващата година спечели нови 50 контрагенти в портфолиото си.

Весели празници на всички наши клиенти и колеги!


С  уважение:
Емилия  Луканова,
Управител на Сватбена агенция “Амур”






           
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 13, 2008, 12:58:55 »



         
Специално  изявление от сватбена агенция ”Амур”


Изказваме признателна благодарност и към всички добронамерени автори и податели на мнения и коментари в  уважавания от нас сайт, които  по безупречен начин затвърждават стандарта на бранда “Амур”.

С интерес следим форумния поток тук и никога досега не сме си позволявали своеволието да манипулираме свободата в изказа на собствено мнение или да хиперболизараме дейността си чрез поставени агенти.


В този смисъл си позволяваме да направим кратка репликация на един недоброжелателен такъв, който нанася морални щети на фирмата  ни.

Във връзка с написаното по горе мнение във форума Svatbata.bg, изказваме предварително публичното си извинение на младоженците С. Х., относно обсъждането  в националенен  форум на собствената им  сватба  от външни лица.

С  уважение:
Емилия  Луканова,
Управител на Сватбена агенция “Амур”
      

Уважаема г-жо Луканова,

първо бих искала да подчертая, че не съм си позволила да коментирам сватбата на младото семейство, а единствено качеството на някои ваши услуги и продукти.

Преди да продължа с тях, бих искала да се извиня относно обвинението, свързано с програмата - аз съм разбрала погрешно и не съм била права, да обвинявам агенцията. Нека на всички тук във форума е ясно, че грешката е моя.

Но не приемам обвинението за недоброжелателен поставен агент, тъй като сферата, в която аз изкарвам своя хляб е много далеч от сватбените агенции.

Все пак поддържам мнението си относно качеството на вече споменатия букет, както и на подаръчетата, тъй като аз лично се наврях под масата да търся камъчето, което бе залепено, отлепило се секунди след това.

И още нещо, не спекулирайте с обсъждането на сватбеното тържество, тъй като, аз лично,  не съм коментирала сватбата, а вашите услуги и моето впечатление за тях. Много е удобно да изкарате някого, за когото не знаете абсолютно нищо, скрит сватбен агент и да изместите фокуса на обсъжданата тема в съвсем друга посока - как някой - външен коментира нечия сватба. А реално коментираните неща са качества на услуги, някои от тях, предоставени от вас.

Нек постът ми не се приеме като злобно заяждане, а уточнение.

Желая на Вас и вашия екип много успехи и само и единствено доволни клиенти.

« Последна редакция: декември 13, 2008, 13:03:17 от gostenka_82 » Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #245 -: декември 14, 2008, 21:48:24 »

Не мога да разбера защо се карате. Един букет !!! Голяма работа.Никой не е безгрешен.Освен това има много възможни причини да не се е получил добре. Но защо да се прави от мухата слон. На една сватба има толко по-важни неща от това как изглежда букета.  Поздрави smile
« Последна редакция: декември 14, 2008, 22:10:35 от MrDJ » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 14, 2008, 22:43:38 »

 И ти имаш право ,но все пак когато се организира една сватба всяка подробност е важна ! Виждаш че всяка булка иска всичко да бъде савършенно ,защото това е един от най важните дни във живота на всеки човек ! Вярно е ,че всеки греши и няма безпогрешни хора та дори и най добрите ! Никой не е застрахован и затова не обвинявам  Сватбена Агенция Амур .Но това ,че Gostenka си каза чисто и просто мнението ,няма нищо лошо ! Все пак има и други теми във които са споменавани отрицателни мнения и за други Агенции ,но никой не реагира чак толкова бурно ! Във крайна сметка днес тя е изказала отрицателно мнение  от нейната гледна точка,но аз съм сигурна ,че има и доста доволни клиенти  от споменатата агенция така, че едно мнение не е миродавно ! А и самата gostenka сама го спомена ! Айде сега по весело ! Идва КОЛЕДА все пак ! give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 14, 2008, 22:53:03 »

И ти имаш право ,но все пак когато се организира една сватба всяка подробност е важна ! Виждаш че всяка булка иска всичко да бъде савършенно ,защото това е един от най важните дни във живота на всеки човек ! Вярно е ,че всеки греши и няма безпогрешни хора та дори и най добрите ! Никой не е застрахован и затова не обвинявам  Сватбена Агенция Амур .Но това ,че Gostenka си каза чисто и просто мнението ,няма нищо лошо ! Все пак има и други теми във които са споменавани отрицателни мнения и за други Агенции ,но никой не реагира чак толкова бурно ! Във крайна сметка днес тя е изказала отрицателно мнение  от нейната гледна точка,но аз съм сигурна ,че има и доста доволни клиенти  от споменатата агенция така, че едно мнение не е миродавно ! А и самата gostenka сама го спомена ! Айде сега по весело ! Идва КОЛЕДА все пак ! give_rose
Напълно подкрeпям Kristinka ! Най после едно по  нормално отношение към мнението и грешките на хората ! А такива всички допускаме ! Но грешките трябва да се казват за да се учим всички ние !
« Последна редакция: декември 14, 2008, 22:59:01 от nasi » Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #248 -: януари 05, 2009, 20:16:38 »

Извинете, че и аз се намесвам, но моя приятелка, на чиято сватба присъствах също беше използвала услугите на агенция "Амур" и не беше особено доволна. Като цяло хората се стараят, но това да си сватбен агент се учи. Зависи какво ниво търсим..Аз също забелязах пропуски и затова за моята сватба ангажирах "Приказен ден". Наистина не е приятно да си на сватбата без букет. Трябвало е хората от "Амур" да реагират веднага, макар и да ползват услугите на друг аранжор, но това да оставят булката без букет..... Пожелавам им успех през Новата година и да направят по-щастливи булките през тази година.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: януари 06, 2009, 15:52:55 »

е добре аз искам препоръки за агенция, помогнете  give_rose
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 07, 2009, 10:56:01 »

Аз съм ангажирала сватбена агенция "Сватбарите". За сега впечатленята ми са добри, но след сватбата ще мога да споделя почече. Мисля, че и други съфорумки са я ползвали и са останали доста доволни. Това им е сайта http://www.svatbarite.com/.
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #251 -: януари 07, 2009, 12:54:04 »

е добре аз искам препоръки за агенция, помогнете  give_rose
Здравей Тasty,
Трудно е някой да ти препоръча нещо, особено, когато не го е ползвал лично (е няма как сватбата е веднъж в живота lol.
Сега да ти кажа аз как си избрах агенция - първоначално сватбата ми щеше да е в Пловдив, чукнах в Гугъла и излязоха всички агенции в Пл. Обадих им се по телефоните и се срещнах с всяка от тях лично. Сравних качество и цена, както и най- вече отношение към клиента и тогава си бях избрала, въпреки че във форумите имаше много отрицателни мнения за въпросната фирма, но за мен беше важна неподправената усмивка на въпросната дама. Засъжаление обаче, както съм написала по- горе сватбата се промени да бъде в София. Тогава отново ходене по мъките, но направих същото. Дори да съм сгрешила, знам, че грешката в избора си е лично моя. Така, че като тръгнеш да избираш агенция - иди и се срещни с всяка лично, тогава може да си направиш извод за себе си и винаги едни ще са доволни - други не. Неразчитай на това, че твоето мнение ще съвпадне с моето или това на другите съфорумки, за агенцията, подаръците, цвета на украсата, които си избрала. Тук има над 10 000 човека с 10 000 различни мнения и дори ти да си сигурна в избора си - все ще се намери някой да те разобеди. Агенции безброй - ти избираш!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 07, 2009, 13:30:48 »

е, да но е съвсем различно, като някой препатил  beating или супер довоен yahoo сподели мнение затова питам иначе и аз обикалям като .... goody
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 07, 2009, 13:57:38 »

здрасти tasty, напълно споделям мнението на nachinaesht_svatbar. Сигурно си видяла за какво става въпрос, когато две мнения са противоположни и как за едно и също нещо може да има коренно различни мнения. Най-добре отиди си лично и си разгледай и питай и реши. Когато избирахме агенцията за нашата сватба първо потърсих в Google за нашият град какво има и ми излезна само една. Аз отидох, срещнах се с хората лично, разговаряхме показаха и ми обясниха всичко, от което се интересувах. На следващият ден разбрах за още една, която работи в Пазарджик, но вече бяхме решили и не останахме разочаровани. Така че всичко си зависи от вас. Единственото, което мога да ти кажа е да изберете агенция, в която ще усетиш хората, че те разбират най-добре, разбират какво искате и ти покажат с нещо, че могат да направят мечтите ти реалност. Успех в избора.

П.С.: незабравяй да пишеш до къде си стигнала в избора.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 07, 2009, 16:48:11 »

tasty,

напълно подкрепям мнението, изказано от начинаещ сватбар, наистина е така;

всеки човек държи на определени неща, вижда по свой си  начин сватбения ден; затова именно никога няма да срещнеш 1 и също мнение за дадена агенция;

и аз като нея се срещнах лично с доста агенти в Пловдив и така избрах, на кого да се доверя напълно;

най-важното е да знаеш какво точно искаш, съответно каква цена си готова да заплатиш и сама да прецениш, от личния контакт, на кого да се довериш;

начинаещ сватбар, преди повече от година 1 позната се омъжи и ползва услугите на вълшебниците (или магьосниците) - нещо подобно бе името на агенцията; тя бе много доволна;

успех на всички ви в подготовката
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines