Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:20:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199911 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: май 15, 2008, 23:56:50 »

misskapriss, за какви кутии става въпрос?    shok
Искаш да заместиш пликовете с кутии ли? 
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: май 16, 2008, 00:14:21 »

misskapriss предполагам че са ви обемни поканите заради морските звезди, ако не си променила идеята .
Мисля, че са доста интересни поканите и няма нужда от плик или кутия.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: май 16, 2008, 10:06:04 »

didda наистина са мнгоо хубави. По принцип не съм голям фен на тази перлена хартия, която е много на мода тази година, но моделът е страшно стилен. Браво !
Откъде си ги поръчахте?


Една приятелка има рекламна агенция и тя ми ги направи по мой модел, но цветовете тя ми ги избра! За което трябва да и каза едно голямо "Мерси, Вили!"  give_rose
Останалото аз го правя -  в смисъл прегъването, дупките, навървянето на ликото и възлите  Yes

Да, натам отиват нещата - да са без пликове smilesmile
Не съм я снимала отвътре още, но шрифтът и цветът на буквите са като на картончетата с имената ни, висящи отвън.

Яяяя, като нашите покани! Само дето нашите бяха зелени  blum Много са стилни, наистина! А отвътре как ще се оформят? Че веднага мога да давам съвети,ако ще им слагаш паус както направихме ние.


« Последна редакция: май 16, 2008, 10:16:39 от Fenix » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: май 16, 2008, 11:17:19 »

Яяяя, като нашите покани! Само дето нашите бяха зелени  blum Много са стилни, наистина! А отвътре как ще се оформят? Че веднага мога да давам съвети,ако ще им слагаш паус както направихме ние.

 Bravo  Bravo  Bravo даааа, почти еднакви са:)
Ами, не, няма паус, направо е напечатан текста в/у картона от вътрешната страна.
А вие с какво пробивахте дуките?  Girl_hide На мен това ми беше най-големият проблем, ходих по кацеларските магазини да търся нещо като перфоратор, но да прави по-малки дупки  crazy. И накрая една колежка ми донесе от някакъв железарски магазин "замба". И в къщи сега, с един чук, голямо дупчене пада  tease
« Последна редакция: май 16, 2008, 12:20:35 от gucci » Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 16, 2008, 11:26:46 »

Ами на нас ни ги правиха в рекламна къща /в Стара Загора, ако искаш да ме питаш да си кажа  smile/. Но щом си намерила свой си начин, ти препоръчвам да им направиш и тези перфорации по средата и отпред на ръба на листчето /загледай се/-всъщност извинявай,ако ги имаш и не съм видяла. Защото ликото иначе не стои много добре, а като мине и през 4-те дупки, сляга и не стърчи.  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 16, 2008, 11:31:42 »

Ами на нас ни ги правиха в рекламна къща /в Стара Загора, ако искаш да ме питаш да си кажа  smile/. Но щом си намерила свой си начин, ти препоръчвам да им направиш и тези перфорации по средата и отпред на ръба на листчето /загледай се/-всъщност извинявай,ако ги имаш и не съм видяла. Защото ликото иначе не стои много добре, а като мине и през 4-те дупки, сляга и не стърчи.  good

Дам, имам ги всичките перфорации. То ако ги няма, ще се изхлузва.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: май 16, 2008, 11:48:53 »

ами ето и предложението от мен - използваш паус за печата и взимаш сухо лепило - но по възможност наистина да е мн сухо - и ето резултата -

Малко късно се включвам по конкретната тема, но на нас със сухото лепило ни се получи проблем.  P-(Залепихме пауса на гланцовата хартия на поканата, но момчето, което ги прави, сложил лепило само в 4-те краища. Само след седмица поканите така се набраха-самият паус стана на вълни, отврат.  bad Не знам дали не беше по-добре да ги залепи само отгоре например, дали щеше пак да се нагъне. Или пък проблемът беше в гланцираната хартия на поканите...  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 16, 2008, 12:22:27 »

ние нашите ги лепихме с каноколит.нищо не се виждаше.лепихме в четирите краища.нямаше никакви проблеми.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #353 -: май 16, 2008, 18:47:54 »

Като цяло - лепенето би трябвало да става само в горната част на листчето- а не да се маже по- много и във всички краища--- нз защо така ви се е получила - от сухо лепило до сухо има голяма разлика ---
Ето само за пример- това съм го правила със сухо леполо, но не мисля че се вижда, или се е нагручкало или каквото и да е--


* 1.JPG (14.84 KB, 256x192 - видяно 2993 пъти.)
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 16, 2008, 19:19:59 »

bibsi ти ли ги прави тези карасоти,многа са хубави Bravo good ;)може ли да ми кажеш от каде си ги взе тези розички за украсата  blushи как точно се правят като твоите папируси.благодаря ти предварително give_rose                   johnsons може ли да споделиш от каде мога да си купя такава хартия и колко горе-длу струва.аз гледах тук в испания са мн скапи,искат ми на такав лист 0.50€ мисля че са мн пари това girl_impossible cray :angry:а на нормален лист ми искат 0.20€  crazy ohmyмного е нали
« Последна редакция: май 16, 2008, 19:25:50 от radinka » Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #355 -: май 16, 2008, 20:24:05 »

Ами Ради, може би трябва да търсиш по книжарниците, офис 1 ...... pardon Аз като търсих цветен картон за кутийките ми един лист струваше 1.50-1.80лв Друго не се сещам сега  pardon
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 18, 2008, 12:57:48 »

Нашите покани претърпяха промяна е окончателно изглеждат ето така :



Това е поканата за родителите и несе вижда , но отгоре обръщението е Скъпи родители .......

За останалите гости изглежда също така , но с друг текст , разбира се  smile
« Последна редакция: май 18, 2008, 12:59:34 от Gerka » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 18, 2008, 13:33:50 »

страхотни са ти поканите, браво, сама ли си ги направи?

от магазин слънчоглед ли си закупи материалите?

колко време ти отне направата им?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 18, 2008, 14:06:44 »

Gerka , браво, браво, впечатлена съм наистина!  Bravo Нямам търпение да ги покажа на милото като се прибере довечера и може да ти откраднем идеите, ако нямаш нищо против smile
Доколкото виждам си използвала 2 листа паус, ама нещо не можах да схвана на кой какво е напечатно. Слънчогледът на кой е - на 1-вия ли?

Виждам, че вместо лепене си използвала перфорация и панделка за пауса. Може би и този вариант е удачен вместо лепене.

gucci, благодаря за идеята с каноколита, трябва да пробвам.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 18, 2008, 19:32:22 »

Привет, сладурки, отдавна не съм писала по темичките, но имах здравословни проблеми. Сега вече съм тук и обещавам да си наваксам. Поръчахме си поканите, много са красиви. щЕ бъдат надписани със златен шрифт и изглеждат ето така


* CCI00010.jpg (48.75 KB, 311x431 - видяно 2937 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines