Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:26:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 191307 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: май 28, 2008, 12:16:12 »

krasunkata, напълно те разбирам и аз онзи ден видях една готова покана и се влюбих, беше със залепени изкуствени слънчогледчета отпред, много красива и си викам - ето, реших си проблема, ама като чух цена от 3.20 лв. за покана и  Oh my .... Направо се отказах, защото като сложа и печатането накрая ще отиде 5 лв. на покана, а моите както са около 40 - ужас!!! Не ми се дават толкова пари за покана, честно казано. По-добре по-семпло, пък макар и да изглежда като правено в час по "Труд и творчество", отколкото да са ми голямо перо в бюджета поканите.

Аз понеже нито Cоrel Draw, нито Photoshop имам време да разучавам, ги мъча моите с Word, Paint Brush и PaintShopPro. Адски примитивни програми, само последната малко повече става. Ама ужасът е, че трябва да използвам и 3-те, защото все на някоя нещо й липсва като функции и вече ще се побъркам.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: май 28, 2008, 12:20:04 »

А, много са хубави, ама повече спирам да се впечатлявам, каквото съм направила, направила, че ако пак почна наново да пробвам - ужас!!! Може и след сватбата да станат.

Оф, моите ще се отварят като картичка, много стандартно, ама няма как и слънчогледи ще имам само отвътре, а отвън - гълъби отпред- колко банално, а отзад една количка младоженска, ама милото го измисли и тъй като така бях изпушила, му казах каквото реши вече, не ме интересува, та скоро ще ги покажа, надявам се.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 28, 2008, 12:27:40 »

Олеле колко познато ми звучи, аз се побърках 3 дни да чета за тоя Photoshop, защото нямам избор . Иначе бих препочела да си ги направя на Word, че ще ми е по- лесно, ама няма как да ги отворят в печатницата... Да не говорим че нямам MS Office, ами един друг безплатен пакет, абе голямо мазало nea да не се обяснявам повече  pardon   Само се моля цената да е поносима- утре съм на преговори  girl_wink

Очаквам снимки с нетърпение от теб, че ми стана интересно . А това за гълъбите не е никак банално, то ако се замислиш за сватбените покани от край време се слагат гълъби, сърца, цветя, халки или самите младоженци.... И все пак всяка покана е различна и уникална  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: май 28, 2008, 12:43:06 »

krasunkata защо не пробваш да ти ги направят тук в България, има доста фирми и ще излезе по-евтино, парти проекта на някой твой познат да пита. мен ми казаха окло 2,50 на картон -от 1 може да излазат 3-4 покани, зависи колко са големи, и за работа 10 леа на 4ас за обработка, ама ако ти си го направиш няма да етоклова скъпо.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #439 -: май 28, 2008, 12:48:24 »

Ох момичета, и на мен тези проблеми ми звучат мнооого познато  smile За първите покани изучих Corel (няма да споменавам че и аз първо пробвах на Word и на Excel - ама нищо не се получи). А сега нали ще трябва да правя покани втори път и съм решила тези да са със снимка, та ще трябва и Photoshop да вкарам. Направо ми се струва, че ако още малко се занимавам с това спокойно мога да открия собствена фирма за правене на покани smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: май 28, 2008, 14:45:26 »

krasunkata , радвам се, че най - накрая истински си харесала покани и не се налага да правиш компромис  Bravo

Много хубави идейки си показала ... успех с майсторенето на твоите и с нетърпение ще чакам да видя резултата  Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 28, 2008, 16:36:32 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines