Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 18:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199952 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 21, 2008, 22:25:53 »

skylife, страхотни сааа Bravo Bravo Bravo
Имам нужда от малко помощ.
Едната от поканите ми трябва да бъде на английски. Сама не мога да я измисля достатъчно добре.
Знам, че някои от вас могат да  ми  помогнат. Нямам претенции към текста, той така или иначе ще е различен от останалите.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 21, 2008, 22:38:29 »

skylife, страхотни сааа Bravo Bravo Bravo
Имам нужда от малко помощ.
Едната от поканите ми трябва да бъде на английски. Сама не мога да я измисля достатъчно добре.
Знам, че някои от вас могат да  ми  помогнат. Нямам претенции към текста, той така или иначе ще е различен от останалите.

Миличка, има тема за текстовете за поканите. Там имаше текстове на английски до колкото си спомням.  give_rose
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 21, 2008, 22:55:40 »

олеее, извинявам се!! вече съм толкова уморена, че даже не чета като хората.
Скоро и аз ще снимам моите покани и ще ви ги покажа. smile
Нямам идея на коя фирма са.Харесах ги по каталог в булчински магазин.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 22, 2008, 10:33:04 »

Gerka поканите са станали страхотни  Bravo , аз покрай проблемите с нашите чак сега ги виждам. Толкова се радвам че осъществи идеята ми, аз май няма да мога и се успокоявам с теб (че има някой който така да му харесва това дето го измислих  give_rose).  При нас проблема е пауса- искаме по- дебел и не можем да намерим къде да ни го разпечатат , или ако има такова място тя поканата излиза "златна".... Ние май минаваме на вариант готови покани.  Тука намерих едно местенце с много богат избор- някои доста нестандартни. Много ни хареса една доста различна покана  smile. прикачвам я , ама дали ще е тя и дали ще изглежда точно по тоя начин не знаем- другата седмица ще ходим да ги изберем


* pokana9.jpg (72.32 KB, 850x565 - видяно 449 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #394 -: май 22, 2008, 12:38:58 »

Днес се изправих пред най-трудната част от направата на поканите -  Cow-boy панделката. Не мога да направя една хубава панделка. Винаги някоя част стърчи и прилича на всичко останало, но не и на панделка.  nea   Направо, чакам милото да се прибере и дано той не е вързан в ръцете, колкото мен.  angry

Не се притеснявай. И аз като правих първите опити да вържа панделките на поканите се бях отчаяла и бях сигурна че няма начин да се вържат като по  снимките в Интернет, но след известен брой опити (може би 20-30) да я вържа и то все по различен начин, най-накрая се получи. После като раздавах поканите всички се ядосваха че трябва да развържат панделката за да прочетат текста, и после няма да могат да я вържат по същия начин, та предлагах и последващо връзване след като са си я прочели  smile
Така че пробване му е майката.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #395 -: май 22, 2008, 12:40:20 »

Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #396 -: май 22, 2008, 12:46:54 »

HELLEN  Bravo моите поздравления Bravo Справила ли се страхотно  good а панделките наистина са като от картички. Много ме грабнаха  girl_wink и цвета си подбрала страхотно, може би се връзва с темата ви.  Offtopic Нашата украса и въобще цветовете в ресторанта ще са в бордо като твоите панделки така че мн мн ми харесаха
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #397 -: май 22, 2008, 12:50:23 »

 Oh my ... Колко добре си се справила !!!
На мен ми трябват панделки за друго нещо, ма и аз така като __MIMA__ това връзване в голям проблем...
Как успя ? Давай тука know-how  blum

Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #398 -: май 22, 2008, 13:14:54 »

Благодаря ви момичета. Иначе, Jonsons, да и нашия ресторант е в бордо, има снимки в галерията.

Освен да взема да запиша клипче как връзвам една... че то с думи няма как да го обясня. Мога да ви дам една насока - слагам поканата с "главата надолу" (upside down) и тогава връзвам панделката, така се получава по-добре. И аз много си ги харесвам, но за съжаление сега ще трябва да правя други, тъй като отложихме сватбата. Милото предложи да не правим нови, нали вече сме раздавали, само ще съобщим на всички новата дата, но аз не съм много съгласна, тъй като всъщност бяхме раздали само половината покани, когато се оказа че няма да има сватба и ако не правя нови, половината хора ще останат без никакви покани. Само че се чудя дали не мога да направя същите, но пък така тези на които вече сме дали ще имат по две еднакви. Май в крайна сметка ще трябва да мисля нови покани...
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #399 -: май 22, 2008, 13:20:36 »

... или пък да направя същите (естествено с новата дата), но само за хората които още си нямат, а на останалите, на които съм дала вече да кажа новата дата. Те часовете и местата ще бъдат същите, само датата се променя.
Според вас как е най-добре?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #400 -: май 22, 2008, 14:26:27 »

Ми да, вторият вариант изглежда по-практичен. Но зависи разбира се, доколко са ти близки хората, на които поканите са вече дадени.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #401 -: май 22, 2008, 14:46:40 »

Ох не знам. По принцип ние си правим сватбата и решихме че ще каним само най-близките роднини и наши приятели, повечето от които казаха че нямало нужда да има правим покана те и без покана щяли да дойдат  smile така че сме канили само хора които смятаме за близки, няма такива които са поканени само "защото така трябва". Пък ако правя пак покани за всички модела вече съм го избрала, но ме притеснява че ще трябва и друг текст да мисля Offtopic, тъй като този вече го знаят и това май ще е най-тежката част...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #402 -: май 22, 2008, 15:08:46 »

Щом са ти близки няма проблем да изпратиш на неполучилите още новата дата, а останалите да предупредиш устно. Но пък ако имаш желание и ти доставя удоволствие да имаш нови покани - направи го. За текст не се коси - тук е пълно с идеи, все ще измислим нещо хубаво заедно, ако самата ти си в творческа криза  girl_wink
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 22, 2008, 15:21:28 »

hellen, на тези на които вече сте раздали покани, можеш да дадеш само анонс за смяна на датата (в случай, че ти се занимава с такива нещица) - така няма да има нужда да сменяш поканата и да мислишнов текст, а хората ще си имат "черно на бяло" новата дата
Ако всичките ви покани са вече направени (но нераздадени), можеш към старите покани да приложиш такъв анонс и да ги раздадеш така на хората, които все още не са получили покана - това, разбира се е удобно, в случай че хората така или иначе са знаели за старата ви дата и за отлагането на сватбата.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 22, 2008, 15:45:39 »

Аз да издам една тайна панделките ако стърчат разни неща и не стават много добре може да ги поизгладите с ютията и ще седят както искате.Незнам дали ме разбрахте какво имам предвид.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines